Life after X'12

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#41 Post autor: SUDi »

Masakra piłą spalinową. Ewidentnie Groepaz & Co. dali dupy totalnie, zero zdroworozsądkowych argumentów, wygląda to na "dziel i rządź" wg własnego widzi mi się admina.
Jeśli dojdzie do masowego protestu w postaci kasacji swoich profili z csdb, piszę się na listę.
No normalnie wkurwa dostałem jak se to poczytałem, rozmowa "petenta" z urzędnikiem-biurokratą. Komuś woda sodowa do głowy uderzyła. I bij tu głową w mur.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#42 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Moze stworzymy wlasne, polskie csdb? Carrion ma domene csdb.pl i hosting wykupiony na 3 lata. Raf zaimportuje cala baze danych z csdb.dk na csdb.pl. Przywrocimy wszystko to co nam skasowali. Nowe rzeczy bedziemy wrzucac tylko na csdb.pl
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#43 Post autor: wackee »

Seba, to chyba najgłupszy możliwy pomysł rozwiązania tej kwestii.
Obrazić się i założyć swoje csbd.
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#44 Post autor: splatterpunk »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:Spoleczniaki i szmalcownicy
:D :D :D

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

#45 Post autor: kenji »

Co to za akcja z kasowaniem animek z CSDB? Rozumiem, że komuś nie pasują? Nie mówię tu o swoich. bo to akurat ciężko nazwać pracą scenową i szkoda na nią miejsca (co prawda pliki znajdowały się na moim prywatnym serwerze), ale skasowanie pracy Wacka z SP5 nie rozumiem: scenowy paper-art, commodorowska muzyka, całość świetnie zmontowana, z dobrym klimatem (jak to u Wacka) A tu ciach.... Bez sensu.
Poczytam później linki, które podaliście i może coś więcej się dowiem.
. : dream : .
Boom!

brush
Posty: 254
Rejestracja: 20 kwie 2009, 10:32
Grupa: Elysium

#46 Post autor: brush »

Sebaloz/Lepsi.De pisze: jesli chcesz to wpadnij to pogadamy, bo przez internet w ludzi wstepuje diabel.
Sebastian. Ty w realu nie gadasz.
Gadasz tylko w internecie jak w ciebie ten diabeł wstępuje.
Elysium vs Arise. Czym byłoby dobro bez zła?

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#47 Post autor: wackee »

kenji pisze:scenowy paper-art, commodorowska muzyka
Za mało komody w komodzie ;)
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

Luke_
Posty: 4
Rejestracja: 03 lis 2012, 13:08
Grupa: arise

#48 Post autor: Luke_ »

wackee pisze:
kenji pisze:scenowy paper-art, commodorowska muzyka
Za mało komody w komodzie ;)
Tekstury robic kufa, a nie pajacowac tutaj. Gnoju :)))

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#49 Post autor: carrion »

irwin pisze: "is it good to wire/copy/reference? who is better? the one who is great pixel skilz0r (dk?) or the one who actually can paint/draw (mermaid?). but frankly – i dont care…
i’m tired of trying to figure it out. i dont care. i’ll pixel the way i used to using wires, references, copying. using photos, using layers, using timanthes, converting…. etc, ec
i d o n t c a r e !"

oraz

"What is the problem?!? Its the DEMOSCENE!!! and not the school of art or something. We were always copying/1:1/wiring etc etc."

Carrion nie przejmuj się więc tym! Serio! Skoro Ty uważasz że możesz sobie wired'ować ;) to daj szansę innym, daj szansę PAL'owi niech on też sobie po wired'uje. Nie bądź "Kali ukraść dobrze. Kalemu ukraść źle". Nie wypada.

;)
oczywiście nie zrozumiałeś tematu mojej dyskusji z Palem.
Nie chodzi mi o to że to "wired" tylko że nie jest to praca porywająca, nowatorska i ogólnie mówiąc średnia.
Co do prac "wired" podtrzymuję to co powyżej... a przy okazji cieszę się że śledzisz moje wypowiedzi :)

irwin
Posty: 54
Rejestracja: 12 wrz 2009, 19:47

#50 Post autor: irwin »

"oczywiście nie zrozumiałeś tematu mojej dyskusji z Palem.
Nie chodzi mi o to że to "wired" tylko że nie jest to praca porywająca, nowatorska i ogólnie mówiąc średnia."

Nieprawda. Cała sprawa rozbija się właśnie oto że mu zarzuciłeś że obrazek był wired i konwenterowany. To dlatego np Sebaloz napisał Ci "Carrion, Pal wkurzyl sie na ciebie bo napisales ze swoje grafiki konwertowal na koale i sam robil tylko dithering". Oczywiście teraz to nie ma jak Ci udowodnić bo najzwyczajniej w świecie.... skasowałeś swój pierwszy komentarz. Gdyby było tak jak piszesz to przecież PAL z pewnością zareagował by na krytykę swojego obrazka w takim sam sposób jak na zdanie np. Deev'a - czyli bez reakcji. Jednym się podoba innym nie - kwestia gustu. A jest taka stara prawda o gustach się nie dyskutuje. Ale nie, jakoś dziwnym trafem odniósł się akurat do Ciebie. Czemu? bo Ty nie krytykowałeś - Ty od razu wyjechałeś mu z konwertami. To dlatego PAL pokazał Ci reference - który to wpis po tym jak skasowałeś swój komentarz wygląda trochę dziwnie bo nie wiadomo czemu pisze "for Carrion:" skoro obecnie wygląda to tak jakby Carrion nic nie pisał.

