Silly Venture 2k15

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
bob_er
Posty: 11
Rejestracja: 08 cze 2013, 11:15
Grupa: mec

#41 Post autor: bob_er »

Spoko :).
Dobrze pójdzie, to na SV się piwa napijemy....

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#42 Post autor: carrion »

@All
Mam prośbę. Dodajcie się do eventu SV2015 na CSDB. pokażemy potencjalnym przyjezdnym z zagranicy (i z Polski) kto planuje być na SV15.
c64portal.pl, retronavigator.com

comankh
Posty: 1622
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

#43 Post autor: comankh »


comankh
Posty: 1622
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

#44 Post autor: comankh »

to raz. a dwa - jestem moronem, jak się dodać?:)

edit: ok mam lmao

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#45 Post autor: splatterpunk »

zrobione

Awatar użytkownika
grey/msb
Posty: 72
Rejestracja: 23 lis 2012, 16:23
Grupa: mystic bytes
Kontakt:

#46 Post autor: grey/msb »

Być może część z Was zagląda także na atarowskie fora (mam tu na myśli głównie Atari Area), gdzie toczone są jałowe spory wywoływane przez jednego osobnika, który zarzuca mi (uwaga, uwaga) niszczenie sceny - rzecz tak absurdalną, że aż nie sposób jej komentować. Powodem jest moja decyzja o SV w okresie letnim, która "koliduje" ze zlotem w Głuchołazach. Nie chcę się tutaj rozpisywać bo odpowiednie wątki są już na "naszych" stronach i można tam zajrzeć. Dlaczego o tym wspominam tutaj? Otóż nie chciałbym, aby ktokolwiek z Was odniósł wrażenie, że Silly Venture 2k15 jest zagrożone. Obiecałem Wam tą imprezę i słowa dotrzymam - choćby miał to być event dedykowany tylko C-64 (piszę to całkowicie poważnie). Mam już dosyć tych ataków, tłumaczenia się co i kiedy miałem na myśli. Nie mogę pozwolić na to, aby mała grupka ludzi niszczyła markę jaką jest SV. Jeśli nadal będą przypisywane mi tego typu intencje i trafiać to będzie na podatny grunt to spotkamy się w mniejszym gronie, ale z atrakcjami które zawsze towarzyszyły SV.

Pozdrawiam serdecznie.

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#47 Post autor: carrion »

@Grey
Nie chciał bym abyś pomyślał że obce są nam kłótnie forumowe, albo że mogą nas wystraszyć. Nic z tych rzeczy.
Reprezentacja C64 na pewno przybędzie.

A wątki (ile to już? ;) ) Sikor vs Grey czytam z największą przyjemnością - popcorn się za szybko kończy jak zatapiam się w czytanie ;)
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

#48 Post autor: kenji »

grey: wątki fajne, ekstra się czyta; jak widać każda ze scen ma swojego kisiela :)


https://www.youtube.com/watch?feature=p ... hmOb8#t=59
. : dream : .
Boom!

brush
Posty: 254
Rejestracja: 20 kwie 2009, 10:32
Grupa: Elysium

#49 Post autor: brush »

Właśnie.. To myśmy się martwili, że Kisiel Cię wystraszy :)
Ale tak między bogiem a prawdą to w "starych czasach" na scenowych BBS'ach odchodziły non stop takie wojenki. Nawet było na to słowo: "Ragging". I dodam, że podobnie jak w każdej dobrej drużynie piłkarskiej jest taki jeden walczak, który w razie czego złamie nogę zawodnikowi drużyny przeciwnej który zacznie polować na gwiazdę naszej (coś jak wiecie Pepe i Cristiano Ronaldo) tak każda szanująca się grupa crackerska miała jakiegoś mistrza ciętej riposty.
Elysium vs Arise. Czym byłoby dobro bez zła?

jammer
Posty: 264
Rejestracja: 06 paź 2008, 12:54
Grupa: MSL
Kontakt:

#50 Post autor: jammer »

Kurde, jeszcze nigdy nie byłem na atarowskim party - tyle powiem :D

Awatar użytkownika
drsun
Posty: 38
Rejestracja: 19 sty 2014, 13:46

#51 Post autor: drsun »

Słuchajcie a ja się tak zbieram mocno, aby pojechać w tym roku na party, ale czytam wątek organizacyjny i każdy cośtam przywozi. Z tego co czytam zbiera się tam już zgrana, stara grupa weteranów. Czy tacy bierni, nowi użytkownicy są mile widziani na takich zlotach?

SuperNoise
Posty: 343
Rejestracja: 20 wrz 2010, 09:27
Grupa: Aberration Creations

#52 Post autor: SuperNoise »

Cześć DrSun.
Jeżeli myślisz o przyjeździe na party, to musisz się w końcu wybrać, tym bardziej, że okazji ostatnio nie ma zbyt dużo!
Przyjedź, wypij z chłopakami piwo, z pewnością jakiś temat do rozmów się znajdzie.

