Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#1 Post autor: yugorin »

Stało się.

Opole 17-19 maja 2019 roku. C64 only.

Dodatkowe szczegóły, prócz oczywiście miejsca i pewnych klepniętych już ustaleń, będą się pojawiać sukcesywnie na stronie FB i za chwil parę na https://smok.technology - kwestia kilku dni.

Zapraszam!

http://fb.me/smok.pl

Oficjalna strona WWW:
https://moonshinedragons.party/
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
pajda
Posty: 331
Rejestracja: 20 wrz 2008, 03:42
Grupa: faith des16n
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#2 Post autor: pajda »

A miało być Księżyc Zwany Koniem... ;)
Była ciemna, burzliwa noc.

Awatar użytkownika
grabba
Posty: 56
Rejestracja: 08 lut 2012, 00:22
Grupa: Fatum

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#3 Post autor: grabba »

Okno zwane kozłem ...

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#4 Post autor: yugorin »

Cholera, wiedziałem, że gdzieś coś pokręciłem... Te zwierzęta mi się mylą ;-)
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

SuperNoise
Posty: 343
Rejestracja: 20 wrz 2010, 09:27
Grupa: Aberration Creations

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#5 Post autor: SuperNoise »

Do zobaczenia za pół roku :)

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#6 Post autor: yugorin »

SuperNoise pisze:Do zobaczenia za pół roku :)
„Za parę miesięcy, proszę pana, to się dopiero zacznie: wywiady, autografy, wizyty w zakładach pracy…”

Dzięki SuperNoise za wsparcie!
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#7 Post autor: elban »

trzymam kciuki.

niemniej:

a) to ma być party czy retro spotkanie?
b) formuła taka-jak-zwykle?
c) będzie Jeroen Tel? ;)
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#8 Post autor: yugorin »

elban pisze:trzymam kciuki.

niemniej:

a) to ma być party czy retro spotkanie?
b) formuła taka-jak-zwykle?
c) będzie Jeroen Tel? ;)
a) zdecydowanie demoparty C64
b) zdecydowanie jak zwykle, compoty i takie tam. :)
c) nie, ale po pijaku znalazł mnie i Carriona niejaki Wiklund :) i powiedział, że co prawda jest mega pijany, ale mamy mu się przypomnieć za parę dni, że nam obiecał przyjazd na party. Będzie grał. Tyle na ten moment.

Dzięki za kciuki :) dziękuję za pozytywną energię. Tego nigdy dość.

Wszystkiego dobrego
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#9 Post autor: elban »

pytałem bardziej o model finansowania (wejsciówki i modlitwa, żeby się udało) oraz o lokal (typ lokalu).
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#10 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

elban pisze:pytałem bardziej o model finansowania (wejsciówki i modlitwa, żeby się udało) oraz o lokal (typ lokalu).
Musisz miec wszystko wylozone na tacy? Na fb wrzucaja wszystkie informacje. Finansowanie ze skladek na stowarzyszenie plus wejsciowki. Duzy lokal z kregielnia, barami, dyskoteka w ktorym bedzie sala dla nas.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#11 Post autor: yugorin »

Model finansowania :) też jak zawsze. Bilet. Pewnie część kasy włożę swojej, ale to ma być party nasze i dla nas. Ja mam z tego radochę, zrobiłem zamieszanie w życiu, ale tak chciałem. Nie ma jednak opcji finansowania w całości z mojej kasy.

Używam wszystkich swoich znajomości i kontaktów, żeby mieć jak najwięcej za cenę wejściówki. Party się odbędzie choćbym miał stanąć na rzęsach. Lokal - Centrum Rozrywki Kubatura w Opolu. Duża sala (jak na nasze potrzeby - 120 osób) bary, kawy, herbaty, jedzenie, dyskoteka (!) :P gdyby ktoś chciał zatańczyć szybko-szybko-wolno :P :P Sprzęt audio/video. Oczywiście alko - do kupienia w barze za swoje, ale po specjalnych cenach dla nas.

Mixer kupiłem, działa i jest podobno zarąbisty. Slajerek go właśnie ćwiczy. Sprzętu do puszczania dem też mam sporo. Można przywozić swoje sprzęty, więc tego też nie zabraknie.

Sala oddzielona od pozostałej części rozrywkowej. Lokal jest klepnięty, Pan manadżer konkretny. Ochrona na miejscu. Nie wiem czy obsługa będzie topless :) Tego nie zagwarantuję.

Nie modlimy się do niczego ani nikogo. :) Deklaracji chęci pomocy jest tyle, że szok.

Wszystkiego dobrego
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#12 Post autor: yugorin »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:
elban pisze:pytałem bardziej o model finansowania (wejsciówki i modlitwa, żeby się udało) oraz o lokal (typ lokalu).
Musisz miec wszystko wylozone na tacy? Na fb wrzucaja wszystkie informacje. Finansowanie ze skladek na stowarzyszenie plus wejsciowki. Duzy lokal z kregielnia, barami, dyskoteka w ktorym bedzie sala dla nas.
To nie jest problem. Mogę odpowiadać na każde pytanie. Cieszę się, że ktoś się interesuje, pyta. Czasami pytanie oczywiste (w teorii) podsuwa myśl, że jednak to nie jest oczywiste.

Pytajcie więc, a ja w miarę możliwości i pojawiających się nowych informacji będę odpowiadał. Tutaj, na FB, na Google+. Gdziekolwiek. Informacja to podstawa.

Nawet jeśli padnie pytanie które już było, to po prostu przekieruję do udzielonej odpowiedzi. To jak z pociągiem. Wolę być o godzinę za wcześnie, niż sekundę po odjeździe :)

Luz Panowie i Panie. Luz i fun. Przecież tylko dlatego to robimy prawda?

