Silesia party 5 aka Sile5ia

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
k.

#381 Post autor: k. »

no i pomysł logicznie upadł.
Ja postaram się jeszcze dać cos na nagrodę na demo compo, ale nie wiem czy zdąże zrobić wszystko przed party.

zielok
Posty: 438
Rejestracja: 07 lis 2008, 21:23
Kontakt:

#382 Post autor: zielok »

Sudi dlatego dałem to jako kwestie do rozważenia.

ps. Ja jestem abstynentem.

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#383 Post autor: booker »

ej ale dajcie spokoj kurde. ja sie tam lemingowi nie dziwie, nie on jeden ustawial wiele pod to party i nie on jeden jest zawiedziony zmiana terminu wiec sie wkurwil i troche pomarudzi. ignore.

ale nie robmy kurde scen, party musi sie odbyc albo ktos za to beknie w odbyt

orgowie - przestancie sie przejmowac lamentami panowie i robcie swoje. wiadomo, ze chcemy to party i zadne pierdolenie tego nie zmieni. zrobiliscie 4 razy dobrze, zrobcie 5 i zamknie sie sezon z poklonem.

...a na silesi napewno obgadamy gdzie zrobic nastepne polskie party. cos jak z tymi breakpointami - byl North, teraz Silesia potem nie wiem, "Lodz kurwa" (C) Adas Mialczynski. Wawka moze hgw.

bedzie dobrze bo przeca nie moze nie byc zle, rajt?

ps "nastepnego". X-a tez mialo juz wiele razy nie byc :)
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Volcano
Posty: 72
Rejestracja: 09 gru 2008, 08:39
Grupa: EXON
Kontakt:

Zmiany na stronie WWW Silesia Party

#384 Post autor: Volcano »

Szata graficzna strony Silesia Party została podmieniona. Podziękowania dla Odyna za szybką reakcję.

kotrobot
Posty: 2370
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#385 Post autor: kotrobot »

Raf, Volc.

W wolnej chwili przygotujcie listę - tak prosto w punktach.

Czego potrzebujecie?

Jakiego typu pomocy w organizacji?
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 592
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

#386 Post autor: Cobra »

Brawo:wreszcie coś się kręci- w końcu to nasza impreza.

Ja przygotowuje crazy compo:
obydwa dla utalentowanych :D ...czyli wszystkich chętnych.

A jak ktoś będzie kręcił nosem, że czegoś nie umie,lub będzie komentował to dostanie ripostę i pójdzie się przewietrzyć w piękny październikowy dzionek :lol:
8 bit rulez:)

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 592
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

#387 Post autor: Cobra »

A w ogóle któraś z grup szykuje demo na SP?

Miracles?Arise?Tropyx?Lepsi?, Samar?Vulture? Booze D i inni :wink:

nie pytam o intro 4k :)
Ostatnio zmieniony 20 sie 2011, 18:51 przez Cobra, łącznie zmieniany 1 raz.
8 bit rulez:)

zielok
Posty: 438
Rejestracja: 07 lis 2008, 21:23
Kontakt:

#388 Post autor: zielok »

Ja oczywiście szykuje demo. Zresztą tyle razy to napisałem i sugerowałem, że myślałem iż już wszyscy zainteresowani wiedzą. I w mojej opinii zostawia wszystkie dema które do tej pory zrobiłem daleko w tyle.

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 592
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

#389 Post autor: Cobra »

zielok pisze:Ja oczywiście szykuje demo. Zresztą tyle razy to napisałem i sugerowałem, że myślałem iż już wszyscy zainteresowani wiedzą. I w mojej opinii zostawia wszystkie dema które do tej pory zrobiłem daleko w tyle.
Być może umknęło to mojej uwadze, To bardzo dobra informacja: fajnie, że będzie można obejrzeć demko z prawdziwego zdarzenia! Po twoich zapewnieniach Zielok liczę na zajebiste efekty i design!
8 bit rulez:)

k.

#390 Post autor: k. »

@zielok konkurencja nie śpi, Elyta wystawia wolfenstein'a 2. będzie się działo ;)

Awatar użytkownika
Raf
Posty: 584
Rejestracja: 14 wrz 2008, 23:30
Grupa: Vulture Design

#391 Post autor: Raf »

kotrobot pisze:Raf, Volc.

W wolnej chwili przygotujcie listę - tak prosto w punktach.

Czego potrzebujecie?

Jakiego typu pomocy w organizacji?
nieco takich puntkow pojawilo sie juz w ciagu tego watku ;)
postaramy sie jakas liste stworzyc, ale ogolnie mile widziane sa zapelniacze czasu podczas imprezy: jakies crazy kompa, wystepy artystyczne itd

info o zmianie daty i miejsca poszlo w swiat.

