Stary Piernik 8

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 591
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

#261 Post autor: Cobra »

super fota. wywołuję i w ramkę!
8 bit rulez:)

brush
Posty: 254
Rejestracja: 20 kwie 2009, 10:32
Grupa: Elysium

#262 Post autor: brush »

Dobre demo wam wyszlo panowie.
Gratulacje!
Elysium vs Arise. Czym byłoby dobro bez zła?

Awatar użytkownika
grabba
Posty: 56
Rejestracja: 08 lut 2012, 00:22
Grupa: Fatum

#263 Post autor: grabba »

Na zdjęciu nie ma: Cobry, Luka, Kisiela ...

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#264 Post autor: splatterpunk »

grabba pisze:Na zdjęciu nie ma: Cobry, Luka, Kisiela ...
Cobra jest, tylko przebrana za faceta :)

blight
Posty: 67
Rejestracja: 06 maja 2009, 11:24

#265 Post autor: blight »

nie mogłem ich zdjęć znaleźć, ale już znalazłem lepsze zdjęcie, są wyszyscy :))
Cobra jest, ale się za wąsem schowała ;))))
Widziałem Pro Memoria 3, A TY?

Awatar użytkownika
kordiaukis
Posty: 400
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:19
Grupa: aRise

#266 Post autor: kordiaukis »

moze ktos mi obiecac ze na nastepnym pierniku w okolicach polnocy w sobote zostane przebadany alkomatem ?
chcialbym wiedziec o ile przekroczylem dawke smiertelna :D bo czy przekrocze to nie podlega dyskusji :evil:

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#267 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Wszystkie te zabawkowe alkomaty sa chuja warte, czesto mi wychodzilo zero a pilem. Najlepiej pozyczyc policyjny alkomat od wujka Kisiela :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
wegi
Posty: 839
Rejestracja: 14 lip 2009, 01:17

#268 Post autor: wegi »

brush pisze:Dobre demo wam wyszlo panowie.
Gratulacje!
Dzięki - a najlepsze jest to, że napisał to brasz - człowiek który w 1994 roku w Tarnowie powalił mnie na glebę plotami z AS aka LE które na party zahipnotyzowały mnie i do dziś hipnotyzują. Ja wówczas nie miałem jakiegokolwiek pojęcia co to za efekt, na czym polega, jak się go robi - byłem tylko bezmyślnym oglądaczem :D

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#269 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Dotyczy Twojego konta: c64seba

Co najmniej jeden z Twoich filmów został zgłoszony przez Społeczność YouTube jako nieodpowiedni. Zgłoszone filmy są sprawdzane przez zespół YouTube pod kątem zgodności z naszymi Wytycznymi dla społeczności. Po zapoznaniu się z poniższymi filmami stwierdziliśmy, że zawierają one treści naruszające nasze wytyczne. Filmy te zostały wyłączone:

Elyta - Wąąs Up

Aby uzyskać więcej informacji o wytycznych dla społeczności YouTube i metodach ich egzekwowania, odwiedź Centrum pomocy pod adresem http://www.google.com/support/youtube/b ... swer=92486.

Pozdrawiamy,
Zespół YouTube
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#270 Post autor: splatterpunk »

Ale Seba, co w tym dziwnego?

Siejesz wiatr to i tak dziwne, że jeszcze nie zebrałeś burzy.

W ramach odwetu za Ramosa szykujemy Ci małą niespodziankę
na jednym z kolejnych party.

Ode mnie osobiście za to, że wziąłeś mnie do Campari i zrujnowałeś
me romantyczne i estetyczne wyobrażenie o kobietach.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#271 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

splatterpunk pisze:Ale Seba, co w tym dziwnego?
Nie do mnie pytanie. Wrzucilem tylko informacyjnie, ze crazy demko nie jest juz dostepne. Nie ma pretensji do adminow youtube czy csdb, moze tylko do szmalcownikow ktorzy donosza, ale taka jest ich rola w spoleczenstwie :)
splatterpunk pisze:Siejesz wiatr to i tak dziwne, że jeszcze nie zebrałeś burzy.
"Wąąs Up" mialo znaczyc "Ramos, glowa do gory". Ramos byl chyba jedynym wasaczem na polskiej scenie, a temat przewodnim Starego Piernika mialy byc wasy. Co takiego obrazliwego jest w tym demku? Zbior zdjec/filmikow sciagnietych z ftp elysium filety, z youtube, z archiwum retro-eventow Dawne Komputery i Gry. Polaczone z dzwiekami z reklamy Budwaisera, z piosenka Braci Figo Fagot, z wypowiedziami Pana Piotra Blandforda i Adama Małysza. Ja tez sie tam przewijam, jak rowniez taka blondynka Mysza od Kisiela. Najbardziej to chyba Mysza powinna byc obrazona, ze znalazla sie w tym towarzystwie :)
splatterpunk pisze:W ramach odwetu za Ramosa szykujemy Ci małą niespodziankę
na jednym z kolejnych party.
Wolalbym pozostac bezkarny, zreszta Ramos da sobie rade bez waszej pomocy i tak jest duzo :)
splatterpunk pisze:Ode mnie osobiście za to, że wziąłeś mnie do Campari i zrujnowałeś
me romantyczne i estetyczne wyobrażenie o kobietach.
O co w ogole chodzi? W Toruniu pojechalem na miasto na kebaba i wrocilem z dwiema zapiekankami.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
wegi
Posty: 839
Rejestracja: 14 lip 2009, 01:17

