Silesia Party 3

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Volcano
Posty: 72
Rejestracja: 09 gru 2008, 08:39
Grupa: EXON
Kontakt:

Silesia Party 3

#1 Post autor: Volcano »

elban pisze:no i jak tam drodzy koledzy to silesia party?
Party na pewno będzie. Wstępnie planujemy wszystko na drugą połowę września. Jeśli termin miałby się zmienić, to na pewno na późniejszy, a nie na wcześniejszy.
Dosłownie przed chwilą rozmawiałem z Rafem. Musi pogadać z właścicielem lokalu na temat terminu. Coś więcej powinniśmy wiedzieć pod koniec tego tygodnia.
Permanentnie nie mam czasu, żeby zająć się dodaniem jakichś informacji na oficjalnej stronie. Dzisiaj spróbuję wygospodarować trochę czasu i coś na niej napisać.

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#2 Post autor: elban »

no to swietnie, ze bedzie party.

wyglada na to, ze udalo mi sie wcisnac w urlopem tak zeby pojechac na party, bo musialem sie zadeklarowac juz teraz.
was twenty, is five, my friend...

Volcano
Posty: 72
Rejestracja: 09 gru 2008, 08:39
Grupa: EXON
Kontakt:

#3 Post autor: Volcano »

Dzisiaj wieczorem opublikuję tekst na stronie Silesia Party, dotyczący organizacji trzeciej edycji. Jest już gotowy, ale chcę dopisać do niego jeszcze parę słów, m.in. po konsultacji z Rafem.

Volcano
Posty: 72
Rejestracja: 09 gru 2008, 08:39
Grupa: EXON
Kontakt:

#4 Post autor: Volcano »

Na stronie Silesia Party opublikowałem dwa newsy odnośnie drugiej i trzeciej edycji party. Zapraszam do lektury i pisania komentarzy.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3950
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#5 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

to super.

mozna juz poczytac moj komentarz.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#6 Post autor: leming »

ueee dopiero we wrzesniu? :(
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

k.

#7 Post autor: k. »

strona party padła?

Volcano
Posty: 72
Rejestracja: 09 gru 2008, 08:39
Grupa: EXON
Kontakt:

#8 Post autor: Volcano »

kisiel pisze:strona party padła?
Leży serwer firmy hostingowej, gdzie mamy stronę. Za kilka godzin wszystko powinno wrócić do normy.

Przy okazji napiszę, że do tej pory nie możemy napisać nic więcej odnośnie kolejnej edycji party. Raf nie może skontaktować się z kolesiem, który jest odpowiedzialny za lokal. Gość jest niepoważny - niemal ciągle ma wyłączony telefon, a jeśli już dochodzi do rozmowy i umówienia jakiegoś konkretnego terminu, to nie dotrzymuje słowa i nie zjawia się na spotkaniu. Jak tak dalej pójdzie, trzeba będzie poszukać innego miejsca.

k.

#9 Post autor: k. »

hmm sporo czasu jeszcze ale warto już coś mieć.

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#10 Post autor: booker »

Volcano pisze:
kisiel pisze:strona party padła?
Leży serwer firmy hostingowej, gdzie mamy stronę. Za kilka godzin wszystko powinno wrócić do normy.

Przy okazji napiszę, że do tej pory nie możemy napisać nic więcej odnośnie kolejnej edycji party. Raf nie może skontaktować się z kolesiem, który jest odpowiedzialny za lokal. Gość jest niepoważny - niemal ciągle ma wyłączony telefon, a jeśli już dochodzi do rozmowy i umówienia jakiegoś konkretnego terminu, to nie dotrzymuje słowa i nie zjawia się na spotkaniu. Jak tak dalej pójdzie, trzeba będzie poszukać innego miejsca.
olać szmatę

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#11 Post autor: leming »

spoko, to zrobie center party 2 w centrum polski, kto sie pisze? :)
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Volcano
Posty: 72
Rejestracja: 09 gru 2008, 08:39
Grupa: EXON
Kontakt:

#12 Post autor: Volcano »

leming pisze:spoko, to zrobie center party 2 w centrum polski, kto sie pisze? :)
To może być alternatywą dla Silesia Party 3, jeśli nic z tego nie wyjdzie. Ale jest jeszcze trochę czasu, więc niczego nie przesądzajmy. W każdym razie można rozważyć taką możliwość.

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#13 Post autor: leming »

center party 2 w pleszewie :) wrzesien 09... hehe ale jaja ze wczesniej na to nie wpadlem xD
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Awatar użytkownika
KILLER
Posty: 87
Rejestracja: 22 sty 2009, 13:47
Grupa: Skylight Designs
Kontakt:

#14 Post autor: KILLER »

leming pisze:center party 2 w pleszewie :) wrzesien 09... hehe ale jaja ze wczesniej na to nie wpadlem xD
Londyn nie aktualny ?? :lol:
Who You Are

k.

#15 Post autor: k. »

jest londek, londek zdrój... ale londyn nie ma ;)

Randy
Posty: 70
Rejestracja: 07 paź 2008, 14:08

#16 Post autor: Randy »

leming pisze:center party 2 w pleszewie :) wrzesien 09... hehe ale jaja ze wczesniej na to nie wpadlem xD
Tia... Ciecie z pleszewskiego Domu Kultury byliby zachwyceni tym pomysłem :lol: Ale gdyby tak np. Hades wynająć... :wink:

Awatar użytkownika
Raf
Posty: 584
Rejestracja: 14 wrz 2008, 23:30
Grupa: Vulture Design

#17 Post autor: Raf »

pozytywne info : dzis podpisalem wstepna umowe.

Party odbedzie sie w Trafficu w dniach 18-20.09

wiecej informacji niebawem - ogolne warunki pozostana takie same jak w zeszlym roku.

Volcano
Posty: 72
Rejestracja: 09 gru 2008, 08:39
Grupa: EXON
Kontakt:

#18 Post autor: Volcano »

Jak napisał Raf, Silesia Party 3 odbędzie się w dniach 18-20 września 2009 r. w klubie Traffic w Czeladzi. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie Silesia Party.

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#19 Post autor: Nitro »

Jeśli znajdzie się jakiś buttonik statyczny/animowany, może być szerszy niż standardowe co by się wyróżniał, to z chęcią go wrzucę na górę :wink:

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#20 Post autor: booker »

Raf pisze:pozytywne info : dzis podpisalem wstepna umowe.

Party odbedzie sie w Trafficu w dniach 18-20.09

wiecej informacji niebawem - ogolne warunki pozostana takie same jak w zeszlym roku.
E, zajebiście :)
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

ODPOWIEDZ