Siemka!

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Firebee
Posty: 2
Rejestracja: 11 sty 2014, 14:18
Kontakt:

Siemka!

#1 Post autor: Firebee »

Witajcie, nie wiem, czy tu jakaś powitalnia jest, czy nie, ale fajnie, że w końcu znalazłem to forum:)

Firebee się kłania, chętnie bym sobie przypomniał kawał życia spędzony z Wami, klejenie znaczków, pisanie listów, wymianę kaset czy dyskietek...

Jakieś zdjęcia z North Party można gdzieś dorwać? Nawet nie pamiętam w jakich latach byłem :( Pamiętam jedynie pierwszą w życiu wyrwaną dupę (kobietę!) w Bartoszycach i imprę w Wilkasach ze sztuczną kupą... i sumo compo:)

biorę się za lekturę forum... mam nadzieję, że odświeżę sobie pamięć...
www.mitsumaniaki.pl
www.mmdzieciom.pl

Firebee(/Voodoo/Axelerate/DSP)

kotrobot
Posty: 2362
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#2 Post autor: kotrobot »

No to na bank byłeś na edycji nr 4.

Szukaj się na fotkach:

http://www.elysium.filety.pl/photos/North4/


Ps.
Okurva. Jest kilka killerów.
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

bimber
Posty: 813
Rejestracja: 16 wrz 2008, 10:16
Grupa: arise

#3 Post autor: bimber »

zdecydowanie, byłeś na NP4. pamiętam twój niespodziewany przyjazd do Wilkas ;)

ps. skoro pamiętasz akcje ze sztuczną kaką, to może będziesz wiedział coś na ten nurtujący wielu temat http://www.c64scene.pl/viewtopic.php?t=85

miłego odświeżania pamięci.

Awatar użytkownika
drsun
Posty: 38
Rejestracja: 19 sty 2014, 13:46

#4 Post autor: drsun »

Witam wszystkich!
Z uwagi na to, że nie znalazłem na forum żadnego miejsca, gdzie konkretnie nowi użytkownicy mogą się przedstawić (a nie chcę wam zaśmiecać kolejnym temacikiem w stylu "siemka"), pomyślałem, że przedstawię się tutaj.

Forum znalazłem przypadkiem podczas szukania C64 do kupienia (zamierzam kupić) i z racji, że już jestem zalogowany na jednym zagranicznym, postanowiłem, że zaloguję się na nasze rodzime, bo macie tu ciekawe tematy. Tak na marginesie to nie jestem żadnym wyrafinowanym użytkownikiem (czyt. koderem, programistą) po prostu po pracy pocinam w gierki c64 na emulatorze i jestem fanem c64, stąd nie orientuję się jeszcze w tej całej scenie (dlatego musiałem przewertować cały net, aby odpowiedziec na pytanie rejestracyjne "legendarnej grupy polskiej", której nie znałem) :roll:

Pozdrawiam.

browar
Posty: 2
Rejestracja: 04 lut 2014, 12:20

#5 Post autor: browar »

No ja tez witam :)

drsun: zagralbym w microprose soccer :)

Firebee
Posty: 2
Rejestracja: 11 sty 2014, 14:18
Kontakt:

#6 Post autor: Firebee »

zdecydowanie byłem na 4 i w Wilkasach oraz na 6 north... Z wyszukanych zdjęć dopiero przypominam sobie rzeczy, które się tam odbywały.. Szkoda, że tyle rzeczy ze łba pouciekało.. Dobrze, że chociaż foty pozostały... Ostatnio patrząc na foty zastanawiałem się w jakiej pedalskiej różowej koszulce łaziłem po party.. Potem mnie oświeciło, że kupiłem ją w lumpeksie w Bartoszycach i łaziłem do Was wszystkich zbierając Wasze autografy, które składaliście na koszuli... Koszula niestety już nie do odnalezienia:(

Pamiętam sztuczną kakę i pierwsze jaranie... Zdziwiony się pytałem - i co to działało? A ktoś mi mówi - a z czego się ciągle śmiałeś??? :)

a nurtujący temat prześledzę, może coś się przypomni:)

pozdro!
www.mitsumaniaki.pl
www.mmdzieciom.pl

Firebee(/Voodoo/Axelerate/DSP)

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#7 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Lumpeks byl w Giżycku :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

ODPOWIEDZ