Forever 14, Horna Sucza, 15-17.03.2013

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
kotrobot
Posty: 2362
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#81 Post autor: kotrobot »

Linki o śpiewnikach GKSu zablokowali?
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

bimber
Posty: 813
Rejestracja: 16 wrz 2008, 10:16
Grupa: arise

#82 Post autor: bimber »

zawsze fajne są te poForeverowe reminiscencje. jak nie rajdy po burdelach to stadionowe przyśpiewki :mrgreen:

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

#83 Post autor: kenji »

No właśnie. Coś cicho w temacie burdeli czy tam innych go-go clubów ;)
. : dream : .
Boom!

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#84 Post autor: splatterpunk »

kenji pisze:No właśnie. Coś cicho w temacie burdeli czy tam innych go-go clubów ;)
Nie chcieliśmy Ci robić przykrości pisząc co straciłeś... ;)

A tak bardziej serio. Jeśli nic się nie zmieni w kwestii organizacji Forevera to za rok już nie pojadę.
O ile frekwencja ogólna w miarę dopisała, to jeśli chodzi o resztę... kiepsko... Kilka osób z C64...
Party place Agro Suca nie podoba mnie się. W Trencinie albo w centrum Hornej było o wiele lepiej.
Na Compo trzeba się było wielu rzeczy domyślać: np jaka platforma, który numer etc.
- brakowało kogoś stanowczego i z donośnym głosem.
Fakt, że w sumie spędziłem na party place jakieś 5 godzin, więc nie wiem jak np. z ceremonią otwarcia.
To była zawsze mocna strona Forevera. Widział ktoś?

Kenji, Odyn: Congrats! :)

SUDi, zapodaj te fotki, wiesz które...

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#85 Post autor: SUDi »

Zgadza się i potwierdzam, IMHO Forever niestety traci co roku coraz bardziej na atrakcyjności, z kilku względów : kiepska lokalizacja, średnia organizacja oraz brak rozwoju. Organizatorom nie zależy na nagłaśnianiu party czy to w mediach czy wogóle na zewnątrz, co roku ta sama oprawa i te same pyski co roku, nic nowego, prowadzenie takie se, jak to w polskim filmie...nic się nie dzieje...

Głównie co lubię na tym party to...całość poza party, czyli nocne wypady z wiadomymi komodorowcami na miasto....ale i to już siada, Seba już nie rzyga dalej niż widzi, laski bez oporu pokazują cycki...starzeję się.....:)

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#86 Post autor: splatterpunk »

SUDi pisze:laski bez oporu pokazują cycki...
Prawda :)

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#87 Post autor: booker »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:Forever or never by Oxyron. Booker jakos sie wkrecil do tego demka :)
http://www.youtube.com/watch?v=Ab_FkwhK_b8
Jakos pare lat zeszlo, W sumie to byla moja 1sza muza na pokeja - po prostu proba jakas wiec sportkowalem Are you Satisfied. Pozniej jednak Graham mial zajeb w robocie, nie bylo grafiki no i zeszlo w chuj czasu. Z 2 czy 3 lata czekalo na siebie. A zaczelo sie tak, ze jakos na IRCu podczas rozmowy wyszlo ze Graham ma kody na atarke (porty z C64 rowniez) ale Kasmo polegl w probie zrobienia zaka na pokeja. Akurat wkrecalem sie w temat pokejowy wiec dosc szybko zapodalem zaka, no ale wyszedl po paru latach dopiero z demem :)
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

randall
Posty: 292
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37
Grupa: msl/esm

#88 Post autor: randall »

Tyyy, no ale przyznaj się że skowerowałeś tu sam siebie (zresztą się nie dziwię, linia basu warta MILIONY MONET) ;)

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#89 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

wackee pisze:Mam takie ambiwalentne odczucia co do tego jak Leon promuje swój obrazek na Forevera na fejsie, postując wycięte z niego fragmenty. Dla mnie to takie trochę nie ten tego :/
No i na Arok party juz tego zabraniaja (party organizuja koledzy Leona).
http://arok.intro.hu/index.php?l=1&p=2
All entries should be presented at the party for the first time. Showing of phases or parts of your work on FB, CSDB, etc. is not allowed.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#90 Post autor: wackee »

No i to dla mnie jest norma. Brawo!
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

ODPOWIEDZ