Vandalism News #67

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

Re: RE: Re: Vandalism News #67

#21 Post autor: carrion »

kmeg pisze: Tak to jest jak się czyta posty od końca ;)
@Kmeg
przeczytaj newsy i artykuł "Splitmen".

To nie jest promowanie wojen, (Elban czytasz?) bo tu bardzie pasuje określenie "drama".
Od maja nie słyszeliśmy nic od Peacemakera. Na naszym SHAPEowym Slacku martwiliśmy się nawet czemu go nie widać/słychać - po prostu cisza. Nie mam nic niedobrego na myśli ale wiem, że trochę nerwów go to kosztowało.

Ja nie kumam całego tego scenowego dramatu z Hitmanem... tzn kto był a kto nie był założycielem Hitmana kto ma prawo a kto nie do tej grupy i cała reszta bzdur. nie próbuje zrozumieć bo to nic nie zmieni. Martwi tylko że zabawa w demoscene potrafi odebrać radość i na serio zaboleć. A wszystko dotyczy, jak napisał lhr, facetów koło 40'stki.
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

Re: RE: Re: Vandalism News #67

#22 Post autor: tsl »

carrion pisze:Martwi tylko że zabawa w demoscene potrafi odebrać radość i na serio zaboleć. A wszystko dotyczy, jak napisał lhr, facetów koło 40'stki.
https://youtu.be/M6wRnouGZFQ
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

Re: Vandalism News #67

#23 Post autor: elban »

przeczytałem "Splitmana". Pamiętam, jeszcze z irca, że Gropeaz i Se7en (i jeszcze taki fiutek Skidrow) to były straszne chuje, więc jakby co, trzymam stronę Peacemakera ;)

a tak serio, piękny dramat - niemniej tak długo siedzę w temacie, że mógłbym takich historii opowiedzieć przynajmniej kilka. ;)

Carrion:
W 2016 się mega napracowałem - namówił mnie HCL i miało być pięknie a skończyło się na wewnętrznej wojnie jakiej nigdy nie widziałem (to o tej wojnie w Hitmanie).
vs
To nie jest promowanie wojen, (Elban czytasz?) bo tu bardzie pasuje określenie "drama".
nie twierdziłem, że promujesz wojnę czy wojny, tylko, że widzę pewien rozdzwięk pomiędzy byciem tym zmęczonym a zachęcaniem do czytania artykułów. whatever. dzięki za hinta :)

plus
Ja nie kumam całego tego scenowego dramatu z Hitmanem... tzn kto był a kto nie był założycielem Hitmana kto ma prawo a kto nie do tej grupy i cała reszta bzdur. nie próbuje zrozumieć bo to nic nie zmieni. Martwi tylko że zabawa w demoscene potrafi odebrać radość i na serio zaboleć.
myślę, że teraz to są fryki. Pamiętacie jak się jechało w magazynach? grafiki typu Sylwester u boa, czy jakieś intra "słuchajcie Volcano, bo Was pozabija", testy na alkoholików i mega pojazdy w tekstach. To dopiero nakręcało, i tam leciały grube teksty (sam pisałem, to wiem). Jeszcze na liście ESM potrafiliśmy sobie grubo jechać - teraz to emerytura. ;)
was twenty, is five, my friend...

comankh
Posty: 1622
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

Re: Vandalism News #67

#24 Post autor: comankh »

ROZDŹWIĘK.

A może zachęca do lektury żeby przestrzec jak czasem bywa chujowo.

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

Re: Vandalism News #67

#25 Post autor: wackee »

Coś bym napisał, ale ugryzłem się w język. Ała.

Więc tylko jedna prośba od grammar nazi. Ludzie, ta grupa nazywa się Hitmen. Men to liczba mnoga od man.
Więc nie "...z Hitmanem", "...o Hitmanie", tylko "...z Hitmen", "...o Hitmen", do jasnej cholery :D
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

kotrobot
Posty: 2362
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

Re: Vandalism News #67

#26 Post autor: kotrobot »

Obrazek
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

Re: Vandalism News #67

#27 Post autor: splatterpunk »

Faceci po 40-tce stories.. :lol:

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

Re: Vandalism News #67

#28 Post autor: tsl »

splatterpunk pisze:Faceci po 40-tce stories.. :lol:
Splatter, nie zgrywaj się, bo jesteś taki sam, jak wszyscy! :twisted:
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

Re: Vandalism News #67

#29 Post autor: tsl »

tsl pisze:jak wszyscy! :twisted:
oczywiscie nie che obrazac admina. chociaz bym chcial : ]]]]
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

ODPOWIEDZ