Back 2 (OLD)School

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Ramos
Posty: 152
Rejestracja: 13 wrz 2008, 15:34
Grupa: Samar/HVSC Crew

Back 2 (OLD)School

#1 Post autor: Ramos »

Nie dawno dostałem informacje o pewnej imprezie związanej z C64 i komputerami 8bit, które odbędzie się w Warszawie.

Impreza "Back 2 (OLD)School", Klub RIO, 6. czerwca 2009 roku
W niepowtarzalnych klimatach electro, fidget house i oldschool będziemy bawić się w jednym z najnowocześniejszych i największych klubów w samym centrum Warszawy. Podczas koncertu czekają na Was wizualizacje odwołujące się do klimatów lat 80.,starych komputerów typu atari, c64, 8bit itd przygotowanych przez formacje Funk-Tha-mental. Dodatkową atrakcją będzie specjalna strefa zwana "8bit area" na której będziecie mieli okazję zobaczyć oldschoolowe komputery w akcji - prezentacje a nawet Turniej gier na commodore & atari z oldschoolowymi nagrodami).
Istny Bak 2 School jaki dla Was przygotowaliśmy to także DJ'e i hostessy/tancerki poprzebierani w stroje odnoszące się do szkolnych mundurków.
Wzorowy z zachowania murowany! ;-)
Dodatkowo dla 70 pierwszych osób prezent w postaci płyty cd/dvd gratis!!
Impreza wspiera Ogólnopolski Tydzień Weganizmu 1-7 czerwca 2009, w klubie będzie znajdować się stoisko Stowarzyszenia Empatia i Viva.org.pl, będą rozdawane ulotki oraz dla gości pyszny wegański poczęstunek. Odwiedź http://www.wegetydzien.pl
Podczas imprezy organizujemy zbiórkę pieniędzy na rzecz ochrony praw zwierząt jak i część zysków z imprezy przeznaczamy właśnie na te cele
Impreza ta to tez 6. urodziny Agencji bpm.com.pl
Taki hałas zrobią dla Was DJ Jaguarrr(gość specjalny DJ z Białorusi), DJ eRzeroSix, DJ Traxx, DJ Bart
ZAPRASZAMY
- Ramos/Samar/HVSC Crew -

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#2 Post autor: leming »

Ramos forum nie czytasz ;p

http://c64scene.pl/viewtopic.php?t=141
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Awatar użytkownika
Ramos
Posty: 152
Rejestracja: 13 wrz 2008, 15:34
Grupa: Samar/HVSC Crew

#3 Post autor: Ramos »

Sorry, nie zaglądam tu ostatnio często....
- Ramos/Samar/HVSC Crew -

ODPOWIEDZ