Silly Venture 2k13

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

#81 Post autor: kenji »

Mocne party. Z rozmachem. Bardzo dobra organizacja. Nie wiem ile osób pomaga Grey`owi (nie licząc Pinokia, podczas compotów), ale wielki szacun za pomyślenie praktycznie o wszystkim. Wow!

Jedyne do czego się można przyczepić to przeprowadzanie compotów. Szkoda, że nie wyszedł pierwotny plan z podziałem na dwa dni.


Z ciekawostek to Sebaloz został przemianowany na Kebaloza.

Dj.Gruby, minęła cię fajna walka, jaka rozegrała się około 4 rano pod oknami naszego hotelu. Walczyło 6 osób. Niestety psiarnia popsuła zabawę.
. : dream : .
Boom!

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#82 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Weryfikacja listy uczestnikow

Attendants : (18 )
505, AceMan, DJ Gruby, Duddie, Graham, JAC!, kenji, Lion, LiSU, mazi, mch, Nitro, Ooz, Sebaloz, Slator, Ultrasyd, V0yager, Yerzmyey
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#83 Post autor: splatterpunk »

Graham, legenda.

Teraz będzie legendą Atari :(

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#84 Post autor: splatterpunk »

Sebaloz, masz zdjęcie z Grahamem? :)

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#85 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

splatterpunk pisze:Sebaloz, masz zdjęcie z Grahamem? :)
To Graham ma ze mna zdjecie :)

Graham tak dobrze sie bawil na atarowskim party, ze az zgubil dokumenty i karty, wracajac z party place do hotelu :)

A wie ktos moze dlaczego ochroniarze wyrzucili mnie z koncertu Ultrasyda w Kwadratowej?

Wracam do ogladania materialu ktory nagralem 'google glass' :)
http://allegro.pl/show_item.php?item=3664500814
Profesjonalne okulary szpiegowskie z kamera Full HD 1080p z pamięcią 8GB
Obrazek
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

mazi
Posty: 31
Rejestracja: 14 lis 2008, 23:16
Grupa: SSG

#86 Post autor: mazi »

Juz jest legenda ;) Zrobil cos, co wedlug niektorych bylo niemozliwe :)

Graham nie robil problemow i pozowal do fotek. OIDP Nitro chyba tez sobie zrobil.

Chopaki, super ze wpadliscie. Fajnie bylo Was zobaczyc, pogadac, popic, powdychac to i owo.
Kebaloz wyjebany z knajpy GO GO - to dopiero przezycie ;) Ciekawe co sie bedzie dzialo jak zrzuci filmiki z kamerki, ktora mial w okularach (taki gadget z Toys 4 Boys) :)

Edit:
Uuups, Kebaloz mnie ubiegl z postem... Pierwsze dwa zdania byly do splattera.

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#87 Post autor: splatterpunk »

Dawać te filmiki!! :D

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

#88 Post autor: kenji »

Wywalili Cie bo podrywales dziewczyny na "wodke z gwinta". Zbyt nachalnie. Uczciwie trzeba przyznac, ze dwie nawet sie z Toba napily. :-)

W tych okularach niektorzy chodzili sie wylac do kibla, wiec ja nie wiem czy chcialbym to ogladac. :-D

Mazi: Ciebie takze milo bylo znowu spotkac, pogadac i wypic. Dzieki ze mnie uratowales, gdy pomylono mnie z Kisielem i chciano dac wpierdol:-)

Przy okazji pozdrow Rastana. Widzialem go po raz pierwszy od RH w 98 roku.


ps. 2ndReality i tak lepiej wyglada i brzmi na C64
. : dream : .
Boom!

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#89 Post autor: wackee »

Dj Gruby i Seba - już się z Grahamem spotkaliście dwa razy na Xie, jakoś nie pamiętam żebyście sobie wtedy foty z nim robili, nie rozumiem tej podjarki za bardzo... Wtedy jeszcze nie był legendą?

Czy na SV pojawił się na żywo ktoś legendarny z atari w klasie Reyna Ouwehanda czy Jeroena Tela z Xów?
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

bimber
Posty: 813
Rejestracja: 16 wrz 2008, 10:16
Grupa: arise

#90 Post autor: bimber »

wackee pisze:Czy na SV pojawił się na żywo ktoś legendarny z atari w klasie Reyna Ouwehanda czy Jeroena Tela z Xów?
Graham

