Polskie party 2015 - podsumowanie.

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
SuperNoise
Posty: 343
Rejestracja: 20 wrz 2010, 09:27
Grupa: Aberration Creations

Polskie party 2015 - podsumowanie.

#1 Post autor: SuperNoise »

Witam,
Zgodnie, z danym przeze mnie słowem, chciałem podsumować krótko temat organizacji stricte komodorowskiego party w 2015 roku.

@Nitro - jeżeli mżna prosić, proszę o przeniesienie tego postu do zamkniętego już tematu o polskim party c64 2015.

Tak więc sumarycznie temat wygląda tak:
1. Człowiek od video - brak. Tutaj polegliśmy, wykonanie 0%.
2. Człowiek od audi - tutaj zgłosił się Comankh, w stosunku do założeń, wykonanie 100%.
3. Dwoch ludzi do przygotowywania stuffu na party - tutaj zgłosił się Kmeg, wykonanie 50%.
4. Jeden czlowiek od kontrolowania tlumu (mikrofon i gadka) - tutaj mamy Bookera, wykonanie 100%.
5. Jeden czlowiek od dodatkowych eventów - brak, ale powiedzmy sobie, można z tym żyć, w ostateczności sam mogę coś w

tym temacie zrobić - wykonanie 100%
6. Jeden czlowiek od sieci - Elban - strona www do pomocy JOK przy grafice oraz promocji, wykonanie 100%.

Dodatkowo mógłbym liczyć na:
1. Dj Gruby - opieka dla obcokrajowcow, liczenie votek.
2. Booker - liczenie votek.
3. Kenji - chętnie pomoże [w domyśle liczenie votek].
4. Cobra - chętnie pomoże [w domyśle liczenie votek].

Wnioski:
Obsada 75% i taki wynik ogólny jest bardzo dobry.
Brakuje jednak speca od obsługi video i to jest problem (nie mówię, że nie do przejścia, ale to jest duży problem).
Brakuje jednego człowieka do obsługi stuffu, ale tutaj pewnie coś by się wymyśliło.

Bardzo chciałbym wszystkim zgłaszającym się osobom podzięlkować za chęć organizacji party (także te soby, które

powyżej się nie znalały a wyraziły chęć pomocy).
@Comankh - nie jest prawdą, że Twoje zaangażowanie w jakikolwiek sposób chciałem pominąć (zauważyłem, że odniosłeś

takie wrażenie).

Z uwagi jednak na fakt, że SV2015 cieszy się obecnie dużym zainteresowaniem ze strony ekipy C64, proponuję do tematu organizacji komodorowskiego party wrócić (ewentualnie) po SV2015.

Proszę nie traktować tego postu jako prowokacji do kolejnej rozróby. Po prostu podsumowuje temat. Jestem także zobowiązany podziękować ludziom którzy zdeklarowali się pomóc w mojej inicjatywie.

comankh
Posty: 1622
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

Re: Polskie party 2015 - podsumowanie.

#2 Post autor: comankh »

SuperNoise pisze: 1. Człowiek od video - brak. Tutaj polegliśmy, wykonanie 0%.
2. Człowiek od audi - tutaj zgłosił się Comankh, w stosunku do założeń, wykonanie 100%.
napisałęm dostarczę sprzęt audio/video :)
no ale nieważne już :)

comankh
Posty: 1622
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

#3 Post autor: comankh »

btw nic nie odnosiłem, spokojnie. sam zaproponowałem odcinek za jaki byłbym odpowiedzialny.

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 591
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

#4 Post autor: Cobra »

jak najbardziej pomogę!
8 bit rulez:)

SuperNoise
Posty: 343
Rejestracja: 20 wrz 2010, 09:27
Grupa: Aberration Creations

#5 Post autor: SuperNoise »

@Comankh: a ja znowu napisalem, ze audio już jest, tylko mikser i wpiac sie do wzmacniacza, rzutnik video w zasadzie tez juz jest, tylko trzeba ludzi, ew. jednego mega mocarza na odwyku, ktory by to wszystko spiął na party, pozałatwiał pomniejsze rzeczy czyli kable, jakis big screen i pilnował tego interesu na party, co by działało i sie nie psulo. Czyli machnęliśmy się.

A teraz to już wogole nie ma Parapetu bum bum, więc ten koncept i tak trzebaby zaktualizować :)

W każdym razie, dzieki za pomoc.

Pozdrawiam,
SNoise

comankh
Posty: 1622
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

#6 Post autor: comankh »

SuperNoise pisze:@Comankh: a ja znowu napisalem, ze audio już jest, tylko mikser i wpiac sie do wzmacniacza, rzutnik video w zasadzie tez juz jest, tylko trzeba ludzi, ew. jednego mega mocarza na odwyku, ktory by to wszystko spiął na party, pozałatwiał pomniejsze rzeczy czyli kable, jakis big screen i pilnował tego interesu na party, co by działało i sie nie psulo.
ja chyba mocno nie umiem przeczytać twojego postu #105

btw, nie dziwi mnie teraz emfaza z jaką chciałeś inwestować w ilość orgów.
'dostarczę sprzęt' dla mnie jest jednoznaczne z dostarczeniem niezbędnych elementów co do kabelka i instalacja tegoż.

co by się miało psuć? xd zakładam też że prowadzący dane compo potrafi obsłużyć mikrofon oraz miksery do dźwięku i wizji.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#7 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

comankh pisze:co by się miało psuć? xd zakładam też że prowadzący dane compo potrafi obsłużyć mikrofon oraz miksery do dźwięku i wizji.
No prowadzacy moglby sie popsuć od alkoholu i lufek :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

SuperNoise
Posty: 343
Rejestracja: 20 wrz 2010, 09:27
Grupa: Aberration Creations

#8 Post autor: SuperNoise »

@Comankh: moze sie popsuc po prostu wszystko.
Z najzabawniejszych sytuacji ostatnio na RW podpinamy dzwiek za pomoca kabla duzy jack stereo - po obu stronach ten sam wtyk jack stereo. No powiedzialbys ze zwykly kabel i nie ma znaczenia ktora wtyczka na wejscie idzie a ktora na wyjscie. Otoz zonk! Diagnoza byla czasochlonna bo podejrzenie kabla kabla o w/w wlasciwosci bylo ostatnia z mozliwosci. Sa takie kable, nie bede tutaj tlumaczyl szczegolow.

