Stary Piernik 4

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
prezes
Posty: 213
Rejestracja: 15 wrz 2008, 17:40

#21 Post autor: prezes »

Kierownik sie nie zmienil?
Ciekawe ile krzyknie za chrust: "Zaplacilem za ognisko to tańcz!"

bimber
Posty: 813
Rejestracja: 16 wrz 2008, 10:16
Grupa: arise

#22 Post autor: bimber »

ten sam.
a drewno - w sezonie kierownika wieczorem nie ma, sami sobie wezmiemy gratis.

Corwin
Posty: 122
Rejestracja: 26 wrz 2008, 19:38

#23 Post autor: Corwin »

Termin sie zmienil,... trudno,...

http://www.isse2009.org/

13 - 17 May, 2009, Brno, Czech Republic
32nd International Spring Seminar on Electronics Technology

Ale siekne Wasze zdrowko jakims piwerkiem.

Luke
Posty: 7
Rejestracja: 04 mar 2009, 10:57
Grupa: aRise

#24 Post autor: Luke »

bimber pisze:ten sam.
a drewno - w sezonie kierownika wieczorem nie ma, sami sobie wezmiemy gratis.
najebany Fenek + wózek = drewna od chuja + bartek.

bimber
Posty: 813
Rejestracja: 16 wrz 2008, 10:16
Grupa: arise

#25 Post autor: bimber »

do imprezy 50 dni...

a czy TY szykujesz cos na Open Compo?

provee
Posty: 65
Rejestracja: 10 mar 2009, 09:43

#26 Post autor: provee »

bimber pisze:do imprezy 50 dni...

a czy TY szykujesz cos na Open Compo?
A gdzie jest regulamin do wglądu? Czy to program w podobie do „Masz talent”? I jeśli tak, to czy mogą wystąpić duety cyrkowe? Bo wtedy np. wynająłbym Elbana do podrzucania zagryzki na nosie, a sam mógłbym żonglować butelkami po napojach.
Uprzejmie proszę o niezwłoczną odpowiedź.
Z poważaniem,

p.

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#27 Post autor: SUDi »

No niech mnie...Palcerek się obudził :)

bimber
Posty: 813
Rejestracja: 16 wrz 2008, 10:16
Grupa: arise

#28 Post autor: bimber »

provee pisze: A gdzie jest regulamin do wglądu?
namiastka regulaminu - pierwszy wpis w tym wątku
Czy to program w podobie do „Masz talent”?
to jego wierna, 8bitowa kopia

I jeśli tak, to czy mogą wystąpić duety cyrkowe? Bo wtedy np. wynająłbym Elbana do podrzucania zagryzki na nosie, a sam mógłbym żonglować butelkami po napojach
jezeli np w tle bedzie gral specjalnie na ta okazje skomponowany zak - to jak najbardziej :lol:

Awatar użytkownika
kordiaukis
Posty: 400
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:19
Grupa: aRise

#29 Post autor: kordiaukis »

moze mi sie uda jakiegos cyrkowego gniota pod ten cyrk zrobic %-)

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#30 Post autor: elban »

Dasz rade Kordee, jezeli Palcerek ma zonglowac butelkami to ten zak nie musi byc zbyt dlugi... ;)

Ale generalnie pomysl jest przedni - do samego 'produktu' jakis oddzielnie oceniany performance.
was twenty, is five, my friend...

provee
Posty: 65
Rejestracja: 10 mar 2009, 09:43

#31 Post autor: provee »

kordiaukis pisze:moze mi sie uda jakiegos cyrkowego gniota pod ten cyrk zrobic %-)
Kordee, koniecznie! Inaczej nie będziemy mogli stanąć do compo, a wygrana jest w zasięgu ręki!

Chciałem zaprotestować przeciwko szafowaniu na lewo i prawo dobrem, jakim jest klucz do 'dwunastki'. Że ”ci, którzy są w złej sytuacji finansowej, niech się zgłoszą do Palcerka'. Wcale tak łatwo nie będzie. Myślę, że to, komu zostanie - wypożyczony - klucz do 'dwunastki' będzie zależało też od jego inwencji. Trzeba zatem przeprowadzić 'dwunastka compo', po którym publika ogłosi swój werdykt. Regulam zakłada brak ograniczeń: można zaśpiewać, powiedzieć wierszyk, namalować, może być też produkcja na c64, albo cokolwiek innego.
Wygraną jest nocny pobyt w dwunastce, do której można zabrać dziewczynę, chłopaka czy nawet kozę. Byle zostawić po sobie ład i porządek, żeby się kierownik później nie czepiał.
Co Wy na to?

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#32 Post autor: elban »

ja jestem za.

chcialbym tylko abys pokazal zwyciezcy w jaki sposob zabarykadowac sie w 12, tak zeby kierownik nie mial szans sie od Ciebie dostac.