"Co do prac "wired" podtrzymuję to co powyżej..."

Czyli co? że ty możesz a inni nie?

"a przy okazji cieszę się że śledzisz moje wypowiedzi"

A ja cieszę się że Ty moje. :) A serio jako fan retrosceny obejrzałem sobie prodsy z X'a. No i poczytałem komentarze. Od razu zauważyłem że jak zwykle starasz się jak tylko możesz aby atakowac innych :) A że jak zwykle sam sobie zaprzeczasz więc podałem Ci to co wcześniej pisałeś na te tematy.

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#51 Post autor: carrion »

@irwin
wired nie znaczy konwertowane. moje prace takie jak: heraklion, tough guy, bb bobble, albo vatiacan incident też są wired ale to nie są kopie borrisa czy innych artystów. bazują na moich własnych 3d pracach albo na moich zdjęciach
nie mam nic aby zrobić sobie szkic, przymiarkę w 3dstudio, albo w paincie....

który post skasowałem?
nie odrobiłeś po raz kolejny zadania domowego bo dyskusja najpierw toczyła się pod grafiką "Cozy house" czy jakoś tak... tam Pal poprosił, a potem ja poprosiłem aby przejść na inny wątek.

co do wired:
ja mogę i inni mogą. byle by to było innowacyjne!

co do śledzenia wątków:
ja twoich wątków nie śledzę.
ty odpisałeś w moim wątku więc ja jako gościnny gospodarz poczuwam się do obowiązku odpisać tudzież dyskutować z moimi gośćmi.

zapraszam do dalszej dyskusji...
tylko proszę odrabiać zadanie domowe bo już masz 2 NP.
a za 3 NP jest opierdol!

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#52 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

irwin pisze:skasowałeś swój pierwszy komentarz.
Nic nie skasowal, wszystko rozpoczelo sie w innym watku.
http://noname.c64.org/csdb/release/?id=112364
User Comment
Submitted by CRRN [PM] on 30 October 2012
@Pal
tell me about it...
Yours was just another wired and Koala-dithered simple image....
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#53 Post autor: wackee »

Carrion, a wytłumacz jeszcze, o co chodzi z innowacyjnością że grafka w izometrii?
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#54 Post autor: booker »

Haha poddaje sie :) Teraz beda kasowac ludzi, ktorzy robili uploady stuffu ale ze sami nie robia nic na scenie to wynocha :D

http://csdb.dk/forums/?roomid=12&topici ... 3844#93844
SUDi pisze: Jeśli dojdzie do masowego protestu w postaci kasacji swoich profili z csdb, piszę się na listę.
No normalnie wkurwa dostałem jak se to poczytałem, rozmowa "petenta" z urzędnikiem-biurokratą. Komuś woda sodowa do głowy uderzyła. I bij tu głową w mur.
Nie dojdzie. Prosilem zeby moj profil skasowac, razem z info i zdjeciami itd. Info skasowali, booker'a nie.

I nie skasuja.

Po paru dniach odechcialo mi sie robic wiecej zadymy. Konto mam w kazdym razie zblokowane wiec jak jakies PW to tu, bo tam nie odbiore :) (ciekawe czy mozna mi PW napisac skoro konto mam zdeaktywowane heh)
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#55 Post autor: leming »

You can not send a message to booker (booker), as this users account is not currently active.
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#56 Post autor: carrion »

booker pisze: Po paru dniach odechcialo mi sie robic wiecej zadymy. Konto mam w kazdym razie zblokowane wiec jak jakies PW to tu, bo tam nie odbiore :) (ciekawe czy mozna mi PW napisac skoro konto mam zdeaktywowane heh)
You can not send a message to booker (booker), as this users account is not currently active.

nie można :)

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#57 Post autor: booker »

okk thx
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Flea
Posty: 9
Rejestracja: 09 lut 2012, 22:58

#58 Post autor: Flea »

Mam nadzieję, że wszyscy, którzy przybyli na X-sa bawili się tam doskonale. Sam miałem ogromną chrapkę na stawiennictwo, jednak podróżowanie 15h stopem x2, jedynie z zapasem 30. koszulek w zanadrzu i zerowa zawartoscia portfela, nie byloby zbyt rozsadnym przedsiewzieciem :)
Takze tym razem, rozsadek wzial gore i sila wyzsza spasowalem...

http://wordblender.pl/wleczenie.png <zobacz

Niby musztarda po obiedzie, jednak gdyby ktoś był nadal chciał wesprzeć ruch "wleczenia" :D , to zapraszam na PM.
Możliwy dobór koloru (koszulki + nadruku) i oczywiście rozmiarówki. Koszulka dobra jakościowo (nie bibuła) i nie sitodruk, także posłuży na lata.
Grafa pikselowa rzecz jasna [hires].

kotrobot
Posty: 2362
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#59 Post autor: kotrobot »

Szkoda, że nie dałeś rady, bo byśmy powlekli! :)

Odezwę się w sprawie wdzianka.
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

ODPOWIEDZ