Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
kordiaukis
Posty: 400
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:19
Grupa: aRise

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#121 Post autor: kordiaukis »

A gdyby tak zorganizować babciom wyjazd do sanktuarium w licheniu, nie musza wiedzieć, ze to sanktuarium commodore64 ..

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#122 Post autor: wackee »

Kordee nie to party... ;)
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#123 Post autor: carrion »

... sie śmiejecie, ale te działki (oraz miejsce gdzie teraz stoi auchan) to było najbardziej zajebiste miejsce zabaw (drzewa z owocami, opuszczone domki, itp, itd) jak byłem młodym nygusem... czasy jeszcze przed giełdą w NOTcie w Opolu :)

Zabawa zawsze była przednia
zobaczycie - będzie fajnie... kurde ja już nie mogę się doczekać :D
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#124 Post autor: yugorin »

Potwierdzam! Te działki to kawał historii. I najkrótsza (kiedyś) droga z 1 maja na ZWM ;) ehhh... To prawdziwa podróż w czasie. :)
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#125 Post autor: booker »

Carrion, no, to obowiązkowo musisz pierdolnąć taka napikslowaną panoramę ogródków, ładowaną na dwie strony dyskietki!
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#126 Post autor: carrion »

@Booker
już zacząłem
Obrazek
:D

@Yugorin
Miałem pisać że od nas do Was tak się właśnie szło na skróty. ;) przez działki...
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
isildur
Posty: 276
Rejestracja: 26 paź 2011, 15:04
Grupa: Samar

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#127 Post autor: isildur »

Nie wiem, czy Yugorin już o tym pisał, ale party będzie miało PRO ochronę jakby kogoś miała ponieść fantazja - no wiecie, różnie to bywa: podpalenia, kreatywne malunki na samochodach gości z zachodu, dewastacje okolicznej flory itd. będą ucinane natychmiast :P
Chcemy, żeby wszyscy czuli się bezpiecznie, ale również z szacunkiem podchodzimy do miejsca, gdzie party się odbędzie.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#128 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

czy pro ochrona bedzie pozwalala wnosic wlasny alkohol?
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

Re: RE: Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#129 Post autor: booker »

carrion pisze:@Booker
już zacząłem
Obrazek
:D

@Yugorin
Miałem pisać że od nas do Was tak się właśnie szło na skróty. ;) przez działki...
Haha [emoji23]
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Awatar użytkownika
isildur
Posty: 276
Rejestracja: 26 paź 2011, 15:04
Grupa: Samar

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#130 Post autor: isildur »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:czy pro ochrona bedzie pozwalala wnosic wlasny alkohol?
Raczej tak, nie mam 100% pewności, ale w tym miejscu chyba nie ma baru, więc pobliski auchan posłuży za źródło ;)
Yugorin może coś więcej napisze...

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#131 Post autor: yugorin »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:czy pro ochrona bedzie pozwalala wnosic wlasny alkohol?
A widzisz, bo chyba o tym nie mówiłem... Party zaczniemy od podania Ceremonialnego Kakao i wspólnej medytacji....

Więc alkohol jakby...

hahaha. No jasne, że można. Przecież jesteście dorośli i każdy spożywa to na co ma ochotę. Nie mówię do nikogo personalnie - mówię o tym wyłącznie informacyjnie - warunek jest jeden. To ma być impreza a nie mordownia. Nie przeszkadza nikomu, że ktoś upity zaśnie gdziekolwiek. Przeszkadza mi bardzo, gdy ktoś upity zacznie dymić.

Także ten.. no... śmiało.
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#132 Post autor: elban »

:serduszko:

artykuł działkowicze z któregoś Adwarpa.. ;)

tak serio: mega miejscówka.
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#133 Post autor: Nitro »

Miejscówka wygląda zacnie, co do ochrony to w mojej 10 letniej karierze na parties C64 jedyną rzeczą do zpacyfikowania było mazanie samochodów na bodajże SP3. Zbędny wydatek. Ale jeśli owner lokacji wymaga to spoko, tylko niech pan/panowie mają raczej pro mózgi zamiast pro mięśni.

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#134 Post autor: yugorin »

Ochrona to nie będą bezmózgie yeti :) to mogę zapewnić. To nie ma być także straszak na kogokolwiek. Nic z tych rzeczy. Chodzi tutaj o bezpieczeństwo nasze z każdej strony. Odparcie zagrożenia z zewnątrz i od środka :)

Trochę żartuję, ale... będą tam nasze sprzęty, będzie wynajęte nagłośnienie, obiekt wynajmuje stowarzyszenie więc jest tam moje nazwisko itd itd. Chodzi bardziej o to, by ktoś miał oczy dookoła głowy gdy my, po prostu, będziemy się bawić. Żeby nikt nie wlazł obcy, żeby nie zniszczył, ukradł.

Cytując klasyka:
"Ważne jest przestrzeganie przepisów BHP, zwłaszcza na kolei! Cześć"

Nauczony doświadczeniem po prostu wolę zrobić o jedną rzecz za dużo, niż pluć sobie w brodę, że mogłem to zrobić i zaniechałem.
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#135 Post autor: booker »

No i luz.
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: RE: Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#136 Post autor: yugorin »

carrion pisze:@Booker
już zacząłem
Obrazek
:D

@Yugorin
Miałem pisać że od nas do Was tak się właśnie szło na skróty. ;) przez działki...
No pięknie Ci wyszły działki :))))

@carrion - Ptyś zapowiedział, że będzie na party!
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#137 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Nitro pisze:Zbędny wydatek.
Czasy "party minimum" już dawno mineły. Stać nas na to żeby komodorowskie party nie bylo najbiedniejsze w Polsce.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#138 Post autor: yugorin »

Ot mądrego to i dobrze posłuchać ;)

Zgadzam się z kolegą w całej rozciągłości...
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#139 Post autor: yugorin »

Mam nadzieję, że Nitro mi wybaczy. Nie robię tego bez powodu, nie reklamuję ot tak.

Chciałbym Was poinformować, może przypomnieć. Kolega Jurek z Retronics jest na ostatnim etapie chęci wydania książki "Commodore Basic" K.Dybowski plus dodatki o Simon's Basicu i CBM Studio.

Zdradzę tutaj i na FB profilu - bo to już czas. Chcę te książki wraz z czymś jeszcze przeznaczyć na nagrody za 3 miejsce w compotach. Bez wydania tej pozycji, będzie trzeba coś wymyślać. :D

Jeśli komuś podoba się pomysł wydania tej książki, to skontaktujcie się z Retronics - brakuje 5 osób do realizacji wydania. Mam książki które Jurek wydaje. To naprawdę kawał dobrej roboty i piękna pozycja w bibliotece.

Ceny pozycji nie powinna przekroczyć kwoty 85 zł.
Deklaracje prosimy przesyłać na adres: zamowienia(małpa)retronics.eu, podając jednocześnie adres i telefon dla kuriera.
Załączniki
20180925_112405.jpg
20180925_112405.jpg (1.19 MiB) Przejrzano 20524 razy
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#140 Post autor: yugorin »

Moja Smoky drrogje... Ja już fifty lat w Ameryka mieszkać. Ja dał Wam taky słoika, tak jar... Z pyszne moonshine co my pijeme to u nasz dom. ;) takie tam zakupy w Auchan ;) tym obok partyplace.. Whisky w słoiku ,:)) .Obrazek
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

ODPOWIEDZ