Party w Częstochowie 2012 - czas najwyższy aby zrobić

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
CJ Warlock
Posty: 59
Rejestracja: 11 lut 2009, 00:43
Kontakt:

#21 Post autor: CJ Warlock »

elban pisze:Fotanna party ;)

Skoro ekipa jest podobna tylko wzmocniona Warlockiem i klimat mialby sie zgadzac to dlaczego nie mialo by sie nazywac Silesia?

Warlock - planujesz to party zrobic raz, robic je co roku, czy raz na dwa lata?
Dzięki za odpowiedź co do nazwy.

Na razie planuję na 2012, nie zastanawiałem się jeszcze nad cyklicznością, więc po prostu nie wiem. Edycja 2013 zależałaby głównie od 3 rzeczy: dostępu do miejscówki, czasu nie zajętego przez jakieś zawodowe czy inne sprawy, chęci. Jakbym miał chęć zrobić party to bym nie pozwolił zbytnio dominować przeciwnościom tylko bym zrobił. Niemniej o cykliczności pomyślę PO party, a tak szczerze mówiąc to już się ucieszyłem na party, które zapowiadałeś na 2013, więc rób spokojnie, tym bardziej, że ja "nie wiem czy będę organizował w 2013", a Ty już wiesz. :) Zgłosiłeś się pierwszy na 2013, więc jakby terminy miały nam się najść przy ew.cykliczności to logicznie rzecz biorąc masz pierwszeństwo. :) Tak to widzę i coś mi się teraz kojarzy, że od początku tak myślałem.

A czy rzeczywiście tylko jedno party w roku wystarczy? ;) Hmm, w czasach kiedy jest potrzebny pretekst aby oderwać się od codziennych obowiązków i spotkać ze scene friends to niektórym może być mało tych "pretekstów" na rok. ;) To moje osobiste zdanie oczywiście. Tak czy siak - nie widzę problemu czy będzie jedno czy dwa party - tak dobrze i tak dobrze. :)

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#22 Post autor: booker »

Silesia 6(66) - Black Madonna edition!
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

elban
Posty: 1604
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#23 Post autor: elban »

dzieki za odpowiedz. super. mysle, ze to temat na oddzielna (wazna) dyskusje czy mamy w Polsce miejsce na dwa party w roku - nie tylko pod katem frekwencji ale i produkcji.

powodzenia, i jezeli moge jakos pomoc to pomoge ;)
was twenty, is five, my friend...

k.

#24 Post autor: k. »

Booker, pojechałeś... Madonna nie przyjedzie mamy za skromny budżet.

Może tak jednak na spokojnie SP6, piernik 6.66 był ale nie to mi się raczej kojarzyło z pojemnością ;)

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#25 Post autor: booker »

@kisiel, w ogóle Czestochowa na Śląsku :lol:
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

k.

#26 Post autor: k. »

booker pisze:@kisiel, w ogóle Czestochowa na Śląsku :lol:
To tak jak North Party w W-wie, szczególnie jest to ciekawe dla finów, norwegów i szwedów... ;)

Co do dwóch party to może być letnie (all inclusive) i SP (zimowe?), gitara no nie?

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 592
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

#27 Post autor: Cobra »

Kisiel znowu się czepiasz, a czy to aż takie ważne czy nazwa pokrywa się z miejscem party?Grunt, żeby była to udana impreza.
Kisiel coś się zrobił taki zgred? :D
czepliwy do bólu.

A co do zimowego party to myślę, że frekwencja nie dopisze, pamiętacie North 3 i 5? taki meeting wyszedł choć było super.

Elban:już nie zmieniaj zdania o party w 2013 bo ja do puszki zbieram już na ten cel!
8 bit rulez:)

k.

#28 Post autor: k. »

kasiu mam pytanie, czy zrozumiałaś kto się czepia?
Zaczynają się jak widać problemy polityczne, co napisze to się czepiam.
więc jeszcze raz:
Tak samo pasuje SP w Cz jak NP w W-wie jakoś nikt z tego problemów nie robił. SP6 = marka sprawdzona, ci sami organizatorzy + CJ.

Awatar użytkownika
kmeg
Posty: 470
Rejestracja: 08 wrz 2009, 15:33
Grupa: Albion Crew

#29 Post autor: kmeg »

Wg regionalizacji fizycznogeograficznej Częstochowa leży w prowincji Wyżyna Śląsko-Krakowska i ma całkowite prawo do noszenia nazwy Silesia Party! W mezo i makroregiony nie ma co wnikać ;)

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#30 Post autor: booker »

W każdym razie lepiej zrobić jako Silesia 6 IMHO.


Najwyżej co narazimy się na zamach ze strony separatystów Częstochowskich żądających wyzwolenia jej spod panownictwa śląskiego
http://www.forumczestochowa.pl/viewtopic.php?t=4033

Kto ich tam wie, 2012 jest, Silesia Party miało już nie być, to powstanie Częstochowskie też może być :)
Ostatnio zmieniony 27 sty 2012, 14:48 przez booker, łącznie zmieniany 1 raz.
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

k.

