Silesia Party 6 - Czestochowa, 29.06 - 01.07.2012

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
kotrobot
Posty: 2362
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#21 Post autor: kotrobot »

Ja dalej walczę.
Wszystko zależy od tego kiedy teściowe wrócą do Wwy.
Jak w pt./sob. rano - to dojadę. Jak nie, to bryndza.
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#22 Post autor: elban »

u mnie tez to wyglada beznadziejnie. wysypalem sie z kasy przez majowy wyjazd, euro mnie wykancza i jeszcze mam poprowadzic w Poznaniu szkolenie w poniedzialek, ktorego normalnie bym nie zrobil bo bylo by mi szkoda czasu, ale masakrycznie potrzebuje kasy.
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#23 Post autor: wackee »

Łódź wstępnie sobota około południa? Piątek wieczór niestety odpada :(
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

Awatar użytkownika
CJ Warlock
Posty: 59
Rejestracja: 11 lut 2009, 00:43
Kontakt:

#24 Post autor: CJ Warlock »

elban pisze:u mnie tez to wyglada beznadziejnie. wysypalem sie z kasy przez majowy wyjazd, euro mnie wykancza i jeszcze mam poprowadzic w Poznaniu szkolenie w poniedzialek, ktorego normalnie bym nie zrobil bo bylo by mi szkoda czasu, ale masakrycznie potrzebuje kasy.
Więc party będzie to dla Ciebie w sam raz ulga i oaza na polu męczarni i roboty. ;) Przyjedź, przyjedź, kto inny tak dobrze poprowadzi soccer compo i jedno crazy compo?

Awatar użytkownika
CJ Warlock
Posty: 59
Rejestracja: 11 lut 2009, 00:43
Kontakt:

#25 Post autor: CJ Warlock »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:Czy na Silesia Piknik mozna wnosic wlasne hipsterskie alkohole np Zubra i Johny Walkera?
W barze będzie na tyle tanio, że wnoszenie raczej nie będzie się opłacało. ;) No chyba, że ktoś ma jakieś szczególne wymagania co do wysokoprocentowych to może takowe we własnym zakresie zorganizować. ;)

Awatar użytkownika
CJ Warlock
Posty: 59
Rejestracja: 11 lut 2009, 00:43
Kontakt:

#26 Post autor: CJ Warlock »

Cobra pisze:ja niestety w tym roku odpadam:
w domu panuje półpasiec i muszę chronić młodego, bo nie miał jeszcze ospy. Byc może też go wirus zaatakuje, bo miewa stany podgorączkowe.
Wolałabym pobawić się z wami, ale siła wyższa to rodzina.
Pozdrawiam i udanej imprezki.
Kasia
Buuu, Cobry nie będzie... Jaka szkoda. A tak myślałem, że będzie można się zobaczyć i pogadać na party. Nie zobaczysz na żywo jak party wyjdzie. ;) Może będzie ktoś z uczestników miał kamerę i nagra Ci filmik z party. :) A tak na serio to powodzenia ze zdrowieniem i zdrowia! :)

Awatar użytkownika
kmeg
Posty: 468
Rejestracja: 08 wrz 2009, 15:33
Grupa: Albion Crew

#27 Post autor: kmeg »

Ja chyba też będę tylko duchem - w innym (cudownym) wypadku sobota lekkim popołudniem... Chętnie zrobię bezzwrotną przedpłatę (Warlock jak możesz to prześlij mi PM namiary konta).

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#28 Post autor: splatterpunk »

Będę raczej na pewno. Niewiem tylko jeszcze którego dnia się pojawię. Przedpłata jak najbardziej.

zielok
Posty: 438
Rejestracja: 07 lis 2008, 21:23
Kontakt:

#29 Post autor: zielok »

Ja planuje jechać dopiero w sobotę bo w piątek na pewno nie dam rady ale muszę się jeszcze wykurować bo chory jestem:)

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#30 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Zapraszam na Hipster Train podstawiany przez Koleje Slaskie, wyjazd w piatek z Katowic 18.32, przyjazd do Czestochowy 20:03.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#31 Post autor: leming »

jak nic sie nie spierdoli to bede w pientek w nocy.... paste do zebów juz kupilem...
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Awatar użytkownika
CJ Warlock
Posty: 59
Rejestracja: 11 lut 2009, 00:43
Kontakt:

