Silly Venture 2k15

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
grey/msb
Posty: 72
Rejestracja: 23 lis 2012, 16:23
Grupa: mystic bytes
Kontakt:

#101 Post autor: grey/msb »

Mam nadzieję, że moje nagłe zniknięcie zostanie mi wybaczone. SV nie zostało definitywnie porzucone i staram się "odgrzebać" ten projekt zgodnie z ostatnimi założeniami, tj. z udziałem sceny C-64. Problem w tym, że w tym roku jest już mało czasu - potrzebuję minimum 10 miesięcy aby zrobić to porządnie - a w przyszłym roku macie fantastycznego X'a. Jeśli uważacie że jest sens organizować SV w 2016 roku (lato), to bardzo proszę o Wasze opinie. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#102 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

grey/msb pisze:Jeśli uważacie że jest sens organizować SV w 2016 roku (lato)
Tak, tylko party powinno byc zrobione pod Skandynawow zamiast LCP/BFP, ktore juz sie nie odbywa. Przyleci kilkadziesiat osob i przywioza 10 dem. Skoro jest X to zrobic w czerwcu, termin uzgodnic z organizatorami Edison party w Sztokholmie. Olej Polakow, o nic ich nie pytaj i nie bierz pod uwage ich opinii. Moze Joe by przylecial skoro juz jest w polskich grupach Artstate i Exon..
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
grey/msb
Posty: 72
Rejestracja: 23 lis 2012, 16:23
Grupa: mystic bytes
Kontakt:

#103 Post autor: grey/msb »

@Sebaloz: jeśli mówimy o przyszłym roku to tylko lipiec wchodzi w grę - z wielu powodów.

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

#104 Post autor: kenji »

Rozmawialiśmy o tym (odwołanie SV) na Pierniku. Wielka szkoda, że wyszło jak wyszło. Mógł być start z wysokiego poziomu, a tak zostanie mrówcza praca. Niemniej na moją obecność możesz na pewno liczyć (zakładając że dożyję)
. : dream : .
Boom!

jericho
Posty: 229
Rejestracja: 12 sie 2010, 18:52
Grupa: Draco Tropyx WST

#105 Post autor: jericho »

kenji pisze:Rozmawialiśmy o tym (odwołanie SV) na Pierniku. Wielka szkoda, że wyszło jak wyszło. Mógł być start z wysokiego poziomu, a tak zostanie mrówcza praca. Niemniej na moją obecność możesz na pewno liczyć (zakładając że dożyję)
Jak swój bimber przeżyłeś to i do party dożyjesz;)

Grey wg mnie szkoda że nie zorganizowałeś tego party w 2015 roku. Commodore by się zjawiło na 100%. Na SV będę się musiał w końcu wybrać w 2016 jeśli je zorganizujesz.
Bee boozed together in Comaland!!!

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#106 Post autor: carrion »

@grey
faktycznie jest X'16 ale podziałałem trochę i mam deklarację od ludzi (tych których wspominałem na forum atari) że przylecą. skandynawowie mają raczej blisko. pewnie zrobią nawet jakąś małą produkcję. będę tego pilnował i nad nimi pracował choć ich deklaracje dotyczyły 2015.
Na mnie możesz liczyć na 100%. produkcje też dostarczę. nad kilkoma dodatkowymi produkcjami też spróbuję popracować.

zima minęła, wiosna dobrze na Ciebie działa ;)
c64portal.pl, retronavigator.com

jok
Posty: 112
Rejestracja: 03 maja 2009, 19:58
Grupa: dreamweb

#107 Post autor: jok »

ja też na pewno przyjadę (z produkcjami oczywiście, nawet kilkoma)
- chociaż wolałbym w 2015 zdecydowanie

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#108 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

ODPOWIEDZ