Szukamy ludzi C&A Fan

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Ramos
Posty: 152
Rejestracja: 13 wrz 2008, 15:34
Grupa: Samar/HVSC Crew

Szukamy ludzi C&A Fan

#1 Post autor: Ramos »

Redakcja magazynu poszukuje webmastera, który pomoże stworzyć stronę magazynu oraz osobę kogoś od DTP. Szukamy osób chcących coś pisać, bo sami mamy mało czasu i ledwo co napiszemy te kilka artykułów do magazynu. Jeśli ktoś chce pomóc w tworzeniu C&A Fan to niech pisze na email: ramosc64@o2.pl . Chcemy, aby magazyn ukazywał się częściej i tylko od was to zależy jak często będzie się ukazywał.
- Ramos/Samar/HVSC Crew -

Awatar użytkownika
Ramos
Posty: 152
Rejestracja: 13 wrz 2008, 15:34
Grupa: Samar/HVSC Crew

#2 Post autor: Ramos »

Nikt jakoś się nie kwapi do pomocy, co za ludzie. Chcą aby coś wydawać, tworzyć a nikt jakoś nie chce pomóc.
- Ramos/Samar/HVSC Crew -

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#3 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Ramos pisze:Nikt jakoś się nie kwapi do pomocy, co za ludzie. Chcą aby coś wydawać, tworzyć a nikt jakoś nie chce pomóc.
Ja moge napisac artykul jak wybrac sobie ksywke, ale bedzie to raczej artykul dla nowych na scenie :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
Ramos
Posty: 152
Rejestracja: 13 wrz 2008, 15:34
Grupa: Samar/HVSC Crew

#4 Post autor: Ramos »

Ten artykuł nikogo nie zaciekawi, bo każdy co jest już na necie ma swoja ksywę i takiej używa też gdzie indziej. Wymyśl sobie inny temat, a naprawdę tematów na nowe artykuły można znaleść sporo.
- Ramos/Samar/HVSC Crew -

k.

#5 Post autor: k. »

może dobry lans będziesz lepsi na scenie ;)

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#6 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Ramos pisze:Ten artykuł nikogo nie zaciekawi, bo każdy co jest już na necie ma swoja ksywę i takiej używa też gdzie indziej.
Wiesz, ludzie maja jakies ksywki, ale chca je zmienic na bardziej scenowe i jest problem bo w necie nie ma zadnego artykulu na ten temat, nie wiadomo od czego zaczac poszukiwania, jakimi kryteriami sie kierowac, skutek jest taki ze zostaja zmuszeni do zostania przy starej ksywce, ktora nic nikomu nie mowi..
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
Ramos
Posty: 152
Rejestracja: 13 wrz 2008, 15:34
Grupa: Samar/HVSC Crew

#7 Post autor: Ramos »

Jeśli chcesz napisać ten artykuł to napisz. Jeśli będzie ciekawy to opublikuje, a jak nie możesz tu opublikować.
- Ramos/Samar/HVSC Crew -

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#8 Post autor: elban »

ja moge wraz z Prezesem przeprowadzic wywiad z Ramosem na temat sampli. Potem Bzyk to opublikuje jako swoje ;)
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
Ramos
Posty: 152
Rejestracja: 13 wrz 2008, 15:34
Grupa: Samar/HVSC Crew

#9 Post autor: Ramos »

Takie gadanie do niczego nie prowadzi. Chcesz pisać to pisz, zresztą wy dużo mówicie a mało robicie.
- Ramos/Samar/HVSC Crew -

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#10 Post autor: SUDi »

Hmmm, ktoś dziś nie w humorze chyba.
A co do weteranów sceny, Ramos, to oni swoje już pokazali.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#11 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Ramos pisze:Jeśli chcesz napisać ten artykuł to napisz. Jeśli będzie ciekawy to opublikuje, a jak nie możesz tu opublikować.
Haha, napisze ciekawy artykul, a potem po miesiacu czekania powiesz ze jest nieciekawy, nie opublikujesz go w magazynie a ja nie dostane wierszowki za jego napisanie..

Albo podpisujemy umowe i kasa z gory albo lepiej od razu go tutaj opublikuje :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#12 Post autor: leming »

:) wam to sie wszystkim nudzi... zróbcie jakiegos eod'a a nie tak straszycie wszystkich wszystkim... Sebaloz ile bierzesz za artykul? (tyle co na tace?)
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Awatar użytkownika
V-12
Posty: 351
Rejestracja: 18 lut 2009, 13:51
Grupa: Tropyx
Kontakt:

#13 Post autor: V-12 »

Napiszta jakiś party raport z LCP, przecież niektórzy z was byliście, z chęcią poczytam :)
http://www.riversedge.pl/ - Zapraszam na nową odsłonę mojej strony z artykułami i galerią! Scena C64, wywiady, relacje z koncertów etc.

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#14 Post autor: booker »

Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#15 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

leming pisze:zróbcie jakiegos eod'a
Nie pamietam czy juz o tym wspominalem, ale rysuje grafike do nowego dema LEPSI :)

leming pisze:Sebaloz ile bierzesz za artykul?
Ja nie chce nic za artykul, jestem sklonny podpisac umowe z Ramosem, w ktorej zobowiazalby sie do publikowania artykulow pisanych przeze mnie specjalne dla C&A, ja za publikacje jednego mojego artykulu placilbym np 100 zlotych, a uzbierane pieniadze moglyby isc na oplacenie webmastera i kogos od dtp.

Dziwi mnie postawa Ramosa, stawia ogloszenie, przez 2 tygodnie nie ma chetnych, wiec ja sie zglaszam z checia pisania a Ramos bez czytania artykulu orzeka ze moj artykuł nikogo nie zaciekawi.

Tymczasem od tygodnia srodowiska C&A i PC, zaczytuja sie moim artykulem o LCP, ktory moze nie jest ciekawy, ale po jego przeczytaniu wracaja wspomnienia o scenie, tocza sie dyskusje o nowych produkcjach, ludzie nabieraja checi do tworzenia i jezdzenia na party.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#16 Post autor: elban »

poprostu jakbys sie kilka lat temu nie obrazil i nie zabral swoich zabawek scena dalej by kwitla.

a tak - mamy winnego. :)
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#17 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Scena musiala umrzec, zeby mogla odrodzic sie na nowo :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
Ramos
Posty: 152
Rejestracja: 13 wrz 2008, 15:34
Grupa: Samar/HVSC Crew

#18 Post autor: Ramos »

Sebaloz nie marudz tylko pisz artykuł.
- Ramos/Samar/HVSC Crew -

ODPOWIEDZ