Silly Venture 2k15

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
SuperNoise
Posty: 343
Rejestracja: 20 wrz 2010, 09:27
Grupa: Aberration Creations

Silly Venture 2k15

#1 Post autor: SuperNoise »

Otwieram oficjalnie watek.

Przy okazji, ktos reflektuje przygotowac na party zaka na 3 sidy?
Nie wiem, czy rozszerzac swoj sprzet o taka opcje.

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#2 Post autor: splatterpunk »

Na 6 SIDów.

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#3 Post autor: booker »

Na osiem.

booker przyjedzie.
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

SuperNoise
Posty: 343
Rejestracja: 20 wrz 2010, 09:27
Grupa: Aberration Creations

#4 Post autor: SuperNoise »

co to jest, licytacja jakas?? :D

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#5 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Niech beda najpierw chociaz 3 sidy na kompo. Na ostatnim Starym Pierniku byly wlasnie 3 kawalki, to samo na X2014 tylko 3 polskie muzyczki. Zalatwmy najpierw chociaz 5 zwyklych zakow na 1 sida. Na szczescie na SV nie ma tych cholernych ograniczen do 1 pracy na kompo, mozna wystawiac dowolna ilosc prac, jeden muzyk moze wystawic nawet 5 zakow :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

#6 Post autor: kenji »

Grey wpisz mnie na listę
. : dream : .
Boom!

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#7 Post autor: Nitro »

Oficjalne ogłoszenie Grey'a:
Kochani, oto oficjalny wątek dotyczący kolejnej edycji Silly Venture 2k15. Będzie to już nasze 8-me spotkanie w Gdańsku, lecz z małymi zmianami dotyczącymi m.in. terminu imprezy.

Ponieważ wielu stałych uczestników SV uznało termin letni za bardziej dogodny (w tym ludzie z zagranicy), SV2k15 odbędzie się _prawdopodobnie_ na początku lipca (dokładna data wkrótce). Nie ukrywam też, że okres ten daje większe możliwości organizacyjne i chciałbym je dobrze wykorzystać. O frekwencję martwić się nie musimy, o prace na compo również - jednak te kilka lat pracy nie poszło na marne - SV wyrobiło sobie markę i niektóre grupy zgłaszają się już "z automatu" (mamy zapowiedzi dem od VCS po Jaguara !).

Jednak zmiana terminu to nie wszystko. Prawdopodobnie zmieni się też party-place, a nasze grono zasilą dodatkowo koledzy ze sceny C-64 - którzy w tym roku nie mają swojego commodorowskiego odpowiednika SV w Polsce. Chciałbym tą edycję zadedykować Ś.P. Jackowi Tramielowi - w hołdzie za fantastyczne platformy zarówno spod znaku Atari jak i Commodore:

Obrazek

Silly Venture 2k15 ma więc szansę stać się szansą na zakopanie historycznych podziałów. Czy to się uda? Zobaczymy. Obecność C-64 na party oznacza, że staje się ona równoprawną platformą w kwestii compo. Poprowadzą je z dużym prawdopodobieństwem koledzy Booker oraz SuperNoise.

Przepowiednia że może dojść do takiego pojednania miała już miejsce na SV2k12 :)

->link<-

Od razu uprzedzam ewentualne pytanie - SV nie staje się imprezą multi-platformową. Jest imprezą organizowaną przez fanów Atari, a wspólnym spoiwem edycji w roku 2015 jest osoba wspomnianego Ś.P. Jacka Tramiela - stąd dłoń wyciągnięta w kierunku kolegów (i koleżanek) ze sceny C-64.

Wszelka pomoc związana z tym wydarzeniem - bardzo mile widziana i pożądana. Nieco ponad pół roku to bardzo mało czasu (zwykle przygotowywanie SV zajmuje mi ok. 10 miesięcy do dnia party).

Za każdy gest w tym kierunku - z góry dziękuję.

SuperNoise
Posty: 343
Rejestracja: 20 wrz 2010, 09:27
Grupa: Aberration Creations

#8 Post autor: SuperNoise »

@Sebaloz: pytanie z mojej strony padlo odnosnie sidow bo obecnie mozna sie dogadac i moge przygotowac sprzet na tit-op. im pozniej party, tym czesciej bede prosil delikwenta o przywiezienie wlasnego sprzetu.

Jezeli chodzi o dema i grafike, to raczej problemow nie widze, ale komodorek muzycznie nadal sie rozwija...

