PIXEL HEAVEN 2013

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
lapusz
Posty: 24
Rejestracja: 01 gru 2012, 14:15

PIXEL HEAVEN 2013

#1 Post autor: lapusz »

Zacznę od razu od konkretu:) Moja osobista historia zaczyna się od ZX Spectrum+, wiedzie przez C64 i kończy się na Amidze, później nie ma za bardzo o czym opowiadać – blaszane skrzynki nie mają duszy. Magia tego okresu, o której mógłbym długo opowiadać (tak, tak, z pewnością połączona z dziecinnieniem na starość :), spowodowała, że od pewnego czasu wolne chwile poświęcam projektowi PIXEL HEAVEN 2013. Moim marzeniem jest zorganizowanie spotkania poświęconego rozrywce lat 80-tych i 90-tych, którego trzon stanowić będą komputery / konsole / gry / dema z tamtych czasów. A więc oglądanie, dotykanie, granie, konkursy. Ale nie tylko – do tego kolejna odsłona Nocy z Demosceną (pozdrowienia dla VOyagera), wykłady na temat tamtych czasów / gier / sprzętów / prasy. Ale skoro już organizować, to postanowiłem całość nieco poszerzyć o klimaty pokrewne. A więc: turniej flipperowy (pozdrowienia dla Polskiego Towarzystwa Flipperowego), wystawa komiksów z epoki, wyścigi w kapsle i koncert w klimacie na koniec. Całość wstępnie w sobotę 8 czerwca, od 10.00 rano do nocy, w jednym z klubów w centrum Warszawy (prawie dogadane – szczegóły na dniach myślę). Krótko mówiąc – oczywiście wymyśliłem całość z myślą o sobie – to znaczy takie wydarzenie, podczas którego będzie wszystko, czego MI potrzeba :). Oczywiście gdybym nie miał wrażenia, że nie jestem jedyną osobą, której taki klimat odpowiada, zorganizowałbym całość w swojej piwnicy i nie zawracałbym nikomu głowy.
Tak więc starczy przydługiego wstępu i do rzeczy: zapraszam na www.pixelheaven.pl.
Do wydarzenia pozostało jeszcze sporo czasu, ale już naprawdę dużo się dzieje. Byłoby mi niezwykle miło, gdybyście zechcieli skorzystać z zaproszenia i wziąć udział w PH2013. Poza standardowym udziałem, mam tu na myśli zaproszenie do organizacji przy okazji PH2013 spotkania przy kuflu społeczności wokół sceny C64, albo czegoś poważniejszego, kompo itp. Chcę powiedzieć przez to, że jestem otwarty na wszelkie propozycje / pomysły / pytania z Waszej strony. Tak więc - zapraszam i czekam na wszelkie uwagi i pomysły. Pozdrawiam - Łapusz.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#2 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Przyjezdzam. Mam nadzieje ze w lokalu bedzie mozna spozywac alkohol :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

kotrobot
Posty: 2362
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#3 Post autor: kotrobot »

Może CDQ?
Co roku jest tam podobna(?) impreza.

http://cdq.pl/index.php/imprezy/bylo/10 ... _flippera/

I samo centrum Wwy.
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

lapusz
Posty: 24
Rejestracja: 01 gru 2012, 14:15

#4 Post autor: lapusz »

Dzięki za odzew. Co do miejsca - CDQ jest OK, ale za mało przestrzeni. Na flipperowych MP było ciasno, a na PH2013 potrzeba też miejsca na stoły pod kompy, miejsce na wykłady z epoki, wyścig w kapsle:) Mam na oku klub spełniający te oczekiwania i mam nadzieję dać oficjalne info na dniach. Podstawą dla mnie jest właśnie przestrzeń, ale też klimat, bliskość do centrum/metra. Odnośnie pytania o alkohol - jak nie, jak tak!:) Będę na bieżąco dawał update tutaj i na fecebook.com/pixelheaven. Jeżeli scena C64 ma jakieś pomysły / propozycje - zawsze jestem do dyspozycji.