Mysle tez, ze jest szansa na hardkorowa wygrana - to jest wbicie sie sie do dwunastki i zajecie tam lozka niezaleznie od tego czy domek bedzie wolny czy nie. Mysle, ze szanse zeby tego dokanac maja jedynie tacy mistrzowie jak Sebaloz czy Cactus ;)
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
kordiaukis
Posty: 400
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:19
Grupa: aRise

#33 Post autor: kordiaukis »

ta ja tez jestem za...a tak z innej beczki kontaktowal sie ktos z losiami z bialegostoku...?moze sie dadza tym razem namowic...

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#34 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

elban pisze:Mysle, ze szanse zeby tego dokanac maja jedynie tacy mistrzowie jak Sebaloz czy Cactus ;)
Cactus jeszcze nie zasluguje na status mistrza :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

fenek
Posty: 95
Rejestracja: 15 wrz 2008, 20:43
Grupa: Arise

#35 Post autor: fenek »

>Regulam zakłada brak ograniczeń: można zaśpiewać, powiedzieć wierszyk, >namalować, może być też produkcja na c64, albo cokolwiek innego.
>
--- hmm zepsuć w efektowny sposob cos niezniszczalnego ;)

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#36 Post autor: elban »

kordiaukis pisze:ta ja tez jestem za...a tak z innej beczki kontaktowal sie ktos z losiami z bialegostoku...?moze sie dadza tym razem namowic...
c64.fraction.pl - juz raz probowalismy. mozna sprobowac drugi.
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
prezes
Posty: 213
Rejestracja: 15 wrz 2008, 17:40

#37 Post autor: prezes »

Mistrzem to bedzie ten, kto tak spije kierownika osrodka, ze ten rano obudzi sie zabarykadowany razem z proveem w 12ce.

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#38 Post autor: elban »

mam tez pomysl troche kontrowersyjny, ale mocny.

'Bomba - the sequel' *

- ekipe dzielimy na domki - kazdy domek ma kapitana.
- kazdy kapitan wybiera sobie dowolny inny domek i tam wskazuje osobe ODPOWIEDZIALNA (tylko jedna i tylko z jednego domku)
- osoba odpowiedzialna dostaje bombe i musi ja przechowac, tj. miec caly czas przy sobie
- tak wiec w kazdym domku znajduje sie osoba odpowiedzialna z bomba przy sobie.

wygrywaja (przegrywaja) ci, ktorym pierwsi zniszcza bombe (na pewno to poczujemy) - w nagrode moga spac do konca meetingu w 12.

Klucz wrecz Mistrz Desktrukcji - Palcerek.

* Bomba - mala fiolka z substancja plynna w srodku. zbicie fiolki powoduje smrod nie do wytrzymania. Takze zaginiony przedmiot na North 4.
was twenty, is five, my friend...

Luke
Posty: 7
Rejestracja: 04 mar 2009, 10:57
Grupa: aRise

#39 Post autor: Luke »

zabawy z kałem?
ja tam nie jade jak przyjemnoscia ma byc mikun we fiolce.

Apropo gówna to przypomina mi sie od razu moj pies.
Wazy 5kg, zyje uwiazany do budy przy garazu i ma swoje pole na smyczy 2x2m. Gdy wybiega walczyc o teren dusi sie z piana na pysku
o smycz. Gdy podejdziesz sie przywitac naskoczy Ci na spodnie i je upierdoli w gownie bo lazi po swoich gownach. Kiedy jest szczesliwy zaszcza Ci spodnie a zawsze jest szczesliwy bo ma cos z deklem. Kiedy przezre smycz raz do roku wyskoczy przez metrowy plot tylko po to aby w sasiednim przedszkolu w smietniku nawpierdalac sie gowien i wytarzac sie w gownie i wrocic i cieszyc sie ze od niego jebie gównem.
Wpuscisz do domu to przepierdoli caly dom w minute po drodze stawiajac kloca w salonie. Ideał psa ale trzymamy dystans :D


No i o hodowli karasi niskim kosztem slow pare

Wpuszczasz 20 karasi do akwarium. Karas zre generalnie gowno, to czekasz tydzien az zglodnieje i zacznie wpierdalac swoje gowna. Nastepny etap to czekasz az gowna zrobia sie przezroczyste bo sa pozerane kilkukrotnie te same i ponownie wysrywane. W ten sposob mija miesiac. Pada pierwszy karas - znowu nie musisz karmic bo go wpierdolą inni i znowu czekasz az gowna beda przezroczyste. itd

Awatar użytkownika
skull
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2008, 08:18
Grupa: samar

#40 Post autor: skull »

;-) a ostatni karaś wpierdoli tego psa pełnego gówna
Bo pecet to zwykły banan...

ODPOWIEDZ