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#91 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

mazi pisze:Graham nie robil problemow i pozowal do fotek. OIDP Nitro chyba tez sobie zrobil.
Nitro mnie poprosil zeby go przedstawil Grahamowi, najpierw uscisk dloni a potem Nitro bił mu.. pokłony :)
mazi pisze:Kebaloz wyjebany z knajpy GO GO - to dopiero przezycie ;)
Z tego co pamietam to byl zwykly klub studencki i bylem wyrzucony dwa razy. Mozna? Mozna :)
splatterpunk pisze:Dawać te filmiki!! :D
Trzeba bylo przyjechac na party. Ja niczego nie bede wrzucac.
kenji pisze:Wywalili Cie bo podrywales dziewczyny na "wodke z gwinta". Zbyt nachalnie. Uczciwie trzeba przyznac, ze dwie nawet sie z Toba napily. :-)
Dziwny powod, ale nie znam zasad tam obowiazujacych. Wodke w barze kupowalem butelkami, bo byla tania jak piwo. 60 zl za 0,5 z litrowym sokiem..
wackee pisze:Dj Gruby i Seba - już się z Grahamem spotkaliście dwa razy na Xie, jakoś nie pamiętam żebyście sobie wtedy foty z nim robili, nie rozumiem tej podjarki za bardzo... Wtedy jeszcze nie był legendą?
Czy ja Tobie wypominam na fejsie z kim sie spotykasz i z kim sobie fotki robisz? Po raz pierwszy pilem wodke z Grahamem na Mekka Symposium jakies 15 lat temu. Dzisiaj pewnie Graham bardziej jara sie tym, ze spotkal mnie na polskim party. Dlaczego w Polsce nikt nie zrobi na c64 takiego party jak SV zeby taki Graham przyjechal? Jakby Graham przyjechal na Starego Piernika to skonczylaby Ci sie klisza w cyfrowce a sam bys sie po prostu zjarał :)
wackee pisze:Czy na SV pojawił się na żywo ktoś legendarny z atari w klasie Reyna Ouwehanda czy Jeroena Tela z Xów?
Kuba Husak i Konop/Shadows. Z Reynem palilem na X2001, a z Jeroenem pilem wodke rok temu, wiec naprawde nie wiem czym tu sie jarac..
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

mazi
Posty: 31
Rejestracja: 14 lis 2008, 23:16
Grupa: SSG

#92 Post autor: mazi »

Dodam jeszcze Pirx'a/Our 5oft. Na atarowskim podwórku to legenda. Generalnie sporo bylo osob zasluzonych z troche mlodszego pokolenia, dlugo by wymieniac.

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#93 Post autor: splatterpunk »

Seba, to dla kogo krecisz te filmy z okularow jak nie dla nas?

A tak wogole to slyszalem ze szuka Cie milicja.
Podobno chciales spalic jakas bude bo nie chcieli Ci dac kebaba.

Zara, zara, gdzie ja o tym czytalem...? :)

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#94 Post autor: splatterpunk »

Obrazek

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1390
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#95 Post autor: SUDi »

ambitną prasę czytasz...powodzenia życzę

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#96 Post autor: splatterpunk »

SUDi, skąd tak depresyjny nastrój u Ciebie..? Nie bierz wszystkiego tak na poważnie.

Nie martw się, odbudują tęczę, tylko jedź kwiatka włożyć, kolorowego.

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1390
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#97 Post autor: SUDi »

splatterpunk pisze:SUDi, skąd tak depresyjny nastrój u Ciebie..? Nie bierz wszystkiego tak na poważnie.

Nie martw się, odbudują tęczę, tylko jedź kwiatka włożyć, kolorowego.
Przychodzę wyprany psychicznie z roboty i ku... szlag mnie trafia jak czytam i widzę co nowego słychać w mojej kochanej ojczyźnie. Z depką nie ma to nic wspólnego, no może pogoda nastraja nie teges trochę...
chuj z tęczą, nie jestem za którymś tam z rzędu jej odbudowywaniu za 'marne' 100 patoli, są ważniejsze wydatki, ale kurf mnie zalewa jak czytam wypowiedzi niektórych szanownych osłów z wiejskiej...i znów wiejska pokazała wiochę, a polska zapyziały ciemnogród, no bo o czym innym będą pisać hieny z zagranicy?
i po kiego kupiłem se polską platformę tv? a tak miałem parę lat spokój...

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#98 Post autor: splatterpunk »

Jutrzejszy mecz Polska - Słowacja przywróci u Ciebie trochę dumy narodowej. At least.. I hope so ;)

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1390
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#99 Post autor: SUDi »

splatterpunk pisze:Jutrzejszy mecz Polska - Słowacja przywróci u Ciebie trochę dumy narodowej. At least.. I hope so ;)
no może być ciężko :)

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#100 Post autor: wackee »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:Kuba Husak i Konop/Shadows. Z Reynem palilem na X2001, a z Jeroenem pilem wodke rok temu, wiec naprawde nie wiem czym tu sie jarac..
Ja też nie wiem czemu miałbym się jarać tymi dwoma kolesiami :) aczkolwiek założę się, że Jeroen czy Reyn to jest nieporównywalny poziom legendy dla C64 względem kolesia który zrobił Asskickera (zgaduję).
Legenda J i R wykracza poza scenę. Dlatego pytałem.
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

ODPOWIEDZ