Silesia party 5 aka Sile5ia

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
nes
Posty: 509
Rejestracja: 21 maja 2010, 22:03
Grupa: Impact

#541 Post autor: nes »

Raf pisze:
nes pisze:Proponuję turniej w jakąś grę na 2 playery na bigscreenie jeśli się znajdą chętni ;)
moze poprowadzisz jakis turniej?
Muszę się zastanowić, czy to zdanie mnie nie obraża :?

Mogę Wam ewentualnie kurs obsługi komputera C64 zrobić, tylko się muszę przygotować bo już nie pamiętam dokładnie - http://www.super-nowa.pl/art.php?i=14936

A jak gra będzie 2x szybsza to też chętnie wezmę udział ;-)

Chociaż i w jakieś inne multiplayery można by sobie zagrać - pamiętacie może co było na 2 playerów ? ja prawdę mówiąc średnio.. Nie wiem nawet czy River Raid miał opcje na 2 ?
Klasyczne "odbijanie piłeczki" na pewno, ale nawet nie wiem jak się to na C64 nazywało (takie z pierwszych konsol do gier, zanim komputery weszły na rynek).
Spy vs Spy też był chyba na 2 playery, ale akcja mało wartka.

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

#542 Post autor: kenji »

2x szybszy Pong to fajna opcja
. : dream : .
Boom!

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 591
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

#543 Post autor: Cobra »

Dla jasności:
Micro Table Tennis będzie odbywał się w realu na firmowym stoliku Donic.

Jesli dacie radę odijać piłeczkę jak Forst Gump, czyli o wiele szybciej niż x2 to zapowiada się wyśmienita zabawa i dopałki sprzętowe wcale nie będą nam tu potrzebne :lol:


Oczywiście jesli będą turnieje sprzętowe na C64 to super.
8 bit rulez:)

Volcano
Posty: 72
Rejestracja: 09 gru 2008, 08:39
Grupa: EXON
Kontakt:

Re: Koszulki

#544 Post autor: Volcano »

Corwin pisze:
Volcano pisze:Wpłaty na koszulki będą przyjmowane tylko do 14 października włącznie. Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie party.
Może właśnie dlatego,... zaraz robię przelew.
Informacje na stronie party są jak najbardziej obowiązujące i aktualne, i to właśnie tam odsyłam(y) wszystkich zainteresowanych. Na forum reagujemy głównie na bieżące zapytania/zagadnienia, bo mało kto zwraca się z zapytaniami do organizatorów, poprzez namiary podane na oficjalnej stronie Silesia Party. W ten sposób dochodzi do rozbieżności i rozsiewania informacji, gdzie popadnie, zamiast skupienia wszystkiego w jednym miejscu.

Corwin
Posty: 122
Rejestracja: 26 wrz 2008, 19:38

#545 Post autor: Corwin »

Skoro info o koszulkach było tu, a zgłoszenia mailem, to chyba logicznie pokrętne jest szukać wiadomośći na stronie party. (osobiście poprostu liczyłem na maila zwrotnego). Zresztą nie ma co się obsyrwać z powodu takiego drobiazgu.

Awatar użytkownika
Raf
Posty: 584
Rejestracja: 14 wrz 2008, 23:30
Grupa: Vulture Design

#546 Post autor: Raf »

niektorzy info o party pobierali np z naszej klasy, wiec moze w ogole szkoda czasu prowadzic strone internetowa, skoro okazuje sie ze nie jest ona traktowana jako pewne info z pierwszej reki...


Powoli zaczynam roboczo ukladac harmonogram i kolejny raz zaznaczam - bez Waszej inicjatywy beda w nim pustki/luki, bo z Volcano po prostu nie mamy juz sposobnosci/czasu zajmowac sie kazdym szczegolem dotyczacym przygotowania party, szczegolnie atrakcji dodatkowych. Wasza inicjatywa z reszta jakos specjalnie nas do tego nie zacheca ;)

Krotko: Jesli Wam na party nie zalezy, to nam tez.

k.

