Silesia Party 7 ?

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
provee
Posty: 65
Rejestracja: 10 mar 2009, 09:43

#21 Post autor: provee »

Luke_ pisze:czerwiec bedzie dobry ;)
No, raczej. Dobrze Cię będzie, gnoju znowu zobaczyć ;)

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#22 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

provee pisze:No, raczej. Dobrze Cię będzie, gnoju znowu zobaczyć ;)
Nie ma to jak gnojenie kogos na forum :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Luke_
Posty: 4
Rejestracja: 03 lis 2012, 13:08
Grupa: arise

#23 Post autor: Luke_ »

provee pisze:
Luke_ pisze:czerwiec bedzie dobry ;)
No, raczej. Dobrze Cię będzie, gnoju znowu zobaczyć ;)
Posuchaj gnoju!

Awatar użytkownika
isildur
Posty: 276
Rejestracja: 26 paź 2011, 15:04
Grupa: Samar

#24 Post autor: isildur »

Czerwiec zdecydowanie, ale ludzie z północy będą mieli przewalone z dojazdem. Proponuję też zmienić nazwę na Beskid party v1, albo zrobić w końcu SP na Śląsku.
W Kato jest obecnie pełno doskonałych miejscówek, jak np. kino Rialto:
http://rialto.katowice.pl/oferta-wynajmu/
Mają tam sprzęt cyfrowy, więc podpięcie C64 do prawdziwego kinowego ekranu nie byłoby problemem + kinowe nagłośnienie + pro bar + 200 m do dworca PKP.
Znam sporo osób z tego miejsca i mógłbym pomóc w razie czego.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#25 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Z trudem udaje mi sie zachowac powage, ale wynajecie takiej sali kinowej to 500 zl za godzine. Dwudniowe party to 40 godzin. Takiej kasy nie maja nawet organizatorzy WeCan ze sponsorami Mobica i ARM. Chyba ze chcesz wynajac sale kinowa tylko na 2-3 godziny zeby kompa sie tam odbyly (tak bylo w Chojnowie). Na ostatnia Silesie przyjechalo 30 osob, wejsciowka 50 zl, wiec jest 1500 zl na wszystko. Nie slyszalem zeby ludzie z polnocy narzekali na dojazd, zreszta polnoc przyjezdza na Silesie, ale Slask jezdzi tez na polnoc na Starego Piernika. Moze niech KTOS zrobi party w Spodku albo na Sali Kongresowej, a ja pomoge :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#26 Post autor: SUDi »

isildur pisze:Proponuję też zmienić nazwę na Beskid party v1, albo zrobić w końcu SP na Śląsku.
Śmiem zauważyć że B-B leży w woj.śląskim, a z historycznego punktu widzenia Śląsk jako taki sięga aż zagranicę do Czech (Slezsko) i obejmuje również większą część byłego woj. bielskiego. No powiedzmy że Bielsko było taką granicą wschodnią Śląska ale chyba nie będziemy się rozdrabniać. I nie chcę się wdawać w lokalne patriotyzmy gdzie jest "prawdziwy" Śląsk a gdzie już nie.

z czeskiej Wikipedii :
Slezsko (slezsky Ślůnsk, Ślůnzek, Ślůnsko, Ślesko apod., slezskoněmecky Schläsing, polsky Śląsk, německy Schlesien, latinsky Silesia).

Mapka : http://cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:Sil ... Now%29.png

Sporo ciekawych mapek : http://silesiana.republikasilesia.com/

także nazwa Silesia jest uzasadniona i w Cieszynie i w Bielsku i Częstochowie i nawet Wrocławiu.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#27 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Sudi, wedlug twojej definicji Xperience Party tez bedzie na Slasku (Walbrzych). Takie wymadrzanie sie z googla czy wikipedii jest niemile widziane na scenie. Przyjmujemy znaczenie potoczne, do uzywania nazwy Slask ma prawo tylko aglomeracja katowicka z Chorzowem, Swietochlowicami, Bytomiem, ale juz bez Sosnowca, Bedzina czy Czeladzi. Zreszta Silesia Party 8 mozna robic nawet w Zilinie albo u Cactusa w Hamburgu :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#28 Post autor: splatterpunk »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:Takie wymadrzanie sie z googla czy wikipedii jest niemile widziane na scenie.
Powiedział Sebaloz.

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#29 Post autor: elban »

"Nie jestem hanysem, jestem z Bielska-Bialej"

isludur - zrob party w katowicach, przyjedziemy!
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
isildur
Posty: 276
Rejestracja: 26 paź 2011, 15:04
Grupa: Samar

#30 Post autor: isildur »

Oj tam, oj tam... od razu 500/h. Wiadomo, że nie za taką kasę, a już wiem dokładnie ile, czyli 100% wpływów z wejściówek by styknęło i to całość kosztów, ale wtedy nie zostaje nic na nagrody z wejściówek.

