Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
comankh
Posty: 1622
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#241 Post autor: comankh »

yugorin pisze:nie pisnął gdziekolwiek, że dał
triggerem do mojego wpisu było zaszerowanie przez niego linku moonshine na fb.
znajduję to wielce zabawnym po zamkniętych drzwiach koniem zwanym.
doceniam oczywiście nagrody, widocznie ma popyt jakiego życzył innym.

w sumie jest jak za starych dobrych czasów (wtedy ktoś inny bywał bułką) więc... let the scene.b drama continue :D

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#242 Post autor: yugorin »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:
yugorin pisze:Sebaloz, muszę jednak zapytać o źródło Twoich informacji. Tak zupełnie poważnie - skąd wiesz, kto Ci o tym powiedział, jak na to wpadłeś, że ktokolwiek będzie miał na MD stoisko handlowe?
Zrodla wlasne. Raf sie zapisal na party a ostatnio na kazdej imprezie gdzie go widzialem siedzial przy swoim stoisku z zasilaczami. Skoro nie pozwolisz mu na stoisko handlowe to bedzie musial spod lady sprzedawac :)
Teraz rozumiem. To po prostu wyobraźnia plus obserwacja i wyciąganie wniosków z przeszłości.

Możesz być zatem spokojny. Nikt nie będzie nic sprzedawał. Chyba, że Stowarzyszenie SMOK koszulki z logiem MD. Jak się uda je zrobić do maja.
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#243 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

yugorin pisze:Chyba, że Stowarzyszenie SMOK koszulki z logiem MD. Jak się uda je zrobić do maja.
Koszulki musza byc. Logo juz masz. Wystarczy zlecic produkcje. Kilka osob ma tu doswiadczenie z zamawianiem wiekszej ilosci koszulek np Odyn. Przedplaty ludzie juz moga robic na konto Stowarzyszenia, w tytule przelewu ksywa i rozmiar koszulki. Za wejsciowki tez tak mozna wplacac.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#244 Post autor: yugorin »

comankh pisze:
yugorin pisze:nie pisnął gdziekolwiek, że dał
triggerem do mojego wpisu było zaszerowanie przez niego linku moonshine na fb.
znajduję to wielce zabawnym po zamkniętych drzwiach koniem zwanym.
doceniam oczywiście nagrody, widocznie ma popyt jakiego życzył innym.

w sumie jest jak za starych dobrych czasów (wtedy ktoś inny bywał bułką) więc... let the scene.b drama continue :D
Zauważ proszę, że zrobił to dopiero po moim wpisie. Ale ok, nie lubisz go więc wytykasz każdą, nawet najdrobniejszą sprawę. To nie mój styl i nie mój sposób życia, dlatego nie rozumiem, ale nie oceniam. Najważniejsze, że sprawia Ci to przyjemność.

Jasne, nie znam "starych i dobrych" czasów. Nie wszystkie półsłówka, skojarzenia i porównania łapię - bo po prostu mnie nie było. Co do mojego wpisu ze sceną na sali, podestem i parkietem na tym pewnym poziomie...

To taki ukryty przekaz, że na MD nie chcę podziałów, nie chcę kłótni i wywlekania, wałkowania wciąż tego wypłowiałego tematu. Chciałbym móc cieszyć się tym co nas czeka, a nie martwić tym co było. Wszędzie dookoła mamy nienawiść, hejt, kłamstwa, podziały, wykluczenia, izolację. Nie mam ochoty na to na MD.

Nie zamierzam nikogo z Was godzić z kimkolwiek. Jak ktoś nie chce zasilacza, to wystarczyłoby podczas wręczania nagród po prostu powiedzieć do wręczającego "nie, dzięki". Ale, żeby to się zadziało najpierw trzeba coś zrobić, przyjechać, wystawić, wygrać - wtedy ok. Decyzja i nie ma tematu.

Fakt, ja i moja filozofia życia różni się z niektórymi z Was w sposób fundamentalny. Moje podejście do ludzi, do tego co robię, jak robię, jak wypowiadam się o innych - mam wrażenie, że jest nieznane i niezrozumiałe. To jednak zupełnie nie jest mój problem. Nawet nie postrzegam tego w kategoriach - problem czy nie. Ot - różnimy się i już.

A teraz bardzo ogólnie, do nikogo personalnie, choć napiszę to w drugiej osobie - nie lubisz Rafa i jego firmy, strony, żony, dziadka - powiedz to Rafowi, firmie Rafa, żonie i dziadkowi. Nie chcesz mieć z nim nic wspólnego - nikt Ci nie każe, ale po co o tym wciąż pisać na wątku o Moonshine Dragons 2019?