Tutaj na forum niektórzy ostro się wypowiadają, a na party całkiem miłe, sympatyczne twarze. Inna atmosfera, więcej luzu, spokoju i rozmowa jak człowiek z człowiekiem. Piwko też robi swoje. Tak więc warto!.

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#53 Post autor: carrion »

drsun pisze:Słuchajcie a ja się tak zbieram mocno, aby pojechać w tym roku na party, ale czytam wątek organizacyjny i każdy cośtam przywozi. Z tego co czytam zbiera się tam już zgrana, stara grupa weteranów. Czy tacy bierni, nowi użytkownicy są mile widziani na takich zlotach?
Przybywaj na party. najlepiej z produkcją :)
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#54 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

drsun pisze:i każdy cośtam przywozi.
Jesli nie masz co przywiezc to przywiez alkohol, nikt sie nie pogniewa :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
drsun
Posty: 38
Rejestracja: 19 sty 2014, 13:46

#55 Post autor: drsun »

Jeśli mogę coś przywieźć to muzykę..wszak jeszcze na c64 nic nie skomponowałem ale znajomy z Lemon dał mi cynk na ciekawy program do tworzenia muzy. Jeszcze go nie ogarniam i jest znacznie trudniejszy niż te nowoczesne dla gimbusów typu Music Maker. Tam już intuicyjnie działać nie można. Może znajdę jakiś łatwiejszy w obsłudze, co moje midi przerobi na 8bit. Chciałbym przywieźć jakieś dema bo mam wiele pomysłów, ale gierki robię tylko na PC właśnie takimi gimbusowymi programami jak Game Maker, bo na programowanie jestem za głupi :(

Awatar użytkownika
grey/msb
Posty: 72
Rejestracja: 23 lis 2012, 16:23
Grupa: mystic bytes
Kontakt:

#56 Post autor: grey/msb »

Drodzy Bracia, zmienia nam się nieco "sub-title" imprezy i w tym roku będzie on brzmiał:

40th anniversary of the 6502 !

Podziękowania dla AdamaK, który poinformował mnie o tej zacnej rocznicy.

Prezentacja logo powinna mieć miejsce do najbliższego poniedziałku. Przedstawione zostaną też osoby odpowiedzialne za compo na poszczególne platformy oraz konfiguracje. Podobnie zmiany dotyczące regulaminu.

@SuperNoise, @Booker: podeślijcie mi proszę swoje foty + krótkie info o swojej działalności na scenie. Potrzebne też info dotyczące platformy prezentacyjnej. Na Waszych barkach spoczywa też regulamin compo dotyczący platformy C-64.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#57 Post autor: SUDi »

grey/msb pisze:@SuperNoise, @Booker: podeślijcie mi proszę swoje foty + krótkie info o swojej działalności na scenie.
Częściowo wyręcze chłopaków, portfolio Bookera jest tu : http://csdb.dk/scener/?id=1903 , a SuperNoise'a tutaj : http://csdb.dk/scener/?id=4420
To na wypadek jakby ze skromności chcieli zataić swoje niektóre występki ;)

Awatar użytkownika
grey/msb
Posty: 72
Rejestracja: 23 lis 2012, 16:23
Grupa: mystic bytes
Kontakt:

#58 Post autor: grey/msb »

Przepraszam :( Wiem że wielu z Was zawiodę tym co napiszę, ale... wycofuję się z organizacji SV. Jest mi cholernie przykro, ale nie mogę już słuchać niektórych "kolegów", którzy zarzucają mi niszczenie innych imprez czy też przypisywanie mi złych intencji. Nie widzę po prostu "FUN'u" z organizacji kolejnych edycji. Skoro mam być solą w oku - wolę odejść. Wiem że pokładaliście nadzieje w SV - ale na moją rezygnację złożyło się wiele czynników.

Życzę wszystkiego dobrego scenie C-64 w Polsce. Cieszę się, że mogłem poznać niektórych z Was i straszne żałuję, że nie uścisnęliśmy sobie dłonie w realu :(

Proszę - nie miejcie mi tego za złe. Po prostu - poddałem się.

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#59 Post autor: carrion »

???
Ale SV calkiem znika cz ytlko letnia edycja?
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 591
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

#60 Post autor: Cobra »

Rozumiem cię Grey, ale mam nadzieję, że późno jesienna edycja odbędzie się jednak.

A my komodorowcy? Pozostajemy w punkcie wyjścia. Mam nadzieję, że SuperNoise wróci do tematu organizacji party.
8 bit rulez:)

ODPOWIEDZ