Buddha - samobójstwo czy upozorował swoją śmierć?

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
kotrobot
Posty: 2362
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#21 Post autor: kotrobot »

Obrazek
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#22 Post autor: SUDi »

Ciekawe indywiduum

Awatar użytkownika
kmeg
Posty: 468
Rejestracja: 08 wrz 2009, 15:33
Grupa: Albion Crew

#23 Post autor: kmeg »

Gość się rozkręca ale raczej z FB też wyleci za nte grożenie śmiercią. Tak naprawdę to kto to jest?

http://goo.gl/43N9AA?gdriveurl
Załączniki
Clipboard05_bot.png
Clipboard05_bot.png (66.04 KiB) Przejrzano 9402 razy

comankh
Posty: 1622
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

#24 Post autor: comankh »

CO TO KURWA JEST XD

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

#25 Post autor: tsl »

Widać koleś ma niezbyt równo pod kopułką. Z tym, że jak się już jest na takim etapie i pisze się takie brednie, to już może być naprawdę niebezpiecznie. Trudno mi stwierdzić, czy bardziej dla kogoś, czy on dla samego siebie...
Ewentualnie jest naprawdę dobrym manipulatorem. Ale obawiam się, że nie.
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

Awatar użytkownika
kordiaukis
Posty: 400
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:19
Grupa: aRise

#26 Post autor: kordiaukis »

cos mu sie pojaniepawlilo w dyni.

Awatar użytkownika
isildur
Posty: 276
Rejestracja: 26 paź 2011, 15:04
Grupa: Samar

#27 Post autor: isildur »

Eee tam, zwykły ćpun ze zrytym beretem od amfetaminy i lsd, widziałem już takich.
Gadka ta sama, zero logiki i punktu zaczepienia. Odlot ma po wsze czasy:)

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

#28 Post autor: tsl »

isildur pisze:Eee tam, zwykły ćpun ze zrytym beretem od amfetaminy i lsd, widziałem już takich.
Gadka ta sama, zero logiki i punktu zaczepienia. Odlot ma po wsze czasy:)
Wiele na to wskazuje. Jak dla mnie koleś ma dodatkowo /prawdopodobnie/ schizofrenię. Sporo o tym czytałem. Dużo można wyciągnąć po wypowiedziach, które wypisuje.
Nie znam kolesia zupełnie. Dokładnie tak samo Carrion mnie nie znał /ponoć/ do momentu naszej niedawnej konfrontacji tu na forum - ciekawa analogia :) :? Po raz pierwszy usłyszałem o Buddha, jak Sebaloz utworzył ten wątek. Nie śledzę sceny tak mocno, jak w pierwszej połowie lat 90-tych. Ale tak, jak napisałem wyżej - moja diagnoza jest taka, że koleś ma schizofrenię. Ćpanie może tylko to wzmagać. Nie chcę pisać o nim "zjeb" albo coś takiego - bo schizofrenia, to choroba - jak każda inna. Można leczyć, bardzo często z dobrymi rezultatami. Z tym, że on chyba jeszcze sobie nie zdaje z tego sprawy. Tak naprawdę życzę mu powrotu do zdrowia i "normalności".
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3948
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#29 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Buddha nie ma schizofrenii. Skoro jak botx wie ze jest Buddha to nie jest to mozliwe naukowego punktu widzenia. Najszybsze zaprzeczenie.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3948
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#30 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Moze prosciej: botx jako schizofrenik nie mialby dostepu do logow rozmow buddha-peyson i nie wiedzialby o koali
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

#31 Post autor: tsl »

Seba: analiza twoja bardzo inspirująca. Już sam nie wiem, kto ma bardziej zaaawnsowaną schizofrenię Ty, czy botX /budda/.
Ale lubię tę koncepcję! Szacun! /zgrywam sie Sebaloz, jkby co/ :}}}
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3948
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#32 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Ale my jestesmy jedną i tą samą osobą :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
peys_0n/[DrC_ChD]/T%(Vgt)
Posty: 31
Rejestracja: 14 gru 2011, 11:42
Grupa: VAUDEVILLE CREW/CLOCHARD/TROPYX

#33 Post autor: peys_0n/[DrC_ChD]/T%(Vgt) »

SEBALOZ cwaniaku, przyznaj się kurwa,że nadal masz z nim kontakt,a grasz tutaj chuja! Wczoraj BUDDHA okazał się REXEM z VIRUS CREF i nawet nie wiem ile ma kont na face i my nie wiemy,że BUDDHA to np. nie wiem. Pomysł jakiś na nową xywę?
polski naród robotniczy, jest zawsze na kacu!!!