#272 Post autor: wegi »

sebaloz pisze: "Wąąs Up" mialo znaczyc "Ramos, glowa do gory". Ramos byl chyba jedynym wasaczem na polskiej scenie, a temat przewodnim Starego Piernika mialy byc wasy. Co takiego obrazliwego jest w tym demku? Zbior zdjec/filmikow sciagnietych z ftp elysium filety, z youtube, z archiwum retro-eventow Dawne Komputery i Gry. Polaczone z dzwiekami z reklamy Budwaisera, z piosenka Braci Figo Fagot, z wypowiedziami Pana Piotra Blandforda i Adama Małysza. Ja tez sie tam przewijam, jak rowniez taka blondynka Mysza od Kisiela. Najbardziej to chyba Mysza powinna byc obrazona, ze znalazla sie w tym towarzystwie :)
Może zamiast nic nierobienia latami przyłożyć się i wystawić coś konkretnego bo to takie rozdwojenie jaźni wystawianie Apparatusa jako Miracles/Lepsi i tworzenie ... "czegoś lżejszego" jako elyta. Albo po prostu przewiozłeś się na robocie zieloka.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#273 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Lzejszego.. Przeciez to produkcja ciezkiego kalibru, ludzie poobrazani, akcje odwetowe szykuja :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
wegi
Posty: 839
Rejestracja: 14 lip 2009, 01:17

#274 Post autor: wegi »

Wystawianie takich gniotów (permanentne - a tak właśnie robisz) świadczy o poziomie ich autora. Czyli przyssałeś się do zieloka a sam nic nie zrobisz. Gadasz o piwie z bobami że znasz dziewczynę PALa co nie przekłada się na produkcje. Zatnij zęby i zrób coś konkretnego a takie rzeczy pozostaw innym.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#275 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Przygniotujaca krytyka, ale pozwol ze bede robic to co sam uwazam za stosowne.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
wegi
Posty: 839
Rejestracja: 14 lip 2009, 01:17

#276 Post autor: wegi »

Czyli trolować, pieprzyć o znajomościach z wielkim światem, stać jak pipa z siekierką przed domkiem a jak Ci pomogą wydobyć kluczyk na uwagę, że stawiasz piwo zwiesisz łeb jak na skazanie. Tak zezwalam - rób co uważasz za stosowne.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#277 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

No jak zwykle, mialem cos postawic, a jak przyszlo co do czego to pilem na koszt innych :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#278 Post autor: SUDi »

Jak mogę na obronę Sebaloza coś powiedzieć...
żeby poznać Sebę z tej drugiej kasowej strony trzeba jeździć na Forevery, w nocnych klubach Sebcia nie żałuje kasy. Tam to my pijemy na jego koszt :) a i cycka jakiegoś się zobaczy, ba, dotknie :)

Awatar użytkownika
wegi
Posty: 839
Rejestracja: 14 lip 2009, 01:17

#279 Post autor: wegi »

Kurde seba jesteś ostatnią osobą od której chciałbym, żeby mi postawiła piwo. Jesteś niebezpiecznym typem dla mnie. Robi mi się duszno gdy się zbliżasz - dlaczego? Lata 90 co robił seba - przyjeżdżał na party siadał cichutko jak trusia i kopiował dyskietki. Oczki chodziły po party wystawiał notę albo raport w jakimś magu kto się porzygał, kto zachlał pałę, kto się wypieprzył etcetera. Plotki, szumy i nic więcej. Potem pojawiała się odpowiedź w kolejnym magu przyjedź seba na party kolejne zaliczysz wpierdol. Czas mijał obrażeni odpuszczali ale seba się nie zmienił - jak czytam Twoje plotkarskie wpisy w stylu a leming pamiętasz jak za flaszkę wstąpiłeś do fatum, a jak to przystojny splatterpunk udał się z panienką gdzieś, jak słucham twojego gadania że możesz powiedzieć dziewczynie PALa bo ją znasz, że uważam że złym linkingiem spalili mnóstwo top grafiki to mnie strzyka. Wiem jedno nagrywasz jak magnetofon, rejestrujesz i w wygodnym momencie to użyjesz. Dlatego robi mi się duszno gdy się zbliżasz bo wiem, że muszę pilnować każdego wypowiadanego słowa i czuję się niekomfortowo. Przygarnęli Cię do dema - podwiozłeś się - co zrobiłeś na koniec - naubliżałeś wszystkim od nieudaczników itp. Każdy omija Cie szerokim łukiem, wie jak się skończą poufałości z Tobą. Jątrzenie, ferment, nawet stopka jątrzycielska trwa - myślę, że każdy już wie co powiedział Ramos i on sam wie, że nie powinien tego zrobić... Zrób demo zamiast plotkarskich smaczków i będzie OK. Szukasz sposobu jak przypieprzyć Isildurowi za grafikę którą ja wybrałem - jątrzenie... ferment. Albo nawet Twój ostatni post do asteroidów - czy to gra dla rolników - znów pieprzenie o niczym - pogadałbym z Tobą właśnie na temat różnic sprzętowych pomiędzy arcade machine a C64 i czemu to tak wygląda a nie inaczej - ale takie pytanie po prostu z dupy wzięte.

Sorry sudi - nie chcę poznawać sebaloza dalej - potem można tylko się dowiedzieć w podobnym stylu starych smrodów o myszce na publicznym forum, gdzie może przeczytać ten post ktoś kto lepiej byłoby gdyby go nie przeczytał.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#280 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Teraz dopiero zdalem sobie sprawe ile zła narobilem :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

ODPOWIEDZ