breakpoint 2009

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#21 Post autor: elban »

mozna powiedizec ze duzo - bo zazwyczaj kolo 10 jest.

a na party w Polsce kolo 30-40.
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#22 Post autor: SUDi »

Ponoć jadą 2 auta i ekipa pociągiem. Razem w porywach kilkanaście osób.

DJ Gruby

#23 Post autor: DJ Gruby »

carrion pisze:DJ G:
Nie umiem jeszcze na to odpowiedzieć. jest jeszcze ponad miesiąc do imprezy i narazie rozpatruje możliwości dojazdu.
Jak bedziesz wiedzial, odezwij sie. Jezeli zaplanujesz wyjazd z poludnia Polski o wczesnej godzinie (np. 6 rano), to ja bym sie pisal. Ja musze jeszcze dojechac na Slask, ale jakos powinienem dac rade...

DJ Gruby

#24 Post autor: DJ Gruby »

Update: Będę jednak leciał na to party Lufthansą... Dwie godzinki i jestem we Frankfurcie... Gdyby ktoś się wybierał tą samą drogą, to wylot z Krakowa w piątek o 10:50, powrót z Frankfurtu w poniedziałek o 8:40. Cena to 358 PLN.

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#25 Post autor: leming »

@dj gruby: krzyz na droge :)
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#26 Post autor: Nitro »

Carrion chrzancie BP, Forever jest za tydzien, samochodem na Slowacje blizej, i bardziej osmio bitowo niz na tym niemieckim zlocie graczy w quake'a.
Lipne stereotypy, wg. polskiej sceny Amiga&PC jest świetnie, przychylam się do tej opinii po gapieniu się na stream.
A gracze są wyjebywani, jeśli nie ma miejsca dla scenowców :D

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#27 Post autor: elban »

Nitro pisze:
Carrion chrzancie BP, Forever jest za tydzien, samochodem na Slowacje blizej, i bardziej osmio bitowo niz na tym niemieckim zlocie graczy w quake'a.
Lipne stereotypy, wg. polskiej sceny Amiga&PC jest świetnie, przychylam się do tej opinii po gapieniu się na stream.
a o ktorej czesci sceny mowimy?

o tych, ktorych zawolaniem jest 'loda szmato', kradna plecaki, czy tej normalniejszej czesci?
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#28 Post autor: Nitro »

Ee, nie wiem :wink: Do której V0yager'a zaliczysz?

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#29 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Voyager jest pół krwi komodorowcem, jednak zaliczylbym go do zlodzieji pocalunkow :)

Komodorowcowi zginal plecak, wiec w glowach powstala grupa pecetowcow i amigowcow kradnacych pleckaki.

Atarowcowi zginal spiwor, wiec w glowach powstala grupa komodorowcow kradnacych spiwory.

Amigowcom zginely listwy acar, wiec w glowach postala grupa komodorowcow kradnacych listwy arar.

Smieszy mnie to jak mozna po jednej akcje szufladkowac cale grupy, wiadomo wiekszosc zasluguje na ostracyzm, z pozostalymi nie warto gadac, lepiej siedziec w domu i oceniac zachowania..

Wystarczy przejechac sie do Mielna na SLC zeby przekonac sie ze nie ma animozji miedzy scenami, przekonac sie ze LODA SZMATO nie jest zadna grupa, tylko sposobem na kierowanie głów do dołu, jesli ktos nie ma poczucia humoru niech po rycersku klęka do miecza :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#30 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Jesli zobacze na Forever jakiegos kolesia grajacego w IK+, Bombemanie albo Bulderdash czy cos takiego, to ma przejebane, niech spierdala i robi przy stołach miejsce prawdziwym komodoworcom ktorzy nie robia nic tak lamerskiego :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#31 Post autor: elban »

Voyagera zdecydowanie do normalnych.

A co do kolegow od Loda Szmato to szufladkuje ich na podstawie kilkunastu innych zachowan, w tym skakaniu po samochodach, sikaniu w autobusie, krzyczenia Loda Szmato w kierunku 60letniej kobiety (rozumiem, ze tez miela kleknac do miecza?).

No i oczywiscie masz racje Sebastian, nie bylem tam, nie widzialem, slyszalem jak opowiadaly to stare baby w kolejce po miesio.
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#32 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

W tym aucie pekla przednia szyba, ale takie rzeczy mozna posklejac :)

Zreszta na byle komodorowskim party mozna bylo zobaczyc polamane krzesla czy zdemolowane kible albo porabane siekiera wyposazenie sali :)

W polowie lat 90-tych na komodorowskich party popularne bylo wykrzykiwanie JEBAĆ STARE BABY i chyba nikt nie myslal zeby to naprawde robic, ale moge sie mylic :)

Wymienione przez Ciebie zachowania, byly juz dawno na komodore i nikogo to nie bulwersowalo, sam sie smiales z sikania w pociagu :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
V-12
Posty: 351
Rejestracja: 18 lut 2009, 13:51
Grupa: Tropyx
Kontakt:

#33 Post autor: V-12 »

OMG ale dyskusja się rozpętała. Dziwią mnie te niektóre aluzje. Kiedyś Commodorowcy robili zadymy na partiesach, po nich przyszli Amigowcy i Pecetowcy. A teraz już nikogo nie ma. Brać scenowa spoważniała, brak młodych następców, nikt już nie robi trzody na multiplatformach, tylko przyjeżdżają z żonami i dziećmi. Taka naturalna kolej rzeczy. Szufladkowanie też mi się nie podoba. Loda szmato też już umarło. Po prostu na wszystko przychodzi odpowiedni czas. Starzejemy się :)
http://www.riversedge.pl/ - Zapraszam na nową odsłonę mojej strony z artykułami i galerią! Scena C64, wywiady, relacje z koncertów etc.

Awatar użytkownika
pajda
Posty: 331
Rejestracja: 20 wrz 2008, 03:42
Grupa: faith des16n
Kontakt:

#34 Post autor: pajda »

Eee tam.
Nic nie pobiję Comancha w Oświęcimiu na Menhirze ;)

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#35 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Pajda, nie widziales mojego filmiku z Mekki :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

kotrobot
Posty: 2362
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#36 Post autor: kotrobot »

Sebaloz, opowiedz nam, bo nie wszyscy widzieli!
Albo wrzuć na redtube.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#37 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

byl pokazywany na north, trzeba bylo przyjechac a nie siedziec calymi dniami na necie :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
prezes
Posty: 213
Rejestracja: 15 wrz 2008, 17:40

#38 Post autor: prezes »

Sebaloz nie gadaj, z Asia tylko zdjecia byly

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#39 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

przeciez byl pokazywany na north, trzeba bylo przyjechac a nie siedziec calymi dniami na necie :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

DJ Gruby

#40 Post autor: DJ Gruby »

Kto ostatecznie leci na to party? Wybiera się ktoś przez Balice?

ODPOWIEDZ