Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#381 Post autor: elban »

gdy rozmawialismy w swoim gronie myslelismy nawet, ze biba powinna byc co dwa lata.

co do pomocy: moge sprzatac butelki. moge ogarnac koszulki (od zamowienia do sprzedazy na miejscu lub tylko czesc tematu). moge wziac wachte na 2-3h przy rejestracji (pewnie jak taka wachte wezmie jeszcze 5 osob to nic nie bedziesz musial z tym robic). jak bede mial jakis pomysl (w tym roku nie mialem bo bym sie zglosil) moge zrobic jakies glupkowate crazy compo. mysle, ze jest wiecej osob, ktore moga pomoc w takich rzeczach, i mowie to z doswiadczenia StaroPiernikowego.

nie masz co sie stresowac - organizacyjnie bylo bardzo dobrze.
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
drygol
Posty: 209
Rejestracja: 14 kwie 2015, 13:35
Grupa: Lamers
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#382 Post autor: drygol »

No i mialem dojechac no i jak zwykle nie pykło :(

Z tego co widze i czytam i ogladam to impreza super! Gratki Yugorin i ekypa !

Beczka z tego ze statuetka z mojego garazu zyje i leci na poczatku filmu lolol :D ... No tego sie nie spodziewalem :D
https://www.youtube.com/watch?v=KatRQgnPRrE

nawet opis sytuacji kiedys naklepałem lol
https://www.retrohax.net/3d-printing-various-prints/

Awatar użytkownika
isildur
Posty: 276
Rejestracja: 26 paź 2011, 15:04
Grupa: Samar

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#383 Post autor: isildur »

Tak podział obowiązków musi być następnym razem, po prostu party było organizowane po raz pierwszy bez żadnego doświadczenia w tym temacie. Bez problemu ogarniemy. Po prostu tym razem nikt na to nie wpadł, a zawsze lepiej jeśli ktoś wie co ma konkretnie zrobić, niż samemu na to wpaść.

Też na bieżąco zbierałem śmieci, puszki, papiery, opakowania po dosłownie wszystkim z podłogi, chodników ;)
Zmywałem podłogę, zlew i jego otoczenie kilka razy, jeśli byłem w pobliżu - zbierałem ręczniki porozrzucane męskim WC i okolicach, opróżniałem kosz itp. tak, że Yugorin nie byłeś sam 8)

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#384 Post autor: yugorin »

Jejuuu.. To nie miało zabrzmieć, że ja wszystko robiłem SAM. NIE NIE NIE. Przepraszam wszystkich którzy tak to odebrali! To miały być jedynie wskazówki dla nas, własnie po to, aby następny razem zrobić jasny podział zadań.
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#385 Post autor: elban »

nawet Palcerek, na trzezwo, sprzatal butelki w piatkowy wieczor ;)
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#386 Post autor: tsl »

elban pisze:nawet Palcerek, na trzezwo, sprzatal butelki w piatkowy wieczor ;)
Zaczynam mieć wyrzuty sumienia, że tylko chlałem i wyrzucałem puste butelczyny/puchy. W każdym bądź razie do kosza, lub do czarnych worów obok wejścia. Sepultura to kultura! :twisted:
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#387 Post autor: tsl »

elban pisze:nawet Palcerek, na trzezwo, sprzatal butelki w piatkowy wieczor ;)
Zaczynam mieć wyrzuty sumienia, że tylko chlałem i wyrzucałem puste butelczyny/puchy. :lol:
W każdym bądź razie do kosza, lub do czarnych worów obok wejścia. Sepultura to kultura! :twisted:
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

bimber
Posty: 813
Rejestracja: 16 wrz 2008, 10:16
Grupa: arise

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#388 Post autor: bimber »

tsl pisze:
elban pisze:nawet Palcerek, na trzezwo, sprzatal butelki w piatkowy wieczor ;)
Zaczynam mieć wyrzuty sumienia, że tylko chlałem i wyrzucałem puste butelczyny/puchy. :lol:
uwierz, że w przypadku 'sprzątającego na trzeźwo Palcerka' nie musisz mieć żadnych wyrzutów sumienia :mrgreen:

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#389 Post autor: kenji »

bimber pisze: uwierz, że w przypadku 'sprzątającego na trzeźwo Palcerka' nie musisz mieć żadnych wyrzutów sumienia :mrgreen:
Czuję się spełniony jako koder. Timing lepszy niż u HCL :)

Elban czy mógłbyś wkleić zdjęcie prezentu? :)
. : dream : .
Boom!