Dla mnie to zagadka bez rozwiązania. :)
Ostatnio zmieniony 23 lut 2019, 16:19 przez yugorin, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#245 Post autor: yugorin »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:
yugorin pisze:Chyba, że Stowarzyszenie SMOK koszulki z logiem MD. Jak się uda je zrobić do maja.
Koszulki musza byc. Logo juz masz. Wystarczy zlecic produkcje. Kilka osob ma tu doswiadczenie z zamawianiem wiekszej ilosci koszulek np Odyn. Przedplaty ludzie juz moga robic na konto Stowarzyszenia, w tytule przelewu ksywa i rozmiar koszulki. Za wejsciowki tez tak mozna wplacac.
Nie do końca o to chodziło. Jak tak dalej pójdzie, to po prostu nie będzie dla kogo tych koszulek robić, bo wszyscy stwierdzą, że skoro Raf dał zasilacze i zrobił udostępnienie posta SMOKa - to ja nie jadę. Raf to samo zło!
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#246 Post autor: yugorin »

I w sumie to takie ostatnie przemyślenie. Dla mnie temat Rafa i tego jak Go postrzegacie jest zamknięty. Bardzo proszę aby nie pisać w wątku MD 2019 o swoich uczuciach do Rafa i nie Rafa. Zajmijmy się tym co będzie za 3 miesiące. Mam nadzieję, że wyraziłem się jasno.

@Nitro - proszę oficjalnie o pomoc w tej sprawie. Proszę, kasuj wszystko co jest związane z tematem uczuć do Rafa i rażąco odbiega od tematu organizacji party.

Dziękuję.
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#247 Post autor: SUDi »

Ponieważ nie chcę sobie psuć dnia z piękną pogodą, który rozpoczął mój sezon na bike'a (czy w ogóle można o czymś takim mówić w NL? ;) mam do Yugorina tylko 2 krótkie przesłania :

- etyka mimo wszystko obowiązuje (to apropo co pisałeś, że każdy ma swoją filozofię życia. Kochajmy więc rasistów i pedofili, tak szybko potrafią zmienić skórę)...
- o 'marce' c64power : na początku tego kramu był PLAGIAT (Fafałek nie lubi poprawności politycznej, więc dla niego inne słowo - KRADZIEŻ). Uwłaszczenie się na cudzej własności po prostu. O szczegóły pytaj starszych stażem scenowiczów.

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#248 Post autor: yugorin »

ehhh. SUDi.. nie. Chodzi tylko o to, że dyskusja o Rafie tutaj zupełnie nie ma sensu.

Wypowiadam się po prostu w obronie tego projektu jakim jest MD. Nie znam Waszych scysji z Rafem a jestem nimi bombardowany. Zawsze na tak postawioną tezę skrajną - kochajmy pedofili nie da się odpowiedzieć w sensowny sposób. Nie ten kaliber. Nie, nie popieram pedofili i morderców ale nie mam przesłanek, żeby myśleć o kimkolwiek z Was, że jest mordercą i pedofilem.

Zasilacze - znów odpowiem - nie wiem. Nie znam się na elektronice i jeśli to jest kradzież, to trzeba to zgłosić na policję a nie Yugorinowi na forum o MD. Nie jestem w stanie stwierdzić, że projekt zasilacza to plagiat lub nie. Znów to samo - Kradzież to mocne słowo ale czy tak jest czy też nie, od tego jest ktoś inny, kto się na tym zna i stwierdzi - Raf ukradł moją pracę.

Wiecie co, mam dość. Odkupię od Rafa zasilacze na prywatny użytek. Może to Was wszystkich zadowoli. Reszta nagród, sam nie wiem. Też kupiłem je za prywatne pieniądze. Może też oddam wszystko co dostałem przez PayPal, na konto SMOKA i po prostu sfinansuję wszystko z własnej kieszeni. Uniknę zaszczucia i ciągłych pretensji o zasilacze Rafa.