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

#34 Post autor: tsl »

peys_0n/[DrC_ChD]/T%(Vgt) pisze:Pomysł jakiś na nową xywę?
moja propozycja: HOOY PASIATY :twisted:
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

SuperNoise
Posty: 343
Rejestracja: 20 wrz 2010, 09:27
Grupa: Aberration Creations

#35 Post autor: SuperNoise »

A ja się nie zdziwię jak całe to zamieszanie ukartował Sebaloz.

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

#36 Post autor: tsl »

tsl pisze:
peys_0n/[DrC_ChD]/T%(Vgt) pisze:Pomysł jakiś na nową xywę?
moja propozycja: HOOY PASIATY :twisted:
Dla schizofrenicznego Buddhy wymyśliłem coś na ksywkę bardziej znakomitego...
Z dwu-członkowego wyrazu... "Car Rion" :?
Co Wy Na To ??? :twisted:
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#37 Post autor: Nitro »

Zgodnie z zapowiedzią poleciał tygodniowy ban dla tsl za powyższe...
tsl:: każdy następny post który uznam za wycieczkę osobistą w kierunku carrion'a lub ogólnie Elysium zostanie nagrodzony parodniowym banem na ochłonięcie.
Wyjątkiem jest oczywiście Arena do której przenoszę te offtopowe posty.

buddha

#38 Post autor: buddha »

Bzdury i głupoty same ! Po prostu chciałem zmienić pseudonim, proste ... Natomiast się nie udało lecz nadal mam kilkanaście innych nicków, w tym też na CSDB ! Mam nadzieję, że to już ostatni taki naskok na moją osobę bo może nie potrzebnie się ujawniałem i za dużo powiedziałem o sobie. Prawdą jest, że te posty z 2006 na CSDB to pisałem po pijanemu lecz już od bardzo długiego czasu nie pije to teraz robię sobie żarty z tych idiotów, którzy zapoczątkowali to bezsensowne zamieszanie. W sumie to nic się nie stało ale jak wszędzie to ludzie potrzebują jakichś zmian i akurat pech, że na mnie padło bo był świetny lecz mało istotny powód do zamieszania. Myślę, że minie miesiąc lub dwa i wszystko wróci do normalności lecz moja następna produkcja na C64, gdzie mój kod, grafika i muzyka to musi już być na wysokim poziomie. Czas potrzebny na to, a tu jeszcze praca, kobieta, dziecko itp. Pozdrawiam !

buddha

#39 Post autor: buddha »

No i przez jakiś czas nie będę współpracował z ludźmi z zagranicy bo nie chce mi się już pisać po angielsku, więc Buddha będzie Buddha, a też dużo osób znowu pojawiło się na scenie z Polski, więc super i pozdrawiam :) Pewnie dalej będę realizował projekty, które ustaliliśmy przedtem, kiedy byłem BotX'em lecz nie jest to związane ze sceną komputerową. Nie muszę być w żadnej grupie komputerowej, a jedynie potrzebowałem się skontaktować z pewnymi osobami, a ich to nie interesuje kim ja tam jestem bo wszystko wygląda trochę inaczej, w sensie, że przelewy na konto, na faktury itd. Nie będę też już więcej robił jakichś akcji aby się odstresować od ciągłego kodowania bo jak ktoś napisał to rzeczywiście ryje beret, zwłaszcze kiedy nie jest się jeszcze w pełni profesjonalistą !

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#40 Post autor: leming »

normalnie patrze tu i czuje sie jak za starych dobrych czasów kiedy to sie z rodzina siedzialo i ogladalo Dynastie, czy nawet Niewolnica Isaura.
Tylko sie zastanawiam kogo obsadzic w roli Crystal, a kogo jako Isaure.

Myslalem ze to forum sceny c64 a tu sie robi jak w serialu, ktorego przegapilem dwa odcinki.

Za blokowaniem kogokolwiek jestem przeciwny bez wzgledu na to co powiedzial chyba ze cos na czyjas matke.

I tak do piekla wszyscy pojdziecie.
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Zablokowany