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

#9 Post autor: kenji »

. : dream : .
Boom!

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#10 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

SuperNoise pisze:@Sebaloz: pytanie z mojej strony padlo odnosnie sidow bo obecnie mozna sie dogadac i moge przygotowac sprzet na tit-op. im pozniej party, tym czesciej bede prosil delikwenta o przywiezienie wlasnego sprzetu.
Juz teraz musza byc dwie kompo-maszyny, jedna z nowym sidem a druga ze starym. Swojego c64 masz pewnie z dwoma nowym sidami, dodasz trzeciego, a jak ktos bedzie chciac zaprezentowac kawalek na 3 stare sidy?
SuperNoise pisze:Jezeli chodzi o dema i grafike, to raczej problemow nie widze, ale komodorek muzycznie nadal sie rozwija...
A mi chodzilo o to ze ludzie sie zwijaja. Najpierw trzeba zapewnic prace na podstawowe konkursy, a potem myslec o tworzeniu nowych konkursow. Zaraz sie pojawi pytanie czy ktos zrobi demo z muzyka na 2 sidy. Zapomnijmy o demach, nie wiem nawet czy na zwykle intro 64kb bylyby 3 prace, Wegi nie zakoduje przeciez sam wszystkich produkcji :)
Swietny pomysl na strollowanie Groepaza, teraz juz nie usunie nam zadnego eventu z csdb :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#11 Post autor: carrion »

@Sebaloz, @Kenji
Zróbcie coś na compo. Mówię poważnie. Pokażmy na SV że jeszcze coś się dzieje na naszej scenie C64.
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

#12 Post autor: kenji »

carrion pisze:@Sebaloz, @Kenji
Zróbcie coś na compo. Mówię poważnie. Pokażmy na SV że jeszcze coś się dzieje na naszej scenie C64.
:D
. : dream : .
Boom!

bimber
Posty: 813
Rejestracja: 16 wrz 2008, 10:16
Grupa: arise

#13 Post autor: bimber »

termin wakacyjny i jeszcze dość odległy, nie chcę się deklarować że przyjadę na 100%, ale z przyjemnością mogę zadeklarować grafikę na compo.

comankh
Posty: 1622
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

#14 Post autor: comankh »

Invite only chyba rozwiązuje problem ... bdb ruch.

Jak napisałem w innym wątku - Grey - nie przejmowałbym się kisielem przyklejonym do klawiatury.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#15 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Rozwazam wziecie udzialu w konkursie. Nie chce niczego obiecywac, bo nie dotrzymuje obietnic :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#16 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Szwedzi jeszcze nie oglosili terminu swojego letniego LCP/BFP party. Zimowe Datastorm sie nie odbedzie. Beda glodni party. Do Gdanska mieliby blisko, a do tego tani alkohol. Finowie juz znaja droge na SV.

ps Grey juz zalatwia produkcje na c64 od Niemcow :)

Bob/Censor mowil ze wybiera sie na tygodniowy urlop w wakacje do Gdanska, bo jego polska zona juz zarezerwowala hotel.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#17 Post autor: carrion »

@Sebaloz
Zrób cokolwiek, ale zrób - grafika, minidemko, cokolwiek.

Tak jak piszesz - może faktycznie być tak, że kilka osób z zagranicy przyjedzie. Też tak kalkulowałem że skoro nie ma datastorma a o LCP nie słychać.... to może się skuszą. Gdańsk to duże piękne miasto co moze ich skusić.
Skoro Grey zaprasza Niemców to ja popracuje nad moimi nowymi, od niedawna kolegami scenowcami ze Skandynawii.
c64portal.pl, retronavigator.com

jok
Posty: 112
Rejestracja: 03 maja 2009, 19:58
Grupa: dreamweb

#18 Post autor: jok »

ja na pewno coś zrobię na compo
- trudno powiedzieć czy uda mi się dotrzeć

jammer
Posty: 264
Rejestracja: 06 paź 2008, 12:54
Grupa: MSL
Kontakt:

#19 Post autor: jammer »

carrion pisze:@Sebaloz
Zrób cokolwiek, ale zrób - grafika, minidemko, cokolwiek.
Był Wolfenstein, pora na Dooma ;)

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#20 Post autor: carrion »

co tam Dooma. Quake'a od razu :)
c64portal.pl, retronavigator.com

ODPOWIEDZ