Gdzieś chyba zgubiłem logikę tego co się dzieje.
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#249 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Yugorin, przeciez fajnych nagrod na kompa zebrales tyle ze wiecej nie trzeba bylo. Dodatkowe zasilacze nic nie zmienia. Skoro kilka osob napisalo ze wspolpraca z Rafem jest bledem to "cos jest na rzeczy" jak to mowi Raf. Ale nikt nie zrezygnuje tez z przyjazdu na party czy wystawiana prac z tego powodu. Rafa chetnie przywitam na MD i oprowadze go po party place.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#250 Post autor: SUDi »

Yugorin, głowa do góry. Jest dobrze. Kochamy Cię za to co robisz dla nas!

ps. z tym pedofilem to był akurat tylko taki przykład ;)

comankh
Posty: 1622
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#251 Post autor: comankh »

yugorin pisze:nie lubisz go więc
wspominając li tylko jaki miałem tag jego autorstwa na drugim forum - mam mandat.
yugorin pisze:ale po co
...se łapki se brudzić :V
yugorin pisze:tego jak Go postrzegacie jest zamknięty
np. grozby karalne na zarządzanym przez niego forum i udawanie że nic się nie dzieje.
teorie spiskowe o których pisał tu fei, wieczna zawiść o sukcesy retrojanuszy, miłosne historie z kisielem i dramaty związane silezją. no ja bym powiedział że to jest temat szeroko otwarty.

rozumiem, zero podziałów to może jeszcze ... buddę pogłaskaj :D, na pewno się opłaci.
yugorin pisze:Proszę, kasuj wszystko co jest związane
umarłem :D
lettercount w temacie masz znacznie wyższy więc nazwałbym to autobanem.











NO KURWA, CO ZA CZASY, SARKAZM NA SCENOWYM FORUM NIE WCHODZI NAWET Z POPITKĄ.

comankh
Posty: 1622
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#252 Post autor: comankh »

yugorin pisze:Odkupię od Rafa zasilacze na prywatny użytek.
mówiłem, drama.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#253 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Czyli Raf ma darmowa reklame i jeszcze zarobi :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

comankh
Posty: 1622
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#254 Post autor: comankh »

spoko, rafeu już ma żal do sudiego że wsparł party zanim to było modne.
czytaj: podjął rękawicę tej mizernej dyskusji.

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#255 Post autor: SUDi »

Ktoś wie jak jest po niemiecku "podludzie będą ujadać"?
Kolega scenowca z Excess pyta.

Niemiecki gugl nie potrafi to przetłumaczyć.
A chce wiedzieć bo jest przekonany że to coś mega miłego.
Fafałek przecie się im tak fajnie przedstawił w tym Rajchu.
Normalnie cud miut i kisiel

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#256 Post autor: carrion »

SUDI
prosiłem żebyś przestał...
Wspieranie MD to nie tylko datki ale też pozytywne nastawienie.
Takie teksty jak Twój wyżej nie powinny być tolerowane na tym forum. Nie powinny być tolerowane nigdzie!
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#257 Post autor: SUDi »

aby nie robić OT, pytam z pozytywnym ale to mega kurde pozytywnym nastawieniem...na międzyludzkie współżycie, etykę, dobyte zasady cywilizacji...
Kto chce nagrody od tego człeka :
Obrazek

łapcia w górę!

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#258 Post autor: carrion »

Ja!
Każdy z nas ma swoje za uszami Sudi.
MD jest po to aby o tym nie myśleć. MD jest po to aby C64 nas znowu połączyło.

I serio zasilacz do Amigi to bym przygarnął.
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#259 Post autor: SUDi »

No ja mam sporo za uszami (co dzis przeczytalem u fafalka, ze wykupuje jakies swoje grzechy czy cus) - glownie absencje scenowa.
Teraz czytam wypociny budynia - a dokladnie to oczernianie calych narodow i stosowanie wobec nich hitlerowskiej zasady odpowiedz.zbiorowej bo jakis jeden ciulek z danego kraju chcial go zrobic w bambuko.
Sorry ale ja z takimi to ani muchy w kiblu bym nie chcial ubic.

Atarowska Koneksja
Posty: 124
Rejestracja: 02 mar 2010, 20:44

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#260 Post autor: Atarowska Koneksja »

yugorin pisze:Gdzieś chyba zgubiłem logikę tego co się dzieje.
Tak w skrócie: Nie chodzi o to że koledzy nie lubią tego kolegi. W ogóle nie o to. Chodzi o to, że oni lubią ciebie i bardzo im zależy na powodzeniu party.

Ja też trzymam kciuki ale kolejny raz ubolewam nad tym, że nie dam rady przyjechać. Tzn teorytycznie mógłbym w piątek ale z uwagi na sobotnie obowiązki, jest to bardzo zły pomysł :-)
jestem najzabawniejszym kolesiem w tym wątku

ODPOWIEDZ