#547 Post autor: k. »

Mnie nie zależy , wpłaciłem więc na koszulkę i wejściówkę.
Podobno ludzie jakby głosowali pieniędzmi nie było by pomyłek wyborczych ;)

PS. jest jeszcze cisza wyborcza więc cicho ;P

Awatar użytkownika
Raf
Posty: 584
Rejestracja: 14 wrz 2008, 23:30
Grupa: Vulture Design

#548 Post autor: Raf »

mamy w tej chwili 6 przedplat + jakies 560zl ze sponsoringu. nie daje to jeszcze nawet 1000zl ktory musimy zaplacic za lokal.

BTW: koszulka to jest bonus, nic z tego nie ma na poczet party, ponadto zamowilismy na nagrody 10 koszulek.

k.

#549 Post autor: k. »

spokojnie damy radę:)

Corwin
Posty: 122
Rejestracja: 26 wrz 2008, 19:38

#550 Post autor: Corwin »

Raf pisze:Krotko: Jesli Wam na party nie zalezy, to nam tez.
Kurwa, no czekałem trochę, kiedy to przeczytam, ale przyznam uczciwie, że obstawiałem Volcano, że pierwszy pierdolnie w dzwony Wielkiego Focha. :-). Kris, Przepraszam oficjalnie.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że do zobaczenia. LOL

Piotr

Awatar użytkownika
Raf
Posty: 584
Rejestracja: 14 wrz 2008, 23:30
Grupa: Vulture Design

#551 Post autor: Raf »

czy foch?

prosimy o wsparcie - durne pytanai w czym pomoc, jakby ludzie peirwszy raz jechali na party
prosimy o okreslenie sie w sprawie menu - cisza, dopiero po przyparciu do muru cos sie minimlanie ruszylo
prosimy o zastanowienie sie kto poprawadzi jakies gry, turnieje - jest bite kilka atrakcji interaktywnych (krejzole, micro tennis) oraz wypelniacze nieinteraktywne typu muzyka w tle, pokaz dem.

to zalosne ze brakuje kogos, kto przygotuje np karaoke, jaka to melodia czy chocby rozpisany turniej jakiejkolwiek gry... jedna osoba mogla by poswiecic jedna czy dwie godziny ale po co, niech lepiej Volcano i Raf zapierdalaja a jak nie przygotuja to jeszcze dostana zjebke ze party bylo chujowe ;)

Party przeciez bedzie na 100% - ale ostatni raz, gdyz caly czas nam probujecie udowodnic ze nie warto podejmowac tego wysilku po raz kolejny :)

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#552 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

pierdolic lamerow i atrakcje, nikt dla nich nie przyjezdza na party.

glupio zapytac, ale 3 pytania:

1. O ktorej godzinie jest deadline?
2. Kto jest odpowiedzialny za sprawdzenie prac przed puszczeniem na big screenie?
3. O ktorej godzinie zaczynaja sie kompa?

Odpowiedzi prosze przeslac smsem na numer podany przy rejestracji :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
nes
Posty: 509
Rejestracja: 21 maja 2010, 22:03
Grupa: Impact

#553 Post autor: nes »

Ja mam jeszcze pytanie o partyplace - jak tam wygląda ze stolikami ?

Jest sens przywozić sprzęt, i jest jakaś opcja na rozstawienie i podłączenie go, czy lepiej się na to nie nastawiać ?

W czasach Visual Party chyba się rezerwowało stolik, a na niektóre party za przyjazd ze sprzętem były zniżki. A tu nie wiadomo, brać czy nie brać ? Na poprzednim SP4 trochę to kiepsko wyglądało, w zasadzie nawet z krzesłami był problem, compo część osób oglądała na stojąco bo nie było gdzie usiąść.

Trochę to odbiega od koncepcji innych party, na których widać rzędy stołów zastawionych sprzętem i sporo krzeseł.

Więc pytanie - czy to tylko będzie pooglądanie BigScreena na stojąco czy będzie na czym usiąść, czy może nawet będzie taki wypas że można sprzęt przywozić?

