Forever 15 (marzec 2014)

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

Forever 15 (marzec 2014)

#1 Post autor: SUDi »

CreamD na stronce c64.sk ogłosił właśnie że w tym tygodniu jeszcze zaprezentuje nowy przewodni motyw nadchodzącego party.
Forever 15 new theme to be announced this week
A new theme a.k.a. leitmotif for upcoming Forever 14 (march 2014) will be annouced this week
także party się raczej odbędzie w tradycyjnym okresie - połowa marca.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#2 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Jade! Powoli trzeba ukladac kalendarz imprezowy na nowy sezon :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#3 Post autor: splatterpunk »

Ja nie jadę. Pięć razy z rzędu wystarczy. Znudziło mi się.
A ponieważ Odyn i Kenji też najprawdopodobniej nie pojadą
to zostanie was dwóch. W Adonisie mają chyba zniżki dla par..

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

#4 Post autor: kenji »

Uderz w stół... :)


Masz rację, Forevera odpuszczam. W tej formule co jest obecnie, party bez większej znajomej ekipy (tak jak to było wtedy, co Kisiel ZX demolował :)) nie ma sensu.
. : dream : .
Boom!

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#5 Post autor: SUDi »

splatterpunk pisze:Ja nie jadę. Pięć razy z rzędu wystarczy. Znudziło mi się. A ponieważ Odyn i Kenji też najprawdopodobniej nie pojadą
to zostanie was dwóch. W Adonisie mają chyba zniżki dla par..
Wiesz, ja mam na partyplace 50 minut jazdy autostradą, więc tak czy siak wpadnę pogadać choć chwilę z organizatorami i atarowcami.
A czy nas będzie dwóch? Jeśli Seba nie będzie hojnie stawiał driny to nie wiem jak będzie :) W Adonisie nigdy nie byłem i nie mam zamiaru tam iść, ale opowiedz nam jak tam jest :P

Może Kaktus przyleci jak za dawnych dobrych czasów?

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#6 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

SUDi pisze:Może Kaktus przyleci jak za dawnych dobrych czasów?
To wlasnie mialem napisac, ale widze juz sam dopisales :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#7 Post autor: SUDi »

Mimo zapowiedzi na razie nie pojawiły się nowe informacje o Forever 15.
Natomiast jest duże prawdopodobieństwo że na party pojawi się Cactus.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#8 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Forever to jest z najlepszych party i jest organizowane w takim terminie, kiedy nie ma zadnych innych party. Wiec albo jedziesz na Forever albo przez najblizsze pol roku (co najmniej) nie bedziesz mozliwosci jechac gdziekolwiek na inne party.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#9 Post autor: SUDi »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:Forever to jest z najlepszych party i jest organizowane w takim terminie, kiedy nie ma zadnych innych party. Wiec albo jedziesz na Forever albo przez najblizsze pol roku (co najmniej) nie bedziesz mozliwosci jechac gdziekolwiek na inne party.
mam nadzieję że chwalisz sobie Forever z racji nocnych wypadów, głównie :)
Dałbyś radę przyjechać już w czwartek? Bo zapowiada się że już dzień przed party zacznie się żłopać łiskacza, w stolicy albo Żylinie.

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#10 Post autor: splatterpunk »

Panowie, jest październik a wy kombinujecie czy będziecie już w czwartek czy może w piątek
na jakimś tam party w drugiej połowie marca przyszłego roku.. :D

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#11 Post autor: splatterpunk »

No to jak Seba, będziesz w czwartek czy w piątek?

