Riverwash 2016

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 591
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

#41 Post autor: Cobra »

Z przyczyn zdrowotnych nie przyjadę.
8 bit rulez:)

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

#42 Post autor: tsl »

Mi zdrowie nie pozwala na to, żeby nie jechać...
Tym bardziej, że będzie można skosztować browary za darmo, heh... :twisted:
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

SuperNoise
Posty: 343
Rejestracja: 20 wrz 2010, 09:27
Grupa: Aberration Creations

#43 Post autor: SuperNoise »

Cobra pisze:Z przyczyn zdrowotnych nie przyjadę.
Szkoda Cobra, że Cię nie będzie.
Obecnie lokal spodobałby Ci się bardzo. Podłoga jest filcem wyłożona, teatr :)

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
argasek
Posty: 22
Rejestracja: 25 kwie 2016, 12:55

#44 Post autor: argasek »

Cobra: uuu, szkoda, byłoby miło znów Cię zobaczyć :(

Tymczasem - z zupełnie innej beczki:

Przedstawiamy kolejną niespodziankę, którą dla Was przygotowaliśmy: Demovibes Poland vol. 1, składanka demoscenowej muzyki polskich artystów w ramach znanej kolekcji - niektóre utwory zostały zremasterowane specjalnie na potrzeby tego wydawnictwa!

Wybór playlisty: Riverwash Staff, przygotowanie materiału: Aceman, projekt okładki: Rork, koordynacja projektu: Willbe.

Płyta w limitowanej serii 50 sztuk, niedostępna w sprzedaży. Otrzymają ją natomiast wszyscy wspierający nasze party finansowo.

Obrazek

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#45 Post autor: splatterpunk »

Podobno chłopaki dajecie radę :)

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

#46 Post autor: tsl »

splatterpunk pisze:Podobno chłopaki dajecie radę :)
Na pewno dają radę. Miałem się spóźnić i dojechać w dzisiejszym dniu.
Miałem...
Od dziś niczego nie obiecuję... Nawet na 99,9% :}
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

Awatar użytkownika
isildur
Posty: 276
Rejestracja: 26 paź 2011, 15:04
Grupa: Samar

#47 Post autor: isildur »

Rewelacyjne party. Dzięki organizatorzy, wszystko było idealnie!
Dema na PC urywają doopska, Revision się chowa ;)
Polska scena rulez!

Awatar użytkownika
argasek
Posty: 22
Rejestracja: 25 kwie 2016, 12:55

#48 Post autor: argasek »

Dziękujemy! Jest nam niezmiernie miło, że commodorowska brać przekonała się do Riverwasha i mamy nadzieję, że w przyszłym roku zajrzycie do nas ponownie. Oczywiście wielki szacun za produkcje (w tym roku co prawda bardziej PC-style :D), ale mocno liczymy na wysyp komodorowskich zaków, grafik i dem w 2017!

Awatar użytkownika
argasek
Posty: 22
Rejestracja: 25 kwie 2016, 12:55

#49 Post autor: argasek »

Myślę, że wszyscy odetchnęliśmy już po party - natomiast niestrudzeni blogerzy wciąż dbają o to, by echa tegorocznej edycji nie zamilkły zbyt prędko w Internecie, za co bardzo dziękujemy! Oto i one: Miłego czytania / oglądania!

Awatar użytkownika
Raf
Posty: 584
Rejestracja: 14 wrz 2008, 23:30
Grupa: Vulture Design

Re: Riverwash 2016

#50 Post autor: Raf »

Poniewaz okazuje sie, ze jednak moge tutaj pisac, chcialem wypunktowac RW16.