Taka dygresja: jakby np. Cronos na SP4 chciał narysować Cover w trakcie party jak w Tarnowie, to by chyba musiał przy świeczce i na kolanach na podłodze to zrobić..

k.

#554 Post autor: k. »

@nes, najpierw trzeba ten sprzęt kupić ;P
@Raf, teraz dajesz nadzieje, że będzie SP6??? Byś musiał dokoptować kogoś konkretnego jak Volcano do składu organizatorów ze śląska.
Ja się będę deklarował na pomoc pod koniec tego tygodnia jak się w końcu wyśpie, w robocie jestem ostatnio po 20h.

kotrobot
Posty: 2370
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#555 Post autor: kotrobot »

Raf, nie rób scen(y).
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

bimber
Posty: 814
Rejestracja: 16 wrz 2008, 10:16
Grupa: arise

#556 Post autor: bimber »

nes pisze:jakby np. Cronos na SP4 chciał narysować Cover w trakcie party jak w Tarnowie, to by chyba musiał przy świeczce i na kolanach na podłodze to zrobić..
ale o co chodzi? :roll:

elban
Posty: 1604
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#557 Post autor: elban »

Raf - przesadzasz. skoro nikt nie robi kareoke widocznie sie przejadlo. Masz ode mnie dwa glupko-umilacze-czasu z ktorych jeden ('weselny') jest na 100% a nad drugim pracujemy. Zobaczymy jak wyjdzie, bo sam znasz (razem z Volcano) szczegoly, ze o ile pomysl, jest ok to jezeli sie nie znajda odpowiednie materialy to bedzie dretwo. Trzeci to street soccer i pileczke przywioze, spokojna glowa.

Wiem z doswiadczenia, ze poczucie braku wsparcia i zainteresowania ze strony sceny + zajebiste problemy typu 'ilosc krzesel', 'za ciemno' potrafia tylko wkurwic - ale - radze wrzucic na luz i otworzyc zimne piwko. Wiekszosc bedzie zadowolona i nie bedzie pierdolic dyrdymalow.

Macie ponad polowe oplaty za sale - jako byly organizer bardzo bym sie cieszyl. My nie tylko wykladalismy kase ale z gory liczylismy sie z tym, ze przyjdzie nam pokrywac koszty party czy zniszczen z wlasnej kasy (potem okazywalo sie, ze zawsze wychodzilismy na plus).
was twenty, is five, my friend...

kotrobot
Posty: 2370
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#558 Post autor: kotrobot »

Plus jest chyba taki, że pewnie będzie piździawka i ludzie się nie porozłażą.
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

Awatar użytkownika
nes
Posty: 509
Rejestracja: 21 maja 2010, 22:03
Grupa: Impact

#559 Post autor: nes »

elban pisze: Wiem z doswiadczenia, ze poczucie braku wsparcia i zainteresowania ze strony sceny + zajebiste problemy typu 'ilosc krzesel', 'za ciemno' potrafia tylko wkurwic - ale - radze wrzucic na luz i otworzyc zimne piwko. Wiekszosc bedzie zadowolona i nie bedzie pierdolic dyrdymalow.
no teraz to pojechałeś po bandzie
zgodnie z chronologią komentarzy, organizatorzy wyrazili wkurwienie twoją postawą i brakiem zainteresowania już zanim zapytałem o krzesła i światło ;)
btw - pytanie nadal aktualne - jest tam miejsce na sprzęt czy nie? chyba dość konkretne dla tych którzy by go chcieli przywieźć

@kisiel - mam 2 ale nie do końca sprawne. może do party złożę z tego 1.

zielok
Posty: 438
Rejestracja: 07 lis 2008, 21:23
Kontakt:

#560 Post autor: zielok »

Raf dla mnie party to możliwość spotkania i pogadania z ludźmi których widzę raz na rok oraz compo. Wszelakie krejzole i inne zapełniacze czasu są dla mnie zbędne i może dlatego Forever mi odpowiadało (a tobie nie). Mamy inne spojrzenie na to co oczekujemy na party ale zapewniam Cie, ze się nie nudzę a nawet mi czasu brakuje.

ODPOWIEDZ