Silesia Party 2 / 3

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Raf
Posty: 584
Rejestracja: 14 wrz 2008, 23:30
Grupa: Vulture Design

Silesia Party 2 / 3

#1 Post autor: Raf »

Chcialbym, abyscie w tym watku podsumowali Silesia Party 2 oraz przekonali Volcano i mnie do podjecia organizacji SP3 ;-)

Ja osobiscie dziekuje wszystkim przybylym na party za swietna wspolna zabawe, choc biorac pod uwage obecnych na SP1, spodziewalismy sie nieco wiekszej frekwencji na SP2.

k.

#2 Post autor: k. »

nie no jak ja mam Was przekonywać płaszczyć się itd to sorry
Robicie party dla Was i dla Nas jak nie jest to dla Was radocha to tego nie robicie. Jak potrzebujecie kasy na party to się zoorganizuje i tyle.
To wy musicie chcieć Raf.
PS. NIC na siłę wszystko młotkiem ;)

Awatar użytkownika
Raf
Posty: 584
Rejestracja: 14 wrz 2008, 23:30
Grupa: Vulture Design

#3 Post autor: Raf »

Widze iz powinienem byl ujac przekonac w cudzyslow .... na nasze checi lub ich brak wplynie jednak afterparty feedback.

Chcemy po prostu wiedziec czy chcielibyscie sie spotkac za rok i w jakiej ilosci, tak aby bylo dla kogo to party robic ;-)

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#4 Post autor: elban »

wiec ja bardzo bym chcial zeby bylo party. 2008 to chyba pierwszy rok od 13 lat podczas, ktorego nie bylem na zadnym party i wcale mi sie to nie podoba.

jednakze chcialbym tez zeby termin bylo albo bardziej przemyslany (niekoniecznie wakacyjny) albo chociaz znany znacznie wczesniej - tak zebym mogl sie wpasowac ze swoim urlopem. w wielu firmach istnieja tzw plany urlopowe, i czesto sa zamykane kilka miesiecy przed samymi wakacjami.

z tego co wiem czesc Arise Party Poose miala podobny klopot jak ja - kiedy dowiedzialem sie o terminie imprezy juz dawno mialem zaklepany urlop, towarzystwo wyjazdowe dogadane, etc i nie mialem mozliwosci przesunac niczego.

Awatar użytkownika
Ramos
Posty: 152
Rejestracja: 13 wrz 2008, 15:34
Grupa: Samar/HVSC Crew

#5 Post autor: Ramos »

To najlepiej tu ustalmy jakiś dobry termin następnego Silesia Party. Party było dobrze zorganizowane i ludzie świetnie się bawili, więc napewno ci co teraz przybyli na party za rok też będą.
- Ramos/Samar/HVSC Crew -

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#6 Post autor: splatterpunk »

Ja chce żeby na następnym był gar wodzionki :P

A tak poważnie to było całkiem dobrze i myślę że razem z Volcano doskonale zdajecie sobie sprawę że ludki chcą żeby kolejna edycja odbyła się i nie trzeba Was chyba nakłaniać smyraniem po fiutkach ;)

DJ Gruby

#7 Post autor: DJ Gruby »

Jeżeli nadal będę pracował tam, gdzie pracuję, to dla mnie kwestia terminu pozostanie bez znaczenia. Niech wypowiedzą się inni, ja po prostu przyjadę.

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 591
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

#8 Post autor: Cobra »

Termin następnego zlotu, który powinien być ustalony o wiele wczesniej to podstawa!Mój maluch powinien mieć już 7-8 miesięcy,więc jeśli nic nie stanie na przeszkodzie... do zobaczenia:)
Pozdrawiam.
8 bit rulez:)

bimber
Posty: 813
Rejestracja: 16 wrz 2008, 10:16
Grupa: arise

Re: Silesia Party 2 / 3

#9 Post autor: bimber »

chetnie sie pojawie na Silesii 3. trzymam kciuki zeby sie odbyla.

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#10 Post autor: leming »

a beda Magda, Sylwia i Kasia? :>

k.

#11 Post autor: k. »

tzw "mokre" ??? no pewnie że będą obiecały... chyba że wątroba nie pozwoli ;)

Volcano
Posty: 72
Rejestracja: 09 gru 2008, 08:39
Grupa: EXON
Kontakt:

Silesia Party 3

#12 Post autor: Volcano »

Witam,

Podbijam temat. Za jakiś czas na stronie Silesia Party napiszę krótkie podsumowanie oraz nasze, tj. Rafa i moje, przemyślenia na temat organizacji kolejnej edycji party. Napiszemy m.in. o lokalu, zakładanym terminie, jak widzimy finansowanie imprezy, itp.

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#13 Post autor: leming »

Jak bedzie Asia to przyjade.
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

k.

#14 Post autor: k. »

lemming tfu łe jak Ty się chłopie zachowujesz... lizus !!!

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 591
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

#15 Post autor: Cobra »

Ja podtrzymuję wypowiedź z 19 wrzesnia i zgadzam się z Elbanem,że w wielu firmach zazwyczaj w pierwszym kwartale trzeba podać plan urlopowy.Więc wczesniej ustalona data zlotu raczej zagwarantuje większą ilość partyzantów. Uważam też, że organizowanie party podczas długich weekendów tzw świątecznych (jak w zeszłym roku) też nie jest korzystne. Są osoby, które nie mają urlopu podczas miesięcy wakacyjnych i wykorzystują takie dni na wyjazdy prywatne (rodzinne).
Pozdrawiam.
8 bit rulez:)

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#16 Post autor: booker »

Proszę robić Silesię 3 bo chce przyjechać 8)

Z harcerskim pozdrowieniem!
/M

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#17 Post autor: leming »

ta, ty przyjedziesz chyba na dudach...
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#18 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

wracajcie, bo fónt spada :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#19 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

termin Silesia 3 proponuje 26-28 czerwca 2009, odpadaja wtedy problemy z calym tym planowaniem urlopu, bo to nie jest lipiec czy sierpien :)

wakacje kazdy bedzie mial dla siebie, moze jakis slc itp :)

a Riverwash 3 bedzie 4 - 6 wrzesnia 2009 w Warszawie.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#20 Post autor: booker »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:wracajcie, bo fónt spada :)
A w dópie mom :)

ODPOWIEDZ