lapusz
Posty: 24
Rejestracja: 01 gru 2012, 14:15

#5 Post autor: lapusz »

To znów ja. Jakby ktoś miał pomysł wpaść z gratami - zapraszam. Wjazd gratis, do tego piwo lub coś mocniejszego, miejsce w hall of fame... jakby co: lapusz@pixelheaven.pl lub facebook.com/pixelheaven :)

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 591
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

#6 Post autor: Cobra »

Będę:)
8 bit rulez:)

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#7 Post autor: elban »

Dobry pomysl. Jak bede w Warszawie to wpadne.

ps. Nie dawaj Sebastianowi alkoholu :)
was twenty, is five, my friend...

lapusz
Posty: 24
Rejestracja: 01 gru 2012, 14:15

#8 Post autor: lapusz »

elban pisze:Dobry pomysl. Jak bede w Warszawie to wpadne.

ps. Nie dawaj Sebastianowi alkoholu :)
nie lubi? :)

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#9 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Alkohol powinien byc za darmo, wliczony w cene wejsciowki (tak jak na X2012 i SillyVenture).
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#10 Post autor: splatterpunk »

..i panienki zamówcie..

kotrobot
Posty: 2362
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#11 Post autor: kotrobot »

Pozbieram trochę burdelowych ulotek-reklamówek zza wycieraczek, to będziecie mogli z czego wybierać.
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

lapusz
Posty: 24
Rejestracja: 01 gru 2012, 14:15

#12 Post autor: lapusz »

ale sprzęty dla formalności i pozoru może jednak ustawić?:)

kotrobot
Posty: 2362
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#13 Post autor: kotrobot »

Sebaloz ma problemy ze stawianiem sprzętu, stąd zainteresowanie profesjonalistkami.
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

#14 Post autor: kenji »

kotrobot pisze:Sebaloz ma problemy ze stawianiem sprzętu, stąd zainteresowanie profesjonalistkami.
Padłem. :D
. : dream : .
Boom!

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#15 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Nie mam problemow sprzetowych, jesli ktos ma watpliwosci to niech mnie zostawi sam na sam ze swoja zona/dziewczyna :)

A co maja powiedziec ludzie ktorzy jezdza na party z malymi laptokami?
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

jericho
Posty: 229
Rejestracja: 12 sie 2010, 18:52
Grupa: Draco Tropyx WST

#16 Post autor: jericho »

To znaczy kolega organizuje party w Warszawie?:) Ok będę!
A może by tak cały weekend?

ps. Potrzebna jest jakaś pomoc? Bo wszyscy przyjdą się napić tylko...
Bee boozed together in Comaland!!!

bimber
Posty: 813
Rejestracja: 16 wrz 2008, 10:16
Grupa: arise

#17 Post autor: bimber »

mogę przywieźć kapsle :mrgreen:

lapusz
Posty: 24
Rejestracja: 01 gru 2012, 14:15

#18 Post autor: lapusz »

Kapsle na pewno się przydadzą:) Tak - w stolicy. Jeżeli chodzi o cały weekend - jak dla mnie chętnie, ale są kwestie lokalu, sprzętu itp. Dlatego teraz jest sobota i kawałek niedzieli:) Ale jak się okaże (zostało przecież jeszcze pół roku), że frekwencja dopisze wyjątkowo dobrze (póki co zapowiada się nieźle), to jak to mówią łaj not...
Aha - odnosnie pomocy - zawsze i jak najbardziej. Prośba o chocby krótki mailik na lapusz@pixelheaven.pl - wówczas na pewno zachowam kontakt. Dzięki!

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#19 Post autor: elban »

a jaki jest regulamin kapsli? Mozna grac maściakami?
was twenty, is five, my friend...

lapusz
Posty: 24
Rejestracja: 01 gru 2012, 14:15

#20 Post autor: lapusz »

Mogą być maściaki :) Odnosnie kapsli niedługo będzie i regulamin i więcej szczegółów - jest na oku pewien a'la sponsor akurat tej części

ODPOWIEDZ