Horizon 2009 demoscene meeting

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Horizon 2009 demoscene meeting

#1 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Dziesięć lat temu (w dniach 24-26.września 1999) odbyła się pierwsza edycja Horizon'a. Myślę, że chyba wszyscy bardzo miło wspominają ten czas. Czemu więc nie spotkać się ponownie w tym samym gronie? Tym razem na zupełnym luzie, bez konieczności liczenia votek nad ranem. Przy piwie i miłej rozmowie o tym co było, jest i będzie...

Meeting odbędzie się 26.września 2009 we Wrocławiu. Zanotujcie w kalendarzach, odwołajcie wyjazdy służbowe i wakacje na Bahamach. Dokładne miejsce zostanie podane wkrótce.

http://horizon2009.mondokai.com/index.php

Kto sie wybiera?
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

#2 Post autor: kenji »

Ja będę na 100%

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#3 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

kenji pisze:Ja będę na 100%
Witamy na forum, jak tutaj trafiles?

napisz cos o sobie, bo nie jestes tak znany jak Prezes :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

#4 Post autor: kenji »

Jakoś nie widziałem tematu "poznajmy się". Jak tu trafiłem? heh z miłości do C-64 oczywiście :wink: Stara miłość nie rdzewieje.

Na C-64 "scenowałem" niewiele. Pamiętam początki Fractiona, Bory. Z niektórymi z Was* miałem okazję się napić na jakimś party lub potańczyć w pogo, innych gnębiłem o puszczanie dem, a jeszcze innym dorzucałem się na "coś" podczas zbiórki do czapki (nie zapomnę miny zbierającego gdy zapytałem czy wystawia grafę na komp). Jeszcze inni byli tak mili (za co baaaardzo dziękuję), że napisali zaka do diskmaga na PC, którego byłem współprowadzącym. Gdzieś w międzyczasie udało mi się poznać jednego z crackerów który na scenie PC parał się ASCII/ANSI. Tak to jakoś leciało. W sumie daleko od sceny C-64, ale w pewnym sensie blisko.

Generalnie zaczynałem swój żywot komputerowy od C-64 gdzieś tak w roku 90-tym. Najpierw granie, potem basic, później wraz z pożyczoną stacją zaplątała się dyskietka na której było kilka starych diskmagów. Dalej to już raporty Jetboy`a w C&A, pierwsze kontakty min. z tak tu ciepło wspominanym Cactusem.
Potem to już był PC i tak gdzieś do roku +/-2000 kiedy odszedłem na scenową emeryturę.


* ksywy tych ludzi w większości pamiętam, specjalnie ich nie piszę

Awatar użytkownika
V-12
Posty: 351
Rejestracja: 18 lut 2009, 13:51
Grupa: Tropyx
Kontakt:

#5 Post autor: V-12 »

No to czas na powrót, odkurzaj z szafy swojego C64 i do dzieła :P
http://www.riversedge.pl/ - Zapraszam na nową odsłonę mojej strony z artykułami i galerią! Scena C64, wywiady, relacje z koncertów etc.

Awatar użytkownika
Ramos
Posty: 152
Rejestracja: 13 wrz 2008, 15:34
Grupa: Samar/HVSC Crew

#6 Post autor: Ramos »

Może coś ciekawgo stworzysz na C64 lub napiszesz artykuł do jakiegoś magazynu :)
- Ramos/Samar/HVSC Crew -

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#7 Post autor: leming »

Ramos, uspokoj sie ;)
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#8 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

leming pisze:Ramos, uspokoj sie ;)
Ramos i tak jest spokojny, zwykle jak zobaczy nowa osobe to od razu proponuje wstapienie do Samar :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
Raf
Posty: 584
Rejestracja: 14 wrz 2008, 23:30
Grupa: Vulture Design

#9 Post autor: Raf »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:
leming pisze:Ramos, uspokoj sie ;)
Ramos i tak jest spokojny, zwykle jak zobaczy nowa osobe to od razu proponuje wstapienie do Samar :)
nie wiadomo co sie wydarzylo w kuluarach ;)

Awatar użytkownika
Ramos
Posty: 152
Rejestracja: 13 wrz 2008, 15:34
Grupa: Samar/HVSC Crew

#10 Post autor: Ramos »

Nikogo nie szukam go swojej grupy, bo to nie ma sensu. Jednak zawsze można kogoś namówić do różnych projektów scenowych.
- Ramos/Samar/HVSC Crew -

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#11 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Ramos pisze:Nikogo nie szukam go swojej grupy, bo to nie ma sensu
Dlaczego nie ma sensu? Nitra na pewno nie zwerbujesz, ale Joodas moze byc dobrym materialem na kodera.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
Ramos
Posty: 152
Rejestracja: 13 wrz 2008, 15:34
Grupa: Samar/HVSC Crew

#12 Post autor: Ramos »

Mnie to nie interesuje, Ty sobie poszukaj kogoś do grupy.
- Ramos/Samar/HVSC Crew -

ODPOWIEDZ