Teraz na warsztacie mam streamer, ktory dopiekl nam niesamowicie w lecie, spedzilismy nad nim kupe czasu bo pojawial sie asynchron miedzy dzwiekiem a obrazem i nie moglismy przez to uzyc tegoz streamera na party. Obecnie streamer chodzi. Jak go suszarka do wlosow potraktuje, podgrzeje do temp. 25-30oC jak w warunkach letnich, zaczyna sie asynchron. Suma sumarum streamer dostal dodatkowy radiator. Bez radiatora w zimie dziala, w lecie szwankuje.

Tak moge wymieniac w nieskonczonosc. Jezeli ktos zadaje mi pytanje, a coz sie moze psuc, zaczynam sie niepokoic :)

comankh
Posty: 1622
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

#9 Post autor: comankh »

SuperNoise pisze:@Comankh: moze sie popsuc po prostu wszystko.
tak tak :) nie no smieję się man, bo w zeszłym roku 50 imprez, bez wspomnianych dramatów.
a przepraszam, pasek wieloklinowy mi poleciał wracając z festiwalu xd.
SuperNoise pisze: Sa takie kable, nie bede tutaj tlumaczyl szczegolow.
a może to był symetryczny a nie stereo [...]

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#10 Post autor: elban »

moge jeszcze poprowadzic jakies (nie)smieszne crazy compo. od razu zaznaczam, ze bede przed tym, a takze pewnie w trakcie prowadzenia, spozywal alkohol ;)
was twenty, is five, my friend...

SuperNoise
Posty: 343
Rejestracja: 20 wrz 2010, 09:27
Grupa: Aberration Creations

#11 Post autor: SuperNoise »

comankh pisze:
tak tak :) nie no smieję się man, bo w zeszłym roku 50 imprez, bez wspomnianych dramatów.
a przepraszam, pasek wieloklinowy mi poleciał wracając z festiwalu xd.
Nie sfajczylo sie nic w ciagu tych 50 koncertow, ale rozumiem, ze zawsze miales jakis plan B, bo o to wlasnie chodzi, odpowiedni ludzie, szybka reakcja.

SuperNoise
Posty: 343
Rejestracja: 20 wrz 2010, 09:27
Grupa: Aberration Creations

#12 Post autor: SuperNoise »

@Elban: tak jak napisalem w pierwszym poscie, pomysl organizacji odlozony do czasu 'po SV2015'. Chyba ze chcialbys sie pokazac na SV?

comankh
Posty: 1622
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

#13 Post autor: comankh »

SuperNoise pisze: jakis plan B
nikt nie broni robić na pałę. a przecież ryzyko bardzo łatwo obniżyć szwajcarskim scyzorykiem, trytytkami i gafą.

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#14 Post autor: elban »

SuperNoise pisze:@Elban: tak jak napisalem w pierwszym poscie, pomysl organizacji odlozony do czasu 'po SV2015'. Chyba ze chcialbys sie pokazac na SV?
termin jest fatalny. juz wczesniej zarezerowalem sobie poczatkowe trzy tygodnie urlop. niestety, wybralem sobie taki kierunek, ktory jest realny w sumie tylko w tym terminie.

moze cos sie zmieni, a moze nie - tak wiec nie chce sie deklarowac. jakbym jednak przesunal termin, albo zmienil kierunek - wtedy z przyjemnoscia.
was twenty, is five, my friend...

kotrobot
Posty: 2362
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#15 Post autor: kotrobot »

@SuperNoise

Może nie śledzę wątku z wielką atencją, no i czegoś nie rozumiem.
SV jest w lipcu, po party chcesz się zadeklarować co do sensu organizacji party.
We wrześniu (tak?) robisz River i chciałbyś na imprezie mieć dużo produkcji.
Jakoś tego nie widzę. Gdzie chcesz to party w tym roku wcisnąć?
Nie żebym zniechęcał. :)
Powodzenia!
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#16 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Kotku, chodzi o komodorowskie party w 2016 roku w okolicy czerwca.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

SuperNoise
Posty: 343
Rejestracja: 20 wrz 2010, 09:27
Grupa: Aberration Creations

#17 Post autor: SuperNoise »

@kot: dokladnie jak pisze Sebaloz, z naciskiem na EWENTUALNIE, ktore to słowo w mojej wypowiedzi takze sie pojawiło.

kotrobot
Posty: 2362
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#18 Post autor: kotrobot »

Dzięki, chłopaki. Wyjaśniło się.
Proponuję zmianę roku w temacie, żeby nie wprowadzać w błąd.
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

joodas
Posty: 321
Rejestracja: 05 wrz 2009, 11:42
Grupa: Albion Crew

#19 Post autor: joodas »

Wiadomo w jakich datach w tym roku bedzie Stary Piernik?

kotrobot
Posty: 2362
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#20 Post autor: kotrobot »

Jak Kordiaukis ułoży puzzle z JP2. :twisted:
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

ODPOWIEDZ