1. Okrutny namevoting (posluchajcie sobie tracked msx 2. od V0yagera oraz 3. Cashback od Jakim&Corny )

2. Plebiscyt na demoscenera roku - podczas imprezy nie podano jak glosowac, myslalem ze temat zakopano ale jednak przy rozdaniu nagrod wreczono kartki, pokazano nominacje z www i kazano pisac ksywy... wsrod nominowanych byli takze sami organizatorzy RW

3. Nagrody mialy byc tylko dla obecnych, ale zwycieska grafika pixel (warto spojrzec na pozostale grafiki i moj pkt 1) zostala podczas rozdawania nagrod zapowiedziana, ze nagroda zostanie wyslana (autor nieobecny)

4. Podobno RW wspolpracuje z MHKI, w zwiazku z czym mozna bylo wystawic prace na dowolny sprzet, bo muzeum da co trzeba. Gdy zaszla potrzeba, aby wyswietlic petscii na +4, to poproszono o sprzet mnie, na szybko w sobote rano przygotowalem maszyne w tym celu, jak zapytalem o to czemu orgowie nie gadali z alt_comp/MHKI to uslyszalem ze alkohol itd

5. Odmawianie przyjecia prac z wyimaginowanych powodow (np upload na https://instaud.io/ - kilka naliczonych odsluchan) ale dopuszczanie grafik podchodzacych pod skany vide http://csdb.dk/release/?id=150296 - w regulaminie napisane no copy/no timbaland

6. Puszczanie wszystkich modulow pod fast trackerem II, ignorujac prosby zglaszajacych co skutkowalo nieprawidlowym odgrywaniem wielu utworow

7. Nieco za maly lokal (ale i tak lepiej niz w lodzi :P)
SuperNoise pisze:W old school demo compo główną nagrodą jest UK1541.

W old school intro compo mamy interfejs USB -> joystick.

Więc generalnie, jako organizatorzy, pamiętamy o Komodorku bardzo bardzo :).

Pozdrawiam,
SNoise
kisiel sprzedal orgom na old school intro, oficjalnie dostal to Altair... za muzyke ;)
raf natomiast dal w gratisie, wiec owszem pamietal o komodorku :)

niewatpliwie do takiego podsumowania sklonilo mnie to, co Fei mowil we wczorajszym demontazu nt X'16 - ze flow party zostal zaburzony, bo sie demo zawiesilo... a ja dodam, ze to chyba jedyne potkniecie podczas calej imprezy, ale te dema sa puszczane z 25+ letniego sprzetu na zywo a nie z filmow!

Ostatecznie event byl na szczescie lepszy niz RW'15, ktory organizacyjnie pozostawial wiele do zyczenia, szczegolnie majac na uwadze, ze impreze ta robila ekipa z niemalym doswiadczeniem ;) (no chyba ze ktos liczyl wylacznie na spotkanie przy flaszce)

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

Re: Riverwash 2016

#51 Post autor: Nitro »

Unban - Glitch w Matrixie prawdopodobnie po migracji, już naprawiony.

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

Re: Riverwash 2016

#52 Post autor: elban »

eee. może po latach dajmy spokój? przecież nie nasyfił...

przecież nie wjechał w wątek jak Kisiel w swoim starym stylu...
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

Re: Riverwash 2016

#53 Post autor: Nitro »

Załóż wątek(albo ktoś inny) w odpowiednim dziale, ja jestem na nie, po tylu latach za tamtą akcję nie poleciało nawet jedno przepraszam a posty jak wisiały tak wiszą. Tak więc z mojej strony głos na nie.
Co do wjazdu, to był, tylko na bazar:
http://www.c64scene.pl/viewtopic.php?f= ... 029#p34029

Fei
Posty: 11
Rejestracja: 17 sty 2017, 14:55

Re: Riverwash 2016

#54 Post autor: Fei »

Witam wszystkich na forum, ja dziś służbowo :)
Raf pisze:Poniewaz okazuje sie, ze jednak moge tutaj pisac, chcialem wypunktowac RW16.