@Sebaloz jak możesz w Spodku to jeszcze lepiej, a gdzie jest Śląsk najlepiej zapytać Centraxa :)

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#31 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

isildur pisze:@Sebaloz jak możesz w Spodku to jeszcze lepiej
15 lat temu organizowalem Juwenalia wlasnie w Spodku, ale teraz juz nie chce mi sie niczego robic, wole sie napic :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#32 Post autor: SUDi »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:Sudi, wedlug twojej definicji Xperience Party tez bedzie na Slasku (Walbrzych). Takie wymadrzanie sie z googla czy wikipedii jest niemile widziane na scenie.
Rozumiem że wolisz przeciąć grubą linią dotychczasowy dorobek Silesia Party i może wiesz co, zróbmy co roku nowe party z nową nazwą, w zależności od miejsca ppl.
Przyjmujemy znaczenie potoczne, do uzywania nazwy Slask ma prawo tylko aglomeracja katowicka z Chorzowem, Swietochlowicami, Bytomiem, ale juz bez Sosnowca, Bedzina czy Czeladzi.
Pewnikiem tyś taki ślunzok jak ja kaszub. Lepiej powiedz jak to dziadek z kieleckiego za chlebem przyjechał fedrować a babcia to jeszcze zza Buga pochodzi :)

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#33 Post autor: SUDi »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:15 lat temu organizowalem Juwenalia wlasnie w Spodku
Ulotki żeś wtedy organizatorom na Amidze wydrukował, ja?

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#34 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Zespol Unipolar Manic-Depressive Psychosis jest z Bielska Bialej. Moze Komancz wystapilby z napisami wyswietlanymi na bigscreenie? :)
http://umdp.bandcamp.com/
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

comankh
Posty: 1622
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

#35 Post autor: comankh »

SUDi pisze: Śmiem zauważyć że B-B leży w woj.śląskim, a z historycznego punktu widzenia Śląsk jako taki sięga aż zagranicę do Czech (Slezsko) i obejmuje również większą część byłego woj. bielskiego. No powiedzmy że Bielsko było taką granicą wschodnią Śląska ale chyba nie będziemy się rozdrabniać.
(hanysy, kornerle, ja się was nie boje katowice spale a was ...)

będziemy, bo administracyjnie to sobie może być. śląsk się kończy w czechowicach (kopalnia silesia i najbliżej znajdujące się familoki).
bielsko to miasto o zupełnie innym charakterze, po 2WŚ ludność głównie napływowa, ze śląskiem gówno mająca wspólnego.
zresztą, wystarczy zapytać na ulicy, jesteśmy gorole, a niektórzy nawet i górole.

kotrobot
Posty: 2362
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#36 Post autor: kotrobot »

Dobra, końca świata nie było, nie wykpicie się już.
Więcej info, pls.
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#37 Post autor: SUDi »

comankh pisze:będziemy, bo administracyjnie to sobie może być. śląsk się kończy w czechowicach (kopalnia silesia i najbliżej znajdujące się familoki).
bielsko to miasto o zupełnie innym charakterze, po 2WŚ ludność głównie napływowa, ze śląskiem gówno mająca wspólnego.
zresztą, wystarczy zapytać na ulicy, jesteśmy gorole, a niektórzy nawet i górole.
Sranie w banie na poziomie wrzeszczących kiboli piłkarskich uważających się za jedynych prawdziwych lokalnych patriotów. Historycznie Śląsk ma zasięg dużo większy niż się niejednym prawdziwym Ślązakom wydaje i temu dałem w swej wypowiedzi mapki to uzasadniające. To że Bielsko ma inny charakter pod względem architektonicznym i strukturalnym a przed wojną było zamieszkane w dużej mierze przez Niemców nic tu nie zmienia. Kraina geograficzna nazywana "Śląskiem" sięga do Czech i daleko za Wrocław. Z tego punktu widzenia nazwa Silesia może być z uzasadnieniem użyta zarówno w Cieszynie jak i w Opolu.
PS. Pochodzę ze Skoczowa, więc mi tu nie wytykaj że nie jestem "stela" i nie znam się na tym i nie mam prawa się wypowiadać w tej kwestii. Śmieszą mnie takie przepychanki w stylu Wy tu, my tu. Podbeskidzie, Śląsk Cieszyński to wszystko są prowincje Śląska, czy Ci się to podoba czy nie.

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#38 Post autor: elban »

Polska bez Śląska! ;)

Dobra, a jakiś konkretniejszy termin? Początek czerwca, koniec czerwca?
was twenty, is five, my friend...

DJ Gruby

#39 Post autor: DJ Gruby »


splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#40 Post autor: splatterpunk »

Pierwszy post w 2013 jest mój. Pierd, pierd.

Mam nadzieję, że w styczniu się tu trochę rozkręci bo coś cichosza ostatnio.

Happy New Year Pierniki Stare!

Zablokowany