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#12 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

SUDi pisze:mam nadzieję że chwalisz sobie Forever z racji nocnych wypadów, głównie :)
Przed wszystkim kompa na zywo, nie tylko c64, ale tez atari, spectrum, amstrad, tomson. W drugiej kolejnosci mozliwosc napicia sie z Atarowcami, Spektrumowcami i komodorowcami np z Wegier (Poison, Leon, Jailbird). Na miasto moge isc kiedy chce, kazdego dnia i nie musze jechac na drugi koniec swiata. Jedyny plus to w Trencinie nikt cie nie zna, nie spotkasz nikogo znajomego i mozna robic co sie chce po pijaku :)
SUDi pisze:Dałbyś radę przyjechać już w czwartek? Bo zapowiada się że już dzień przed party zacznie się żłopać łiskacza, w stolicy albo Żylinie.
Nigdy nie jechalem jeszcze dzien wczesniej na party, w Niemczech za takie cos dostaje sie bana, ale na takim Forever to Atarowcy beda rozbijac sie od czwartku w hotelu w Trencinie, wiec dlaczego komodorowcy maja byc gorsi?
splatterpunk pisze:No to jak Seba, będziesz w czwartek czy w piątek?
Czwartek. Pokazmy Atarowcom jak sie bawi komodore! Golden Lochy + Passporty z Biedronki i w droge :)
Obrazek
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#13 Post autor: SUDi »

splatterpunk pisze:Panowie, jest październik a wy kombinujecie czy będziecie już w czwartek czy może w piątek
na jakimś tam party w drugiej połowie marca przyszłego roku.. :D
Te, lepiej pilnuj swego wątku o ZUS, bo Ci trolle zjedzą składki na "wirtualnym" koncie

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#14 Post autor: SUDi »

splatterpunk pisze:Panowie, jest październik a wy kombinujecie czy będziecie już w czwartek czy może w piątek
na jakimś tam party w drugiej połowie marca przyszłego roku.. :D
masz dopiero trzydziestkę a już planujesz emeryturę, której nigdy nie zobaczysz :)
Ostatnio zmieniony 20 paź 2013, 21:50 przez SUDi, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#15 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

SUDi pisze:masz dopiero trzydziestkę a już planujesz emeryturę, której nigdy nie zobaczysz :)
Splatterpunk bedzie mial mozliwosc możliwość przejścia na emeryturę juz w grudniu. Roku 2046 :)
http://www.mojaemerytura.zus.pl/kalkulator/
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#16 Post autor: SUDi »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:
SUDi pisze:masz dopiero trzydziestkę a już planujesz emeryturę, której nigdy nie zobaczysz :)
Splatterpunk bedzie mial mozliwosc możliwość przejścia na emeryturę juz w grudniu. Roku 2046 :)
http://www.mojaemerytura.zus.pl/kalkulator/
chyba że w międzyczasie załapie się na mundurowego do pracy w Policji, zostanie drugim agentem "Tomkiem" albo dostanie przypadkiem wpierdol od kiboli i zacznie wesołe życie na rentce, płynnie przechodząc następnie na emeryturkę

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#17 Post autor: splatterpunk »

OK, to gadajcie se sami do siebie.. przez następne 152 dni.. :D

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#18 Post autor: SUDi »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:
SUDi pisze:mam nadzieję że chwalisz sobie Forever z racji nocnych wypadów, głównie :)
Przed wszystkim kompa na zywo, nie tylko c64, ale tez atari, spectrum, amstrad, tomson. W drugiej kolejnosci mozliwosc napicia sie z Atarowcami, Spektrumowcami i komodorowcami np z Wegier (Poison, Leon, Jailbird). Na miasto moge isc kiedy chce, kazdego dnia i nie musze jechac na drugi koniec swiata. Jedyny plus to w Trencinie nikt cie nie zna, nie spotkasz nikogo znajomego i mozna robic co sie chce po pijaku :)
[errrrrrr] Zła odpowiedź. Będzie Cię to kosztowało kolejną flaszkę DOBREGO łiskacza, my szczyny made in biedrona nie pijemy

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#19 Post autor: SUDi »

splatterpunk pisze:OK, to gadajcie se sami do siebie.. przez następne 152 dni.. :D
Tylko? Tobie do emerytury zostało zaledwie dni...12100 :)
Słodkiego miłego życia :)

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#20 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

SUDi pisze:kolejną flaszkę DOBREGO łiskacza, my szczyny made in biedrona nie pijemy
Passporty sa tez w lidlu, ale w wyzszej cenie, wiec po co przeplacac. Poza tym w biedronce mozna placic smartfonem, tylko trzeba miec bardzo drogie konto w pekao, a Splatterpunk ma :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

ODPOWIEDZ