#32 Post autor: CJ Warlock »

kmeg pisze:Ja chyba też będę tylko duchem - w innym (cudownym) wypadku sobota lekkim popołudniem... Chętnie zrobię bezzwrotną przedpłatę (Warlock jak możesz to prześlij mi PM namiary konta).
Poszło na PW. Życzę wszelkiej pomyślności, aby Ci się udało dotrzeć na party! :)

Awatar użytkownika
CJ Warlock
Posty: 59
Rejestracja: 11 lut 2009, 00:43
Kontakt:

#33 Post autor: CJ Warlock »

leming pisze:jak nic sie nie spierdoli to bede w pientek w nocy.... paste do zebów juz kupilem...
Hip hip hurra! :D To ja mam dla Ciebie przyjemną niespodziankę jak Ci się uda przybyć. :)

Z tą pastą to może... "sekta paściarska" z pociągu na North Party? ;)

Awatar użytkownika
CJ Warlock
Posty: 59
Rejestracja: 11 lut 2009, 00:43
Kontakt:

#34 Post autor: CJ Warlock »

Impreza doczekała się nawet swojego oficjalnego plakatu:

Obrazek


Koncert też ma swój osobny plakat:

Obrazek


Enjoy. PS.Oczywiście dla uczestników Silesia Party 6 wstęp na koncert jest bezpłatny.

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#35 Post autor: SUDi »

postaram się zameldować w piątek wieczorem, jeśli nie wypali to w sobotę.

Awatar użytkownika
Data
Posty: 50
Rejestracja: 22 wrz 2010, 18:00
Grupa: Tropyx/De-Koder
Kontakt:

#36 Post autor: Data »

Ja będę na 99%, chyba że złamię nogę.
P.S. nigdy w życiu nic sobie jeszcze nie złamałem.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#37 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Bezplatny dojazd na party z elementami kebaba:
Z dworca Czestochowa Osobowa wychodzisz na ulice Wolnosci. Po przejsciu na druga strone ulicy jesz pierwszego kebaba w barze Yildirim. Po wyjsciu z kebaba skrecasz w prawo, na skrzyzowaniu skrecasz w prawo i idziesz 500 metrow Sobieskiego az do Skweru Sokołów skad jedzie bezplatny autobus do Tesco na drugiego kebaba na Drogowcow 9. Z kebabem wychodzisz na Aleje Wojska Polskiego, idziesz w prawo az do Warszawskiej na skłot.
Alternatywny dojazd: wysiadasz na stacji Czestochowa Rakow skad tez jest bezplatny autobus do Tesco na Drogowcow, minus: tylko jeden kebab na trasie.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#38 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

SUDi pisze:postaram się zameldować w piątek wieczorem, jeśli nie wypali to w sobotę.
Spiesz sie, bo w piatek idziemy na miasto sprawdzic czy w jakims nocnym klubie nie tanczy Matka Madzi.
http://www.fakt.pl/Matka-Madzi-na-rurze ... 301,1.html
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#39 Post autor: SUDi »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:
SUDi pisze:postaram się zameldować w piątek wieczorem, jeśli nie wypali to w sobotę.
Spiesz sie, bo w piatek idziemy na miasto sprawdzic czy w jakims nocnym klubie nie tanczy Matka Madzi.
A Ty o której będziesz w Często?

Awatar użytkownika
CJ Warlock
Posty: 59
Rejestracja: 11 lut 2009, 00:43
Kontakt:

#40 Post autor: CJ Warlock »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:Bezplatny dojazd na party z elementami kebaba:
Z dworca Czestochowa Osobowa wychodzisz na ulice Wolnosci. Po przejsciu na druga strone ulicy jesz pierwszego kebaba w barze Yildirim. Po wyjsciu z kebaba skrecasz w prawo, na skrzyzowaniu skrecasz w prawo i idziesz 500 metrow Sobieskiego az do Skweru Sokołów skad jedzie bezplatny autobus do Tesco na drugiego kebaba na Drogowcow 9. Z kebabem wychodzisz na Aleje Wojska Polskiego, idziesz w prawo az do Warszawskiej na skłot.
Alternatywny dojazd: wysiadasz na stacji Czestochowa Rakow skad tez jest bezplatny autobus do Tesco na Drogowcow, minus: tylko jeden kebab na trasie.
Słuszne spostrzeżenie. Darmowy Tescobus odjeżdża też z przystanku Stary Rynek, dokąd można dojść pieszo z dworca Częstochowa Osobowa w 4 minuty, a spod Tesco to już pieszo na squat. :)

ODPOWIEDZ