1. Okrutny namevoting (posluchajcie sobie tracked msx 2. od V0yagera oraz 3. Cashback od Jakim&Corny )
Chciałbym kiedyś zobaczyć party, na którym nie ma namevotingu. Niestety, chociażby wyniki demo compo z tegorocznego Xa pokazują, że dużo ludzi lubi głosować na znajomych. Sam mam taki problem, że znam większość ludzi na party. Dlatego profilaktycznie nie głosuję na nikogo i jest sprawiedliwie. A tak na poważnie: sugerujesz, że organizatorzy mają jakoś wpływać na wyniki głosowania? To by było bardzo nie na miejscu.
Raf pisze:2. Plebiscyt na demoscenera roku - podczas imprezy nie podano jak glosowac, myslalem ze temat zakopano ale jednak przy rozdaniu nagrod wreczono kartki, pokazano nominacje z www i kazano pisac ksywy... wsrod nominowanych byli takze sami organizatorzy RW
Nagle głosowanie na kartce nie jest ok? A ja myślałem, że ludzie lubią oldschool. Co do nominacji - cóż, patrz wyżej.
Raf pisze:3. Nagrody mialy byc tylko dla obecnych, ale zwycieska grafika pixel (warto spojrzec na pozostale grafiki i moj pkt 1) zostala podczas rozdawania nagrod zapowiedziana, ze nagroda zostanie wyslana (autor nieobecny)
Nieprawda. Żadna nagroda nie została wysłana. Wszystkie wręczyłem osobiście zwycięzcom na różnych parties.
Raf pisze:4. Podobno RW wspolpracuje z MHKI, w zwiazku z czym mozna bylo wystawic prace na dowolny sprzet, bo muzeum da co trzeba. Gdy zaszla potrzeba, aby wyswietlic petscii na +4, to poproszono o sprzet mnie, na szybko w sobote rano przygotowalem maszyne w tym celu, jak zapytalem o to czemu orgowie nie gadali z alt_comp/MHKI to uslyszalem ze alkohol itd
Nieprawda. Alt dostarczył nam szereg komputerów do compotów (np. dwa Atari STe), bezinteresownie. Poinformowałem już innych organizatorów, żeby nigdy więcej nie zwracali się do Ciebie z żadnymi prośbami. Tym bardziej, że dosłownie przedwczoraj dowiedziałem się, że za wypożyczenie tego +4 otrzymałeś zapłatę.
Raf pisze:5. Odmawianie przyjecia prac z wyimaginowanych powodow (np upload na https://instaud.io/ - kilka naliczonych odsluchan)
Trzymanie się regulaminu (praca nigdzie nie publikowana) jest wyimaginowane? Zabawne :-)
Raf pisze:ale dopuszczanie grafik podchodzacych pod skany vide http://csdb.dk/release/?id=150296 - w regulaminie napisane no copy/no timbaland
Ta praca nie jest skanem. Przysłał ją początkujący scenowiec (młodszy brat) i jest to przerys, w dodatku całkiem udany jak na młodą osobę. Oczywiście staramy się pomóc takim ludziom i zmotywować ich. Praca jest zgodna z regulaminem.
Raf pisze:6. Puszczanie wszystkich modulow pod fast trackerem II, ignorujac prosby zglaszajacych co skutkowalo nieprawidlowym odgrywaniem wielu utworow
Jednego utworu. Nikt nie zorientował się, że leci dwa razy wolniej, bo takie mogło być założenie. Autora przeprosiliśmy.
Raf pisze:kisiel sprzedal orgom na old school intro, oficjalnie dostal to Altair... za muzyke ;)
Czyli jak fundujemy komodorowe nagrody warte pieniądze to nie pamiętamy o platformie? Nie bardzo widzę w tym logikę.
Raf pisze:raf natomiast dal w gratisie, wiec owszem pamietal o komodorku :)
W zamian za reklamę na FB, tak dla przypomnienia. A nieoficjalnie rączkę pod stołem wyciągnąłeś. Baner Silesii na SV też się sam nie zawiesił, ale rozumiem - pamiętasz tylko przysługi, które Ty ludziom zrobiłeś, nie vice versa. Będę pamiętał, jakbym kiedykolwiek miał jeszcze o jakąś poprosić. W takim wypadku wolę przejrzysty układ typu faktura-płatność.
Raf pisze:niewatpliwie do takiego podsumowania sklonilo mnie to, co Fei mowil we wczorajszym demontazu nt X'16 - ze flow party zostal zaburzony, bo sie demo zawiesilo... a ja dodam, ze to chyba jedyne potkniecie podczas calej imprezy, ale te dema sa puszczane z 25+ letniego sprzetu na zywo a nie z filmow!
Nie bardzo rozumiem, jaki jest związek mojej relacji z X z RW, ale to już zostawię interpretacji czytających. Myślę, że dość mocno i jasno mówiłem w swojej relacji, że X 2016 to jedno z najlepszych parties, na jakich byłem. Jeśli natomiast uważasz, że to oznacza zakaz jakiejkolwiek krytyki, to powinieneś pomyśleć o karierze w polityce, teraz jest dobry klimat na brak krytyki.
Raf pisze:Ostatecznie event byl na szczescie lepszy niz RW'15, ktory organizacyjnie pozostawial wiele do zyczenia, szczegolnie majac na uwadze, ze impreze ta robila ekipa z niemalym doswiadczeniem ;) (no chyba ze ktos liczyl wylacznie na spotkanie przy flaszce)
Ja się nie mogę doczekać Silesii i z pewnością napiszę kilka słów na jej temat. W końcu macie też duże doświadczenie w organizacji. Tak przy okazji - cofam ofertę pomocy przy organizacji. Dotarło do mnie, co ludziom opowiadasz na mój temat. Zamierzam przyjechać jako uczestnik, bawić się świetnie i wszystko nagrywać (tak jak Ty nagrywasz nas na prywatnych imprezach, żeby "mieć na nas kwity"). A później powspominamy! Powodzenia!