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#390 Post autor: elban »

Obrazek
jeszcze raz dziękuję, wspaniały prezent.
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#391 Post autor: Nitro »

Jako n i e s t e t y sofascener chciałbym zrobić coś czego nie mogą zrobić koledzy będący na party i mega ukłonić się w pas za
a)organizację live-streamu
b)jakość live-streamu, który spokojnie przebija X'owy gdzie kamera gapi się ślepo w ekran(z wiszącym kablem po środku) i wypuszcza to na świat w 360p. A w MD mamy przełączanie kamera/bigscreen, dobry poziom audio.
Nie wiem kto odpowiadał(a) za organizację tegoż feature(Borys?, ale jeszcze raz kłaniam się w pas i na kolejnym party z chęcią symbolicznie odpłacę.

A jeśli znowu mnie jakieś kurewstwo dopadnie, to przyjadę obwieszony jak Rambo tylko, że kroplówkami.
Obrazek

P.S. Wieczorem wypowiem się na temat prodek.

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#392 Post autor: yugorin »

Nitro pisze:Jako n i e s t e t y sofascener chciałbym zrobić coś czego nie mogą zrobić koledzy będący na party i
Nie wiem kto odpowiadał(a) za organizację tegoż feature(Borys?, ale jeszcze raz kłaniam się w pas i na kolejnym party z chęcią symbolicznie odpłacę.
Borys, SuperNoise i Slajerek - nasze trio. Bez ich wiedzy, mógłbym tylko zapalić świeczki i zapodać "przeminęło z wiatrem" lub coś podobnego na bigscreen.
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Borys
Posty: 6
Rejestracja: 24 maja 2019, 23:39

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#393 Post autor: Borys »

Jeśli ja mógłbym 3 grosze: jest dwa lata na dyskusję nad tym postulatem-na party chyba było więcej osób nie mówiących po polsku niż nie mówiących po angielsku. Może trzebaby więcej krytycznych przeczy po ang prowadzic/ogłaszać?

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#394 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Racja. Przynajmniej kompoty powinny byc prowadzone po angielsku. Czy na streamie bylo slychac glos prowadzacego kompoty? Nie wiem czy mozna sprawdzic jaka bylo ogladalnosc i z jakich krajow ludzie ogladali stream ale mysle ze wiekszosc byla spoza Polski. Na party co prawda byly tylko dwie osoby nie mowiace po polsku, ale mam nadzieje ze nastepnym razem bedzie wiecej gosci z zagranicy, bo pierwsza edycja byla bardzo obiecujaca i zaskoczony bylem wysokim poziomem produkcji.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#395 Post autor: tsl »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:Racja. Przynajmniej kompoty powinny byc prowadzone po angielsku. Czy na streamie bylo slychac glos prowadzacego kompoty? Nie wiem czy mozna sprawdzic jaka bylo ogladalnosc i z jakich krajow ludzie ogladali stream ale mysle ze wiekszosc byla spoza Polski. Na party co prawda byly tylko dwie osoby nie mowiace po polsku, ale mam nadzieje ze nastepnym razem bedzie wiecej gosci z zagranicy, bo pierwsza edycja byla bardzo obiecujaca i zaskoczony bylem wysokim poziomem produkcji.
Sebaloz, z tego co pamietam, to jak lecialo kompo, to spaleś...
No może, jak lecialy wyniki, to wtedy...
Ale jakie ma to znaczenie.... :twisted: :mrgreen: 8)
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#396 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Kompa wszystkie ogladalem. Rano troche sie ukrywalem, udawalem ze spie zeby uniknac niewygodnych pytan czemu nic nie wystawilem.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
isildur
Posty: 276
Rejestracja: 26 paź 2011, 15:04
Grupa: Samar

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#397 Post autor: isildur »

@Sebaloz, jakosć streamu była bardzo dobra, wszystko słychać co Carrion mówi. Natomiast postulat Borysa jest bardzo dobry, a zasięg party mógłby się zwiększyć.
BTW Borys, obiecałeś statystyki ze Scenesat, też jestem ciekaw jaka była oglądalność ;)

Można sobie relive obejrzeć:
https://scenesat.com/videoarchive/115

Awatar użytkownika
isildur
Posty: 276
Rejestracja: 26 paź 2011, 15:04
Grupa: Samar

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#398 Post autor: isildur »

Z innej beczki. Jazzcat pyta mnie czy ktoś miałby ochotę napisać party report do Vandalism News po angielsku.
Deadline 3 czerwca. Jeśli ktoś byłby chętny, dajcie proszę znać.

Awatar użytkownika
isildur
Posty: 276
Rejestracja: 26 paź 2011, 15:04
Grupa: Samar

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#399 Post autor: isildur »


SuperNoise
Posty: 343
Rejestracja: 20 wrz 2010, 09:27
Grupa: Aberration Creations

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#400 Post autor: SuperNoise »

Może V-12 napisze raport? Kilka raportów napisałem do Style, wiec jest jakiś malutki dług ;)
Zreszta V-12 aktywny jest na wydawniczym podwórku c64, ma kwalifikacje :)
V-12, napiszesz?

Pozdrawiam,
SNoise

ODPOWIEDZ