Silesia 9 - 2K18 TYCHY

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
grabba
Posty: 56
Rejestracja: 08 lut 2012, 00:22
Grupa: Fatum

Re: Silesia 9 - 2K18 TYCHY

#161 Post autor: grabba »

Przez moment było ok 20 osób teraz mniej ... ale jest fajnie.

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Silesia 9 - 2K18 TYCHY

#162 Post autor: yugorin »

Gdyby ktoś chciał obejrzeć. Wifi obrzygane, ale jakoś widać

https://youtu.be/W_q7Pt-RcEY
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Silesia 9 - 2K18 TYCHY

#163 Post autor: yugorin »

nowy adres po wymianie karty LTE

https://youtu.be/u2Rv66kFGo8
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Re: Silesia 9 - 2K18 TYCHY

#164 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

My pijemy dzis na dzialce u Noisa. Przez chwile lecial stream z party. Jak na youtube pisze Yugorin bylo 10 osob. Prosze o zwrot wejsciowki! :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
kmeg
Posty: 468
Rejestracja: 08 wrz 2009, 15:33
Grupa: Albion Crew

Re: Silesia 9 - 2K18 TYCHY

#165 Post autor: kmeg »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:My pijemy dzis na dzialce u Noisa. Przez chwile lecial stream z party. Jak na youtube pisze Yugorin bylo 10 osob. Prosze o zwrot wejsciowki! :)
Bojkot party? Jeśli tak to dlaczego?

ps. dzięki Yugorin za stream z party.

jammer
Posty: 264
Rejestracja: 06 paź 2008, 12:54
Grupa: MSL
Kontakt:

Re: Silesia 9 - 2K18 TYCHY

#166 Post autor: jammer »

Party było kameralne, ale fajne. Kto był, ten nie żałował. Tyle.
Ostatnio zmieniony 17 cze 2018, 14:36 przez jammer, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Re: Silesia 9 - 2K18 TYCHY

#167 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

kmeg pisze:Bojkot party? Jeśli tak to dlaczego?
Nie jestem upowazniony do udzielania takich informacji. Sytuacja zmieniala sie bardzo plynnie, mialem mozliwosc powrotu wieczorem na party place, ale nie skorzystalem z takiej opcji. Raf jest bardzo konfliktowa osoba, a Odyn nie jest w stanie wszystkiego zalagodzic. Silesia stracila wspolorganizatorow, sponsorow i zainteresowanie ze strony ludzi ktorzy latami przyjezdzali i wystawiali produkcje. Ogladajac stream mozna bylo odniesc wrazenie ze ktos pierwszy raz organizuje party, pewnie wynikalo to z braku przygotowania, bo doswiadczenia trudno odmowic organizatorom. W pewnej chwili uslyszalem ze streamu pytanie: czy ktos na sali ma komputer? :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

jammer
Posty: 264
Rejestracja: 06 paź 2008, 12:54
Grupa: MSL
Kontakt:

Re: Silesia 9 - 2K18 TYCHY

#168 Post autor: jammer »

Na party żadnych konfliktów nie odnotowałem. Było wbijać :P

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

Re: Silesia 9 - 2K18 TYCHY

#169 Post autor: SUDi »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:Ogladajac stream mozna bylo odniesc wrazenie ze ktos pierwszy raz organizuje party
niestety racja :?

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Silesia 9 - 2K18 TYCHY

#170 Post autor: yugorin »

Gdzieś tam się pojawił mój nick, wiem uznam, że mogę się wypowiedzieć. Impreza świetna, rzeczywiście kameralna, ale nie ilość ludzi decyduje o dobrej zabawie. Wypowiedzieć się mogę tylko we własnym imieniu i za siebie. Zrobiłem wszystko co mogłem i uznałem za słuszne, aby pomóc w organizacji imprezy. W końcu to impreza społeczności. Im więcej kamyczków tym lepiej. Stabilnej. Robiłem więc również to dla siebie. Przez przypadek wyszło, że przydał się dualsid, bo w sumie to przywiozłem komcia, żeby się pochwalić kolorami :)
Znam Rafa od dwóch lat. Czy jest konfliktowy? Nie zauważyłem, nie odczułem, nie pamiętam aby kiedykolwiek zrobił coś, przez co poczułem się niekomfortowo. Tak jak wielu z Was, znam właśnie od 2 lat. Od mojego pierwszego Riverwash w 2016. Ale to wyłącznie moje odczucia. Może to dlatego, że mi łatwiej przychodzi powiedzieć "namaste" niż "pierdol się", choć liczba sylab taka sama ;)
Dziękuję za oglądanie streamu, bo nie wszyscy po prostu mogli być. Mam nadzieję, że jakość była lepsza niż poprzednie streamy z Silesii. Szkoda, że to ostatnia edycja. Mówię o tym z dwóch powodów. Pierwszy - bo lubiłem tam jeździć właśnie ze względu na ludzi, drugim powodem jest to, że nie odważę się chyba wystawić gdziekolwiek indziej moich przyszłych produkcji. Kameralność ma dla mnie wiele zalet ;) lepiej żeby bekę miało 50 osób, niż 1000 ;)))
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

jammer
Posty: 264
Rejestracja: 06 paź 2008, 12:54
Grupa: MSL
Kontakt:

Re: Silesia 9 - 2K18 TYCHY

#171 Post autor: jammer »

Poza problemem z bardzo wymagającym kodekiem w prezentacji Nitro i brakiem basów przez jakiś czas nie było zgrzytów/poślizgów organizacyjnych. Może jeden, bo Raf się potem lekko wepchał ze swoją prezentacją w timetable coraz bardziej wkurwionego Nitro, mimo że temat puszczenia video był już powoli ogarnięty. A tak to ok.