comankh
Posty: 1622
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

Re:

#55 Post autor: comankh »

SuperNoise pisze:Swoją drogą podliczam listę obecności:
3. Comankh [?]
jak "?", dwa dni pić siły nie miałem. ale byłech.

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

Re: Riverwash 2016

#56 Post autor: Nitro »

Fei: zrobię mały offtopic, ale jak już masz tu konto, to może rozważyłbyś postowanie zapowiedzi Demontażu także tutaj?
Wątek już jest:
http://www.c64scene.pl/viewtopic.php?f=3&t=2219
Byłoby miło, nie każdy[a szczególnie oldschoolowi scenowcy] ma facebooka albo używa go jak ja raz na ruski miesiąc.
Albo generalnie stworzyć mailing listę.

Odpowiedzi na swoje zarzuty dostaniesz ewentualnie na c64power.com bo tutaj od lat Raf ma bana za to:
http://www.c64scene.pl/viewtopic.php?f=5&p=34039#p34039

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Re: Riverwash 2016

#57 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Raf zarabia na pozyczaniu jak Provident Wonga. Taka wypożyczka :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

SuperNoise
Posty: 343
Rejestracja: 20 wrz 2010, 09:27
Grupa: Aberration Creations

Re: Re:

#58 Post autor: SuperNoise »

comankh pisze:
SuperNoise pisze:Swoją drogą podliczam listę obecności:
3. Comankh [?]
jak "?", dwa dni pić siły nie miałem. ale byłech.
:)
Oczywiście. Z tego, co pamietam, to listę obecności podliczałem przed rozpoczęciem party.
Ze byłeś pamietam, fajnie nam się rozmawiało!

Fei
Posty: 11
Rejestracja: 17 sty 2017, 14:55

Re: Riverwash 2016

#59 Post autor: Fei »

Nitro pisze:Fei: zrobię mały offtopic, ale jak już masz tu konto, to może rozważyłbyś postowanie zapowiedzi Demontażu także tutaj?
Wątek już jest:
http://www.c64scene.pl/viewtopic.php?f=3&t=2219
Postaram się wrzucać, jak będzie coś o C64. Jednak najpewniejszym powiadomieniem jest subskrypcja kanału, wtedy przychodzi mail o streamie (o ile ma się włączone oczywiście).

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

Re: Riverwash 2016

#60 Post autor: Nitro »

Postaram się wrzucać, jak będzie coś o C64. Jednak najpewniejszym powiadomieniem jest subskrypcja kanału, wtedy przychodzi mail o streamie (o ile ma się włączone oczywiście).
Jasne, ale fajnie wiedzieć o evencie z wyprzedzeniem i przynajmniej w moim przypadku nie tylko gdy jest o C64 :)

ODPOWIEDZ