Namaste :)
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#13 Post autor: carrion »

@Yugorin
Nawet nie wież jak się cieszę na to party... to co deklarowałem - dotrzymam.

Powiem szczerze że to party może być taką okazją aby spotkać się tylko w gronie C= i niejako pogodzić oba obozy - w miarę możliwości. Jakieś tam pewnie niesnaski pozostaną (są osoby które na maksa przegięły) ale próbujmy...
na X pogadamy (tutaj też deklaruję pomoc) z ewentualnymi, potencjalnymi gośćmi z zagranicy żeby może więcej osób niż tylko Wiklund przyjechało. Wierzę że się uda.

@Sebaloz
Nie unoś się niepotrzebnie. ;)
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
argasek
Posty: 22
Rejestracja: 25 kwie 2016, 12:55

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#14 Post autor: argasek »

Bardzo, bardzo wstępnie deklaruję swój przyjazd, z kasą cienko dość, póki co. Chętnie pożyczę też jakiś sprzęt jeśli się przyda (kable, laptop, co tam będzie trzeba). Trzymam kciuki! :)

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#15 Post autor: yugorin »

argasek pisze:Bardzo, bardzo wstępnie deklaruję swój przyjazd, z kasą cienko dość, póki co. Chętnie pożyczę też jakiś sprzęt jeśli się przyda (kable, laptop, co tam będzie trzeba). Trzymam kciuki! :)
Dziękuję za wsparcie!!!

Wiem, że wszystko tak się u Ciebie poukłada, że nie będzie przeszkód do spotkania. Trzymam za to wszystkie kciuki (czasami mam wrażenie, że mam ich więcej niż norma przewiduje :)

Wszystkiego dobrego
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
pajda
Posty: 331
Rejestracja: 20 wrz 2008, 03:42
Grupa: faith des16n
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#16 Post autor: pajda »

@Yugorin popłakaliśmy się z żoną z jaką pasją opowiadałeś o mikserze i pełni Księżyca ;)

Trzymamy kciuki, żeby wypaliło ale chyba nie ma opcji, żeby nie wypaliło.

Ja postaram się być, może coś nawet złoże, bo mi Don Kichot trochę bakcyla ponownego zaszczepił ;)
Może weźmiemy już córkę ;)
Była ciemna, burzliwa noc.

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#17 Post autor: yugorin »

pajda pisze:@Yugorin popłakaliśmy się z żoną z jaką pasją opowiadałeś o mikserze i pełni Księżyca ;)

Trzymamy kciuki, żeby wypaliło ale chyba nie ma opcji, żeby nie wypaliło.

Ja postaram się być, może coś nawet złoże, bo mi Don Kichot trochę bakcyla ponownego zaszczepił ;)
Może weźmiemy już córkę ;)
:)))) bo jak z pasją nie robisz pasji, to to zwykła harówka jest :P

Oczywiście, że to już wypaliło. Trzeba tylko przyjechać w maju i przekonać się na własne oczy, gdy już rzeczywistość nadąży z tematem. Czekamy oczywiście na Was, na nową produkcję, skoro @DKT czymś Cię tam zaraził znowu :P (hmmmm, podejrzane :P)
Dziecko też niech przyjeżdża... Wszystkie dzieci nasze są :P Na miejscu będzie moc atrakcji w ciągu dnia. Kręgielnia jest, place zabaw w okolicy.

Wszystkiego dobrego
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
isildur
Posty: 276
Rejestracja: 26 paź 2011, 15:04
Grupa: Samar

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#18 Post autor: isildur »

carrion pisze: ...
Powiem szczerze że to party może być taką okazją aby spotkać się tylko w gronie C= i niejako pogodzić oba obozy - w miarę możliwości. Jakieś tam pewnie niesnaski pozostaną (są osoby które na maksa przegięły) ale próbujmy...
Może zadeklaruję od razu, że u nas nie będzie żadnych oficjalnych, czy zakulisowych kwasów. Party od strony technicznej jest i będzie dla gości niezauważalne - przyjeżdżacie i się wszyscy dobrze bawimy, a Wy nie przejmujecie się niczym poza dobrymi produkcjami na compo.

Zaznaczę, żeby uciąć wszelkie możliwe przyszłe domysły na ten temat, że nie interesuje nas żaden profit z wejściówek, wszystko zostanie przeznaczone tylko i wyłącznie na party Moonshine Dragons.

Nie wszyscy muszą za sobą przepadać, najważniejsze, żeby spotkać się i zmierzyć wspólnie nasze zdolności w scenowych dziedzinach i dowiedzieć się kto w tym sezonie RULES :D

kotrobot
Posty: 2362
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#19 Post autor: kotrobot »

Powodzenia!

Jeżeli mogę coś zasugerować to marketing na X, no wiecie - invitka na compo, bannery, wlepki, koszyk krówek z logo. ;)

Widzę, że PIXEL H. w tym samym czasie...
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#20 Post autor: yugorin »

kotrobot pisze:Powodzenia!

Jeżeli mogę coś zasugerować to marketing na X, no wiecie - invitka na compo, bannery, wlepki, koszyk krówek z logo. ;)

Widzę, że PIXEL H. w tym samym czasie...
Tak, na X przygotowuję coś :) Ale i tak najlepszym działem marketingu okazał się Carrion. :)

Co do PH - wiem, ale to inny typ imprezy. Jest świetna, byłem dwa razy, ale to jednak inna grupa zainteresowań.

Wszystkiego dobrego
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

ODPOWIEDZ