Riverwash 2017

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

Re: Riverwash 2017

#21 Post autor: SUDi »

jammer pisze:BTW, wiem z pierwszej ręki, że Sebaloz otwiera 'Faraon - kredyty i pożyczki' i nie będzie to kolejna piramida finansowa.
A mi powiedział przez fon parę dni przed RW że idzie na bezro. Był na trzeźwo, więc nie uwierzyłem.
Wielkie pieniądze nie lubią rozgłosu ;)

Fei
Posty: 11
Rejestracja: 17 sty 2017, 14:55

Re: Riverwash 2017

#22 Post autor: Fei »

isildur pisze:Szkoda, że było kilka dziwnych "incydentów", jak np. ten z produkcją Kiero.
Kiero zawsze generuje jakieś incydenty. Gdyby miał zdrową konkurencję, nie trzeba by go traktować jak księcia i można by czasem kopnąć w dupę za kompletne przeginanie z deadline.
isildur pisze:Może następnym razem posadźcie kogoś bardziej trzeźwego do puszczania dem zgranych do mp4, bo tam chłopaki miały poważny problem z puszczaniem filmików :P
Okazało się, że VLC+kodek Lagarith+sterowniki nVidii = porażka. W innej konfiguracji działa. Na szczęście znaleźliśmy jakiś dziwny player, który inaczej odtwarza animki i później już było ok. Temat nie powtórzy się, a wszystkich bardzo przepraszamy. Przede wszystkim Samar, bo to Wasze demo najbardziej ucierpiało na tym babolu.
isildur pisze:Świetny pomysł z koncertem Dane.
Też tak uważam :-). Będzie jeszcze video.

comankh
Posty: 1622
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

Re: Riverwash 2017

#23 Post autor: comankh »

lagarith spoko, ale czy ktos dostrzeze roznice?

comankh
Posty: 1622
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

Re: Riverwash 2017

#24 Post autor: comankh »

https://youtu.be/N7x40mLFUa4

przeżyjmy to jeszcze raz

SuperNoise
Posty: 343
Rejestracja: 20 wrz 2010, 09:27
Grupa: Aberration Creations

Re: Riverwash 2017

#25 Post autor: SuperNoise »

comankh pisze:lagarith spoko, ale czy ktos dostrzeze roznice?
Ja dostrzegam.

comankh
Posty: 1622
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

Re: Riverwash 2017

#26 Post autor: comankh »

no rozumiem, org musi byc trzeźwy :V

Awatar użytkownika
isildur
Posty: 276
Rejestracja: 26 paź 2011, 15:04
Grupa: Samar

Re: Riverwash 2017

#27 Post autor: isildur »

@Orgs, Panowie, co to za plotki, że następny RW będzie ostatnim?

Awatar użytkownika
argasek
Posty: 22
Rejestracja: 25 kwie 2016, 12:55

Re: Riverwash 2017

#28 Post autor: argasek »

To ponoć najprawdziwsza prawda :( Ale no worries. Trwają już ponoć zakulisowe zaawansowane rozmowy dotyczące przejęcia pałeczki i kontynuacji (być może ponownie jako WeCan) - w tym roku nie byłem w oficjalnym org-teamie, więc nic więcej powiedzieć nie jestem w stanie.

Tymczasem - dla tych, którzy spędzili czas na sofie - wideoraport z party. Cieszy ogromnie, że scena C64 była w tym roku godnie reprezentowana - zarówno pod kątem przybyłych uczestników, produkcji jak i koncertów (Dane pozamiatał :D).

Enjoy! https://www.youtube.com/watch?v=XDSSUcTkVgk

ODPOWIEDZ