Transfer Randalla z Arise do Elysium

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

#41 Post autor: tsl »

Wacek, zawsze uważałem, że wojna służy nowej technologii, nowej myśli technicznej, i w ogóle rozwoju cywilizacji. Może kiedyś wspomnisz moje słowa... Całuję!!! :twisted:
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

jammer
Posty: 264
Rejestracja: 06 paź 2008, 12:54
Grupa: MSL
Kontakt:

#42 Post autor: jammer »

tsl pisze:Wacek, zawsze uważałem, że wojna służy nowej technologii, nowej myśli technicznej, i w ogóle rozwoju cywilizacji. Może kiedyś wspomnisz moje słowa... Całuję!!! :twisted:
A ja uważam, że w 21 wieku ta reguła powinna przestać obowiązywać - czas ludziom zakończyć epokę bycia dalej terytorialnymi zwierzętami :P

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

#43 Post autor: tsl »

jammer pisze:
tsl pisze:Wacek, zawsze uważałem, że wojna służy nowej technologii, nowej myśli technicznej, i w ogóle rozwoju cywilizacji. Może kiedyś wspomnisz moje słowa... Całuję!!! :twisted:
A ja uważam, że w 21 wieku ta reguła powinna przestać obowiązywać - czas ludziom zakończyć epokę bycia dalej terytorialnymi zwierzętami :P
Jammer: Analizowałem tę kwestię wiele lat. Ludzie się nie zmieniają. Historia ciągle uczy nas tego. Tylko jedno dobre z tego wychodzi - kosztem innych rzeczy... bycie lepszym, większym, mocniejszym... - to jest kwintesencja ludzi (ludzkości) -jako takiej. Dokładnie to co napisałem wcześniej.
Sądzę, ze gdyby nie rywalizacja (jako taka), nie było by sceny (np. C64). Wszystko, co związane z ludźmi, jest powiązane z rywalizacją, nawet tą brutalną - znaną nam od lat chociażby z historii... I nie patrz na 21 wiek, czy 22, czy 25 i 45. Ludzie póki istnieją w takiej formie, jak istnieją nigdy się to nie zmieni. Nie bądźmy naiwni. Chociaż chyba też tacy jesteśmy poniekąd - naiwni. To jest KWINTESENCJA WŁAŚNIE NAS LUDZI !!! buziaki :*
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

#44 Post autor: tsl »

tsl pisze: bycie lepszym, większym, mocniejszym... *
* "lepszym" w sensie nie dobrotliwym, ciepłym w stosunku do innego itd. Mam na myśli lepszym w sensie ewolucyjnym... cokolwiek by to znaczyło.
"Życie jest piękne", ale dokładnie tak samo brzmi "life is brutal"...
i można komplikować sprawy, ale nic tego nie zmieni!
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#45 Post autor: SUDi »

tsl pisze:
jammer pisze:
tsl pisze:Wacek, zawsze uważałem, że wojna służy nowej technologii, nowej myśli technicznej, i w ogóle rozwoju cywilizacji. Może kiedyś wspomnisz moje słowa... Całuję!!! :twisted:
A ja uważam, że w 21 wieku ta reguła powinna przestać obowiązywać - czas ludziom zakończyć epokę bycia dalej terytorialnymi zwierzętami :P
Jammer: Analizowałem tę kwestię wiele lat. Ludzie się nie zmieniają. Historia ciągle uczy nas tego. Tylko jedno dobre z tego wychodzi - kosztem innych rzeczy... bycie lepszym, większym, mocniejszym... - to jest kwintesencja ludzi (ludzkości) -jako takiej. Dokładnie to co napisałem wcześniej.
Sądzę, ze gdyby nie rywalizacja (jako taka), nie było by sceny (np. C64). Wszystko, co związane z ludźmi, jest powiązane z rywalizacją, nawet tą brutalną - znaną nam od lat chociażby z historii... I nie patrz na 21 wiek, czy 22, czy 25 i 45. Ludzie póki istnieją w takiej formie, jak istnieją nigdy się to nie zmieni. Nie bądźmy naiwni. Chociaż chyba też tacy jesteśmy poniekąd - naiwni. To jest KWINTESENCJA WŁAŚNIE NAS LUDZI !!! buziaki :*
Dopóki będą istnieć sex, pieniądze i władza to na pewno haha pozdro :)
PS. Trzeba być przygotowanym na najgorsze, ale to nie przeszkadza na co dzień 'siekać dobrotę' jak mówią nasi południowi sąsiedzi. Będzie dobrze!

Awatar użytkownika
kordiaukis
Posty: 400
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:19
Grupa: aRise

#46 Post autor: kordiaukis »

wackee pisze:Obrazek jest podwójnie zabawny, bo byłem chyba jedynym w Arise który uważał że wspólne demo to dobry pomysł. Trzymacie chłopaki poziom! :)
nie byles.
comankh pisze:co się tu odjaniepawla xd
:D bardzo Cie za to polubilem Rysiu.,..

