Utworek w FL Studio

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Miras
Posty: 8
Rejestracja: 13 wrz 2008, 15:51
Grupa: Black Sun

Utworek w FL Studio

#1 Post autor: Miras »

Jakoż, iż tworzę czasem muzykę w FL Studio skomponowałem za pomocą emulatora SID-a utworek.
Chciałem, też wystawić go na forever w kategorii "inne" ale nie zgodzili się z racji tego, że to mp3. Niektórzy już słyszeli, mimo to daję do oceny:

http://www.wrzuta.pl/audio/rbQMgOztad/u ... er_machine


Nie sugerować się nazwą, nic nie przychodziło mi do głowy :).

Z trackerami na c64 nie miałem wcześniej styczności, teraz zabieram się do nauki Cybertrackera.

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

Re: Utworek w FL Studio

#2 Post autor: booker »

Miras pisze:Jakoż, iż tworzę czasem muzykę w FL Studio skomponowałem za pomocą emulatora SID-a utworek.
Chciałem, też wystawić go na forever w kategorii "inne" ale nie zgodzili się z racji tego, że to mp3. Niektórzy już słyszeli, mimo to daję do oceny:

http://www.wrzuta.pl/audio/rbQMgOztad/u ... er_machine


Nie sugerować się nazwą, nic nie przychodziło mi do głowy :).

Z trackerami na c64 nie miałem wcześniej styczności, teraz zabieram się do nauki Cybertrackera.
Fajny zak :)

Jeżeli chodzi o trackery to proponuję jednak Sid Duzz It.
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Awatar użytkownika
KILLER
Posty: 87
Rejestracja: 22 sty 2009, 13:47
Grupa: Skylight Designs
Kontakt:

#3 Post autor: KILLER »

Jeżeli jest to jeden z pierwszych zaków, to co to będzie za rok...:) !!
Who You Are

Awatar użytkownika
V-12
Posty: 351
Rejestracja: 18 lut 2009, 13:51
Grupa: Tropyx
Kontakt:

Re: Utworek w FL Studio

#4 Post autor: V-12 »

booker pisze:
Miras pisze:Jakoż, iż tworzę czasem muzykę w FL Studio skomponowałem za pomocą emulatora SID-a utworek.
Chciałem, też wystawić go na forever w kategorii "inne" ale nie zgodzili się z racji tego, że to mp3. Niektórzy już słyszeli, mimo to daję do oceny:

http://www.wrzuta.pl/audio/rbQMgOztad/u ... er_machine


Nie sugerować się nazwą, nic nie przychodziło mi do głowy :).

Z trackerami na c64 nie miałem wcześniej styczności, teraz zabieram się do nauki Cybertrackera.
Fajny zak :)

Jeżeli chodzi o trackery to proponuję jednak Sid Duzz It.
No ja też polecam Sid Duzz It. Chociaż na początku może się wydawać trudnym w obsłudze edytorem (ponoć Cybertracker jest bardzo łatwym edytorem muzycznym do opanowania), to jednak możliwości tego trackera są niesamowite!
http://www.riversedge.pl/ - Zapraszam na nową odsłonę mojej strony z artykułami i galerią! Scena C64, wywiady, relacje z koncertów etc.

Awatar użytkownika
Miras
Posty: 8
Rejestracja: 13 wrz 2008, 15:51
Grupa: Black Sun

#5 Post autor: Miras »

Sprawdzę jeszcze ten polecany Sid Duzz It a w razie problemów bedę pytał :).

W Cybertrackerze nie wiem jedynie jak zrobić przejście z jedngo patternu do następngo a tak to wydaje się być do opanowania.

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#6 Post autor: leming »

Noo Fajny zaczek, niech sie organizatorzy Forevera w miecz ugryzom ze nie puscili tego.
Co do SDI to moze jest wypas i zajefajny w opcje rozne i mozliwosci ale zeby na tym startowac to chyba bym nie polecal wskakiwac do glebokiej wody. Ja cienias jestem wiec dla mnie taki edytor to zbyt skomplikowany tool, przynajmniej na pierwsze 3 rzuty okiem.
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Awatar użytkownika
V-12
Posty: 351
Rejestracja: 18 lut 2009, 13:51
Grupa: Tropyx
Kontakt:

#7 Post autor: V-12 »

leming pisze:Noo Fajny zaczek, niech sie organizatorzy Forevera w miecz ugryzom ze nie puscili tego.
Co do SDI to moze jest wypas i zajefajny w opcje rozne i mozliwosci ale zeby na tym startowac to chyba bym nie polecal wskakiwac do glebokiej wody. Ja cienias jestem wiec dla mnie taki edytor to zbyt skomplikowany tool, przynajmniej na pierwsze 3 rzuty okiem.
W sumie masz rację, może na dobry początek bym polecał klasycznego Hardtrack Composera :) Ale rozpoczęcie wojaży z SDI wcale nie musi być takie trudne. Ale polecam wydrukować sobie instrukcję i przetestować klawiszologię. Na pierwszy strzał można się nieźle zagubić, ale potem po opanowaniu podstaw okazuje się, że komponowanie jest szalenie wygodne. Aha, no i SDI jako jedyny edytor na C64 posiada możliwość odgrywania zaka od dowolnego miejsca w patternie! :)
http://www.riversedge.pl/ - Zapraszam na nową odsłonę mojej strony z artykułami i galerią! Scena C64, wywiady, relacje z koncertów etc.

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#8 Post autor: booker »

leming pisze:Co do SDI to moze jest wypas i zajefajny w opcje rozne i mozliwosci ale zeby na tym startowac to chyba bym nie polecal wskakiwac do glebokiej wody. Ja cienias jestem wiec dla mnie taki edytor to zbyt skomplikowany tool, przynajmniej na pierwsze 3 rzuty okiem.
Dlatego, że to jest porządny kawał toola, anie jakieś badziefie.

W zasadzie, to na czymkolwiek nowym jak się startuje, to wszystko wydaje sie trudne :)
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

ODPOWIEDZ