Polskie produkcje scenowe w 2012 roku

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#21 Post autor: splatterpunk »

Sebaloz/Lepsi.De pisze: Ale chyba nie na tyle zajebiste zeby moglo byc w top10 bez "gmerania"?
Nie no, mogłoby pojawić się raz na jakiś czas bez "gmerania".
Jak dla mnie demo w pełni zasługuje na swoje miejsce w powiedzmy TOP 30.
Sam fakt, że demo znalazło się teraz na 10 miejscu w CSDB nie jest aż takim zaskoczeniem.

Chodzi o zbieg dwóch różnych wypadków i coś mi się wydaje, że dobrze
wiesz o co mi chodzi. Zresztą wiem do czego jesteś potencjalnie (!) Seba zdolny :D

A poza tym to też będę zakompleksiony i powiem!! Że "The Dancing Man" został w startup-sequence.pl
zdyskwalifikowany z konkursu na najlepsze demo roku 2012. Piszesz tam raporty więc sądzę, że i w tym zabiegu maczałeś palce.

Że to był niby fejk? Nie, to nie był fejk! :)

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#22 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

splatterpunk pisze:Jak dla mnie demo w pełni zasługuje na swoje miejsce w powiedzmy TOP 30.
Dema w top30 maja ocene od 9 w gore, a Ty dales ocene wlasnie 9, wiec trudno sie nie zgodzic z Toba. Jednak ze sredniej wazonej jak i ze sredniej arytmetycznej wychodzi ocena duzo wyzsza niz Twoje 9. Wedlug mnie Apparatus wszedl do top 10, bo glosujacy nr. 56 dal ocene 10. Nie obchodzi mnie kto to byl, ale prawdopodobnie byl to Shine, bo wczesniej nie bylo go na liscie glosujacych .
splatterpunk pisze:A poza tym to też będę zakompleksiony i powiem!! Że "The Dancing Man" został w startup-sequence.pl
zdyskwalifikowany z konkursu na najlepsze demo roku 2012. Piszesz tam raporty więc sądzę, że i w tym zabiegu maczałeś palce.
Raporty publikuje na wielu scenowych stronach, ty tez mozesz zalozyc tam konto i pisac co chcesz. Oczywiscie admin strony zna kulisy powstania produkcji, nawet pilem z nim na meetingu w ten weekend, ale zapewnam ze nie mialem wplywu na wybor dem poddawanych glosowaniu.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

ODPOWIEDZ