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#47 Post autor: wackee »

kordiaukis pisze:nie byles.
No dobra, było nas dwóch ;)
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

jammer
Posty: 264
Rejestracja: 06 paź 2008, 12:54
Grupa: MSL
Kontakt:

#48 Post autor: jammer »

tsl pisze:Sądzę, ze gdyby nie rywalizacja (jako taka), nie było by sceny (np. C64). Wszystko, co związane z ludźmi, jest powiązane z rywalizacją, nawet tą brutalną - znaną nam od lat chociażby z historii... I nie patrz na 21 wiek, czy 22, czy 25 i 45. Ludzie póki istnieją w takiej formie, jak istnieją nigdy się to nie zmieni. Nie bądźmy naiwni. Chociaż chyba też tacy jesteśmy poniekąd - naiwni. To jest KWINTESENCJA WŁAŚNIE NAS LUDZI !!! buziaki :*
Spoko, ale od rywalizacji do wojny długa droga ;) Ja jednak wolę budować niż niszczyć, zasadniczo :P Za ogół ludzi nie odpowiadam, ale będę podążał własną, niewojenną filozofią ;) Nie zamierzam akceptować obecnego stanu rzeczy - nie pochwale mojego dziecka za to, że jest zaradne, bo komuś przyłożyło w piaskownicy i udowodniło, kto jest alfą, a kto klęka do miecza :P

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#49 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Bo jestes samcem beta.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

#50 Post autor: tsl »

Sebaloz... nie podkręcaj tematu... ja wziąłem to na siebie... :evil:
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

#51 Post autor: tsl »

a TY komancz sie nie wpieprzaj tu... (jakby co...) ;]
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

jammer
Posty: 264
Rejestracja: 06 paź 2008, 12:54
Grupa: MSL
Kontakt:

#52 Post autor: jammer »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:Bo jestes samcem beta.
Jakby nie było, ty też ;) Witaj w klubie :D Wystarczy mi bycie alfą intelektualną i napawanie się tym faktem, oglądając w internetach jak alfy nieintelektualne gnoją się w rządzie :P

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

#53 Post autor: tsl »

jammer pisze: Wystarczy mi bycie alfą intelektualną i napawanie się tym faktem
Jammer, chyba kazdy tak mysli o sobie (wiem, że wycięte z kontekstu). Pewnie tak mysli o sobie: Cresh, Brush, Wacek, Bibmer, ja, Klaudiusz (Turbosnail), Hain, Mr Key, dupa blada... i każda bledsza od bladej dupy... Całujęęę :*
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

jammer
Posty: 264
Rejestracja: 06 paź 2008, 12:54
Grupa: MSL
Kontakt:

#54 Post autor: jammer »

Nie ukrywajmy - demoscena to raczej nie alfy społeczne, ale za to w większości ludzie o mocno ponadprzeciętnym intelekcie. Takie a nie inne zamiłowanie wynika, jakby nie było, z obu powyższych :D

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

#55 Post autor: tsl »

jammer pisze:Nie ukrywajmy - demoscena to raczej nie alfy społeczne, ale za to w większości ludzie o mocno ponadprzeciętnym intelekcie. Takie a nie inne zamiłowanie wynika, jakby nie było, z obu powyższych :D
Masz rację Jammer w tej kwestii... Sądzę, że każdy z nas miał jakiś priorytet, guru, i w ogole - tak, czy inaczej znalazł się na tej scenie. Nikt bez tego nie byłby w stanie się w TO zaangażować. Trochę nadużyłem i sprowokowałem Twoją wypowiedź...
Będziesz Jammer na Pierniku, to postawię piwo i przeproszę! Nawet nie chodzi o samo przeproszenie, bo lubię prowokację jako taką... :) Peace, rack & c64!
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

#56 Post autor: tsl »

aaa
Załączniki
clip.jpg
clip.jpg (42.04 KiB) Przejrzano 7333 razy
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

#57 Post autor: tsl »

nie wiem, czy udalo mi sie sprowokowac Wacka wywalenie mnie z Arise... O ;]
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

#58 Post autor: tsl »

W sensie Corpo.... :O
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

Awatar użytkownika
kordiaukis
Posty: 400
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:19
Grupa: aRise

#59 Post autor: kordiaukis »

tsl pisze:nie wiem, czy udalo mi sie sprowokowac Wacka wywalenie mnie z Arise... O ;]
Ciebie sie nie da ..

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

#60 Post autor: tsl »

kordiaukis pisze: Ciebie sie nie da ..
Kordie... ja od dawna się o to staram... ;)
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

ODPOWIEDZ