Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#21 Post autor: carrion »

PH to inna skala i inny target, ale mnie bardzo interesuje :/ bywam od początku... nie wiedziałem że są w tym sasmym czasie i nie powiem robi mi to jakiś tam mały problem.

Z tym marketingiem to nie przesadzaj ;)
tzn na X nie zdążę nic zrobić ale potem - kto wie ;)
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#22 Post autor: yugorin »

carrion pisze: Z tym marketingiem to nie przesadzaj ;)
tzn na X nie zdążę nic zrobić ale potem - kto wie ;)
Mówię o marketingu szeptanym który stosowałeś na RW. Wszędzie tam gdzie podchodziłem po Tobie, padało pytanie/stwierdzenie: słyszałem, że będzie party w Opolu? Jedynie w pizzerii obok nikt nie pytał o party ;)

Najlepszy dowód. Dość mocno nieprzytomny Wiklund przyszedł bo słyszał, że jest party i chce przyjechać grać.
:lol:
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Atarowska Koneksja
Posty: 124
Rejestracja: 02 mar 2010, 20:44

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#23 Post autor: Atarowska Koneksja »

Ale za muzykę odgrywaną w autoplayu po wejściu na stronę życzę ci serdecznie sesji z Pokeyem z "głośniczków" Pinokia, najlepiej w jakimś małym pomieszczeniu bez wyjścia :-)
jestem najzabawniejszym kolesiem w tym wątku

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#24 Post autor: yugorin »

Atarowska Koneksja pisze:Ale za muzykę odgrywaną w autoplayu po wejściu na stronę życzę ci serdecznie sesji z Pokeyem z "głośniczków" Pinokia, najlepiej w jakimś małym pomieszczeniu bez wyjścia :-)
:) Dziękuję, skorzystam przy najbliższej okazji

A muzyczka zniknie, gdy tylko wrzucimy pełną wersję strony. Póki co, mam frajdę parę razy dziennie, bo uwielbiam i tę muzyczkę i bubble bobble jako grę. Mam nadzieję, że jakoś to zniesiesz ;)

Wszystkiego dobrego
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

bimber
Posty: 813
Rejestracja: 16 wrz 2008, 10:16
Grupa: arise

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#25 Post autor: bimber »

Miałem mocne postanowienie aby w przyszłym roku po raz pierwszy wybrać się na PH, ale widzę że nic z tego :)
Powodzenia Yougorin! Postaram się wesprzeć imprezę co najmniej czymś na compo.

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#26 Post autor: yugorin »

bimber pisze:Miałem mocne postanowienie aby w przyszłym roku po raz pierwszy wybrać się na PH, ale widzę że nic z tego :)
Powodzenia Yougorin! Postaram się wesprzeć imprezę co najmniej czymś na compo.
Nagrody czekają :) zapraszam w imieniu swoim i wszystkich. Dziękuję za wsparcie!
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

heniek29cr
Posty: 101
Rejestracja: 12 maja 2016, 22:40

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#27 Post autor: heniek29cr »

Cześć yugorin.
Jestem z okolic Opola (Krapkowickie) i jeżeli będziesz chciał to chętnie pomogę przy organizacji fizycznie (coś przyniosę, podłącze, czy pozamiatam)
Ze sceną praktycznie nic mnie nie łączy ale z C64 już wiele więc chętnie w końcu odwiedzę jakieś nasze party a przy okazji jestem do Twojej dyspozycji :-)
Oczywiście termin musi mi się zgrać z pracą ale postaram się zrobić co się da.
Pozdrawiam serdecznie

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#28 Post autor: yugorin »

heniek29cr pisze:Cześć yugorin.
.......
Ze sceną praktycznie nic mnie nie łączy ale z C64 już wiele więc chętnie w końcu odwiedzę jakieś nasze party a przy okazji jestem do Twojej dyspozycji :-)
Oczywiście termin musi mi się zgrać z pracą ale postaram się zrobić co się da.
Pozdrawiam serdecznie
Cześć heniek29cr

To jest Duch, zapał i dobra energia. Dzięki takim słowom, ludziom i wsparciu, jest tak jak pisałem... To party już się udało! Trzeba tylko przyjechać i zobaczyć to na własne oczy.

I nie do końca zgodzę się, że nie masz nic wspólnego ze sceną :) Nic wspólnego ze sceną i retro ogólnie, to ma mój starszy brat. Na moje fotki np. świeżo zakupionej amigi 3000 nawet nie odpisał WOW, tylko odesłał mi fotkę i tekst: zobacz jak mi zakwitły pomidory. Zemdlałem ;)
A przecież kiedyś, za dzieciaka, żył tym tak samo jak ja, czy mój młodszy brat BroneCk. :))) znaczy komodorkiem, demami Quartetu i giełdą. :))) Uważam, że po prostu porwali go kosmici :))) Ty jednak wciąż tu jesteś ;)

Dziękuję !!! Do zobaczenia w maju!