#31 Post autor: k. »

No i bym apelował tak jak zyga o nie umieszczanie symbolów religinych.... możemy się spotkać z ostracyzmem pielgrzymkowym vel najazdem moherów na party place. Tadzio rydzyk ziomal więc wiem co mówie ;)

Z takich pomysłów około krzyżowych możnaby zorganizować wycieczkę dla chcących (pol + foregin) po częstochowie, samochody są może być nawet dahau.... zamiast rysowania sfastyk :P

elban
Posty: 1604
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#32 Post autor: elban »

Silesia Party - Kmicic Edition. Atak ktory spowodowal niemal upadek party zostanie odparty w Czestechowie
was twenty, is five, my friend...

kotrobot
Posty: 2370
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#33 Post autor: kotrobot »

Szwedzi płacą podwójnie.
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

k.

#34 Post autor: k. »

Co słychać w organizacji party?

Awatar użytkownika
CJ Warlock
Posty: 59
Rejestracja: 11 lut 2009, 00:43
Kontakt:

#35 Post autor: CJ Warlock »

kisiel pisze:Co słychać w organizacji party?
Miejsce i sprzęt jest, 18.02.2012 mam się spotkać z Rafem i Volcano aby omówić szczegóły typu strona, grafika, pozostaje ustalić datę, a potem będzie tylko wykonawstwo, czyli umieszczanie informacji na stronach.

Potrzebny będzie ktoś, kto zakoduje invitkę na C64. Jeśli ktoś z forumowiczów czułby się na siłach wykonania takiej (prostej, liczy się, że będzie) to proszę o kontakt na priv.

Proszę też o propozycje miejsc (głównie chyba stron www, w tym for), gdzie należy zamieścić party info. Poskładam sobie z tego listę. Nie kojarzę wszystkich zasadnych stron, dlatego proszę o pomoc w tym zadaniu.

elban
Posty: 1604
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#36 Post autor: elban »

ogolnie oferuje miejsce na hosting (az.pl) za frajer.

Dotyczy to kazdej incjatywy scenowej.
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
pajda
Posty: 335
Rejestracja: 20 wrz 2008, 03:42
Grupa: faith des16n
Kontakt:

#37 Post autor: pajda »

Przynajmniej będzie wiadomo, gdzie jest krzyż ;)
Fajny pomysł z Częstochową, jestem za i zaszczycę swoją obecnością, a co! ;)
Była ciemna, burzliwa noc.

Awatar użytkownika
CJ Warlock
Posty: 59
Rejestracja: 11 lut 2009, 00:43
Kontakt:

#38 Post autor: CJ Warlock »

elban pisze:ogolnie oferuje miejsce na hosting (az.pl) za frajer.
Dotyczy to kazdej incjatywy scenowej.
Poprzednia moja odpowiedź jakoś nie widnieje w tym wątku, więc napiszę posta ponownie.

Dzięki za propozycję. Z hostingiem, myślę, nie byłoby problemu. Chodziło mi o coś innego.

Mianowicie nie znam wszystkich portali/for, na których można by wrzucić ogłoszenie o party. Na poczekaniu przychodzi mi do głowy kilka (np. c64scene.pl, ppa.pl, modules.pl, scene.org, c&afan). Dlatego proszę o nadsyłanie mi na priv (albo w tym wątku) propozycji stron www, na których można by wrzucić ogłoszenie o party. Ja sobie potem taką listę scalę i gotowe txt info dałbym komuś do powrzucania na te strony/fora. :) Myślę, że wszystko teraz jasno i optymalnie precyzyjnie opisałem. :)

kotrobot
Posty: 2370
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#39 Post autor: kotrobot »

Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

Awatar użytkownika
CJ Warlock
Posty: 59
Rejestracja: 11 lut 2009, 00:43
Kontakt:

#40 Post autor: CJ Warlock »

No, to z Rafem i Volcano pogadane, pewne detale ustalone.

Nazwa party zostaje Silesia Party 6.

Termin najprawdopodobniej będzie na początku lipca, bo pod koniec września to by z X'em mogło konkurować i bo chłopakom tak wyszło tylko dlatego, że musieli się pomieścić w kalendarzu klubu z koncertami. Jak niczego takiego nie muszę, a latem cieplej i ognicho i jakieś hulanki na dworze można by przy okazji wyczarować, także początek lipca, zanim się ludzie na wakacje rozjadą (albo jak wrócą z szybkich czerwcowych) byłby IMHO w sam raz jak nie lepiej.

Ewentualne za lub przeciw zgłaszać proszę w tym wątku. :)

Fotki miejscówki i jakieś kilka słów opisu to myślę, że będzie sens dopiero na stronce zamieszczać, także wszystko w swoim czasie.

Z innej beczki to dzięki za propozycje portali do zamieszczania na nich ogłoszeń o party i proszę o jeszcze.

ODPOWIEDZ