Gości było mało, więc siłą rzeczy często sala była pusta i stream wiał nudą, bo wszyscy siedzieli w ogródku.

Awatar użytkownika
rebok
Posty: 227
Rejestracja: 30 sty 2018, 09:32
Grupa: BooM!

Re: Silesia 9 - 2K18 TYCHY

#172 Post autor: rebok »

Nitro faktycznie się postarał. 1h filmu na 7GB... 3/4 mojego sprzętu wysiada przy takiej jakości. Mam nadzieję, że wedle obietnicy niedługo pojawi się link do ściągnięcia.

Osobiście sam liczyłem na nieco większą frekwencję, ale dzięki temu miałem możliwość porozmawiać prawie z każdym uczestnikiem, co bardzo sobie cenię:)
B O O M !
we are the commodore terrorists
-------------------------------------
TEDDY BEER C=64 PARTY [csdb]

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

Re: Silesia 9 - 2K18 TYCHY

#173 Post autor: leming »

Jak zwykle silezja zajebista, wszyscy jesteśmy tacy fajni, zajebiści i tak jak zawsze przy większości znajomych mordek czuje sie jak w wielkiej rodzinie ;) Dziękuję.

Natomiast problem '50 zlotych' moglbyc rozwiązany w prosty sposób, na boku z organizatorem a nie publicznie z pretensjami kurwa jakby cię nie było stać. logicznym jest fakt że jak przyjdziesz to powinieneś się dołożyć bo to nie Żabka w której się zbiera promocje. Wpadłeś to płać. a jak nie stać cię to znajdź sobie lepszą robotę. Chyba że faktycznie brakuje ci piątej klepki i potrzebujesz pomocy. Zachowujecie się z tymi fochami jeden na drugiego jak kurwa dzieci. Raf chyba nie jest konfliktowy tylko raczej czasem pierdoli od rzeczy ale żeby z tego powodu fochy jak moja stara strzelać no kurwa.

Co do odpalania i problemów z VLC no też wielkie halo, najprościej wytykać wszystko wszystkim to naprawdę daje kopa organizacji i mobilizacji. (Next time polecam jedynie słuszny system Linux i nie będzie haczyc;)

Uciekajcie, Boga nie ma.

Ps. Idę kupić starej strój sowy.
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Re: Silesia 9 - 2K18 TYCHY

#174 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Znizki na wejsciowki sa na prawie kazdym party, na stronie Silesii rowniez jest zamieszczona taka informacja. Impreza w Undergroud byla organizowana w formie pol otwartej, czyli mozna przyjsc do baru, posluchac sidow, pogadac z uczestnikami party i nie musisz wcale placic za wejsciowke. Sceny c64 po prostu nie stac na wynajecie takiego lokalu na wylacznosc, nie pomagaja nawet organizowane zrzutki na zaliczke przed party oraz na pokrycie dlugow po party (ostatnio cala kasa przyszla z zagranicy, nie pomogl nikt z Polski). Co do publicznych dyskusji na tematy zwiazane z party to Raf na c64power napisal ze ujawni kulisy Silesia party i jakos nikt nie jest temu przeciwny, bo kazdy jest ciekaw o co poszlo. Podobno uknuty tez zostal spisek przeciwko party i biora w nim udzial wysoko postawione osobistosci sceny :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Silesia 9 - 2K18 TYCHY

#175 Post autor: yugorin »

Ja tylko krótko, ale chcę napisać to, o czym wiem osobiście z pewnego źródła. Co do pomocy finansowej. Licytacja w tej materii jest dość krępująca, ale wiem, że nie cała pomoc finansowa była z zagranicy. Tak przynajmniej wynika z moich obliczeń i geolokalizacji. ;)

Wszystkiego dobrego
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Re: Silesia 9 - 2K18 TYCHY

#176 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Moim zrodlem jest Raf. Niezgodnosc wynika pewnie z tego ze zaraz po zrzucie na dlugi po SP8 byla zrzuta na zaliczke na SP9.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

Re: Silesia 9 - 2K18 TYCHY

#177 Post autor: leming »

@sebaloz
Na moje party nie przyjeżdżaj bo gwarantuje nie będzie znizki. A mało tego będziesz musiał jeszcze twarzowe zapłacić;)
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Re: Silesia 9 - 2K18 TYCHY

#178 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Nadal czekam na rekompensate za przedwczesne zakonczenie o polnocy ostatniego Center Party :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

Re: Silesia 9 - 2K18 TYCHY

#179 Post autor: leming »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:Nadal czekam na rekompensate za przedwczesne zakonczenie o polnocy ostatniego Center Party :)
Na silezji oddawałem rekompensaty. Zonk.
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

jammer
Posty: 264
Rejestracja: 06 paź 2008, 12:54
Grupa: MSL
Kontakt:

Re: Silesia 9 - 2K18 TYCHY

#180 Post autor: jammer »

leming pisze:Ps. Idę kupić starej strój sowy.
:lol:

ODPOWIEDZ