Wszystkiego dobrego
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#29 Post autor: elban »

co do X.

wlepek nie można wrzucać (stoi nawet na stronie), ale myślę, że plakaty / ulotki można zrobić.

wzór jakieś ulotki w PDF, każdy kto chce pomóc drukuje sobie kilkanaście sztuk i rozdajemy (wieszamy) wszystkim na X.

imho, na ulotce powinno się znaleźć:

* zapewnienie o warunkach lokalowych (że nagłośnienie pro, że rzutnik pro, że miejsce jest)
* że dojazd łatwy z lotniska w kato (o ile jest łatwy, dunno), albo, że uber kosztuje x.
* że opole to ładne miasto i że wokół party można zjeść jak człowiek
* ?
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#30 Post autor: yugorin »

Dzięki za sugestie. Na pewno skorzystam. Z ulotkami nie będzie problemu, kolega ma agencję reklamową, zrobi wszystko, może nawet jakiś baner uda się zabrać, albo plakaty. Tak postanowił nas wesprzeć.

:)

PS. Krówki z logiem i datą też będą. Poważnie. Spodobała mi się ta idea ;)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

comankh
Posty: 1622
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#31 Post autor: comankh »

elban pisze:co do X.
* że opole
ŻE OPPELN.

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#32 Post autor: wackee »

Będę.
I jakby coś trzeba było pomóc, to dajcie znać ;)
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#33 Post autor: yugorin »

Grejt!!!! Czekamy :)

A jeśli tylko pojawi się potrzeba pomocy, na pewno dam znać.

W sumie, na tym etapie, sam nie wiem gdzie trzeba coś, komuś, jakoś. Póki co ogarniam sprawy związane z miejscem, nagrodami i takie tam. Na pewno na samym party lub chwilę przed, potrzebna będzie pomoc, bom chłop bez doświadczenia ;) Wy jednak jesteście weteranami. A jak mawiał Pawlak - ot mądrego to i dobrze posłuchać.

W przyszłym tygodniu będzie tworzony plan "zajęć na party". Jeśli więc masz pomysł na prelekcję, to dajesz w ciemno.

Ale póki co - produkcje jednak to podstawa ;)

Trzeba się czymś jarać w trakcie ;)

Jestem wdzięczny za te deklaracje.

Wiem, że my wszyscy zrobimy takie party, że nawet my się tego nie spodziewamy ;))) A zaskoczyć siebie to sztuka :-P

Dziękuję!
Wszystkiego dobrego
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
isildur
Posty: 276
Rejestracja: 26 paź 2011, 15:04
Grupa: Samar

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#34 Post autor: isildur »

wackee pisze:Będę.
I jakby coś trzeba było pomóc, to dajcie znać ;)
Liczę na Twój set. Nie da się ukryć, że w tej dziedzinie jesteś the best ;)

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#35 Post autor: wackee »

isildur pisze:Liczę na Twój set. Nie da się ukryć, że w tej dziedzinie jesteś the best ;)
Ja zawsze chętnie zagram :)
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

Awatar użytkownika
isildur
Posty: 276
Rejestracja: 26 paź 2011, 15:04
Grupa: Samar

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#36 Post autor: isildur »

wackee pisze:
isildur pisze:Liczę na Twój set. Nie da się ukryć, że w tej dziedzinie jesteś the best ;)
Ja zawsze chętnie zagram :)
Doskonale! :D

kotrobot
Posty: 2362
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#37 Post autor: kotrobot »

Jeżeli chodzi o wlepki, to raczej myślałem o jakichś ładnych do rozdania (limitowana ilość), a nie obklejania ścian i kibli, bo tu faktycznie nie jest to tolerowane.
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#38 Post autor: yugorin »

kotrobot pisze:Jeżeli chodzi o wlepki, to raczej myślałem o jakichś ładnych do rozdania (limitowana ilość), a nie obklejania ścian i kibli, bo tu faktycznie nie jest to tolerowane.
Coś ogarnę. Może zrobię format jak paczka papierosów. Logo, data, miejsce i takie tam. Zobaczę co wyprodukuje mi agencja i w jakich ilościach. Będę informował.

Wszystkiego dobrego
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#39 Post autor: tsl »

Ja mogę wspomóc to party obecnoscią swoim ciałem :D . Jestem w stanie zapłacić za wejściówkę z góry, nawet teraz, choć nie mogę zagwarantować, ze na pewno przybędę na party. Jestem w pełni pozytywnie, emocjonalnie zaangażowany w twór tego dzieła. Yugorin:
Niech Moc będzie z Tobą i wszelakimi pomocnymi organizatorami tego dzieła !!!
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#40 Post autor: elban »

ej. a może będziemy rozdawać identyfikatory (zamiast tych ich zjebanych nalepek) z reklamą polskiego party?

(miejsce na xywke) -> supports Moonshine Dragons, etc.
was twenty, is five, my friend...

ODPOWIEDZ