X'2014

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
xpo
Posty: 25
Rejestracja: 11 sie 2010, 03:09

#341 Post autor: xpo »

@wegi: cieszy mnie Twoja odpowiedź i Twoja opinia. demo, które zdecydowana większość społeczności sceny uznała za majstersztyk stworzyło tylko 4 ludzi, zawodowców w swoich dziedzinach. bo jak ktoś tyle czasu poświęca, co sam podkreślasz, na perfekcyjne połączenie wszystkiego w całość, na pewno jest zawodowcem z pasją. tak myślę, że właśnie to jest kluczem do sukcesu EoD, reszta jest tego wypadkową.

bimber
Posty: 813
Rejestracja: 16 wrz 2008, 10:16
Grupa: arise

#342 Post autor: bimber »

kto tam był 4 do brydża?

xpo
Posty: 25
Rejestracja: 11 sie 2010, 03:09

#343 Post autor: xpo »

@bimber: racja. miało być 3. dzięki za korektę ;)

Awatar użytkownika
wegi
Posty: 839
Rejestracja: 14 lip 2009, 01:17

#344 Post autor: wegi »

booker pisze: Ja tylko przekazywalem tam koderow odbiór - a to tu: http://csdb.dk/forums/?roomid=11&topicid=106406
Czytałem... Jak robiłem BLE zastanawiałem się czy ma to być zgodne z 1541 filesystem. Uzysk 2ch bajtów z bloku przełomu nie uczyni... Wykres wydajności jak widać drastycznie spada z rozmiarem pliku, bo głównie chodzi o predykcję zapisanych sektorów i pominięcie dzięki temu scanningu co jest zaimplementowane w BLE jako wersja deterministycznego loadera, co wg gpz nazwa deterministyczny była zbrodnią. Z czym ja się nie zgadzam, ponieważ wcześniejsza znajomość kolejności zapisywanych sektorów jest czynnikiem determinującym prędkość odczytu...

Zapewne też nikt nie zauważył że wersja mojego loadera z trackmolinkera jest równie szybka z włączonym ekranem z parametrami jakie podał lft dla swojego fly gcr spindle przy ekranie wyłączonym...

Awatar użytkownika
kmeg
Posty: 468
Rejestracja: 08 wrz 2009, 15:33
Grupa: Albion Crew

#345 Post autor: kmeg »

makefiles? WOW!

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#346 Post autor: booker »

Wegi mysle ze to co mowisz jest ciekawe, Np dla mnie np demo ma sie ladowac szybko, i tyle :D w sensie przez 20 lat w ogóle nie zwracałem na takie szczegóły uwagi, szkoda.
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Awatar użytkownika
wegi
Posty: 839
Rejestracja: 14 lip 2009, 01:17

#347 Post autor: wegi »

Gdzie te czasy gdzie spokojnie 20 sekund czekałeś podczas black screen na nowy efekt :-)

at0m
Posty: 2
Rejestracja: 25 lut 2013, 13:06

#348 Post autor: at0m »

Cześć

Nie działa mi demko "Frantic 3: Nightmare" na 1541 Ultimate-II. Z dyskietki idzie ok a z UII freezuje się zaraz po grafice "pomarszczonej pani" Z tego co widziałem na party było puszczane z Ultimate'a i poszło bez problemu.

Jakieś sugestie?

zdr0wko
at0m

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#349 Post autor: wackee »

Podaj jak masz skonfigurowanego Ultimate.
REU?
Drugi napęd?
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

ODPOWIEDZ