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1393
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#392 Post autor: SUDi »

kisiel pisze:@zielok konkurencja nie śpi, Elyta wystawia wolfenstein'a 2. będzie się działo ;)
w scenowych zakulisach mówi się wręcz że w drugiej części Wolfa będzie niesamowicie wartka akcja, prawda to czy jednak Mr. Fake potrzyma nas jeszcze w napięciu przez kilka kolejnych lat? ;)

k.

#393 Post autor: k. »

No tak tylko kto ma kontakt z Mr. Fakem, czyżby ten który dla poczucia wiatru we włosach rozpina rozporek?

zielok
Posty: 438
Rejestracja: 07 lis 2008, 21:23
Kontakt:

#394 Post autor: zielok »

@Kisiel - No ba, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że Wolfenstein z Silesi4 był najlepszą produkcją (to nawet produkcja roku 2010 :)) to mam przewalone. Zresztą głównie z tego powodu Portal został wydany na X2010 bo tam mniejsza konkurencja była :)

Volcano
Posty: 72
Rejestracja: 09 gru 2008, 08:39
Grupa: EXON
Kontakt:

#395 Post autor: Volcano »

Rozmawiałem z Rafem. Oto wstępna lista spraw, przy których oczekiwalibyśmy pomocy ze strony partyzantów:
1. Coś, co zajmie ludzi, czyli wypełniacze wolnego czasu (crazy kompoty, gry/rozgrywki/turnieje, karaoke, prezentacje (np. swoich rozwiązań elektronicznych) itd.).
2. Wypełnienie czasu przed kompotami, aby publika się nie nudziła (wild anim, śmieszne filmiki czy coś, co poderwie ludzi, jak np. zeszłoroczne "Gdzie jest krzyż?").
3. Monitorowanie, kto wchodzi do lokalu, reagowanie na wizyty obcych ludzi (a przynajmniej zgłaszanie tego organizatorom). Jako że lokal ma kilka odrębnych pomieszczeń, w tym dwie dosyć spore sale, nie będziemy w stanie sami wszystkiego upilnować. Stąd prośba, aby mieć czujne oko na osoby spoza naszego grona. Nie chcemy sytuacji, jaka miała miejsce podczas SP4, że kilku podejrzanych kolesi parokrotnie próbowało wejść na imprezę bez wiedzy organizatorów. Za ochronę lokalu musimy robić sami. Chociaż, w razie konieczności, do dyspozycji będzie profesjonalna ochrona (na telefoniczne wezwanie).
4. Jeśli chodzi o sprzęt audio i video, to na razie dajemy sobie radę we własnym zakresie. Odezwiemy się, gdy będziemy potrzebować tutaj jakiejś pomocy.
5. Pomoc przy liczeniu votek. Pytanie tylko, jak mamy to zorganizować. Czy liczyć tradycyjnie, czy wprowadzić jakieś elektroniczne głosowanie. Jednak poważnie zastanawiamy się, czy głosowanie elektroniczne ma sens, patrząc na to wszystko z perspektywy poprzedniej edycji party, gdzie takie rozwiązanie zawiodło (może nie samo rozwiązanie, a ludzie, bo nie ukrywajmy, że był duży tzw. opór materii).

WAŻNE
Apelujemy, aby wszyscy chętni i zdecydowani na przyjazd zarejestrowali się na stronie party. Jest to dla nas bardzo istotna sprawa.
Właściciel klubu oczekuje podania konkretnej informacji na temat minimalnej ilości osób, która zjawi się na party. Pozwoli mu to na oszacowanie imprezy pod kątem opłacalności oraz na lepsze przygotowanie się pod względem organizacyjnym (np. zapewnienie zaopatrzenia w barze w odpowiednią ilość jedzenia, piwa i innego stuffu).
Z kolei nam pozwoli to na lepsze zorganizowanie imprezy oraz na rozplanowanie budżetu na nagrody i inne wydatki.

Na tę chwilę są to najistotniejsze dla nas sprawy. Jeśli coś nam się jeszcze przypomni, z pewnością o tym napiszemy.

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#396 Post autor: wackee »

Odnośnie 1 i 5 zgłaszałem się, Raf zna szczegóły :)
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

joodas
Posty: 321
Rejestracja: 05 wrz 2009, 11:42
Grupa: Albion Crew

#397 Post autor: joodas »

@Scenowcy z Warszawy: Może ktos wybiera się samochodem z Parszawki na partyplace? Z chcecia bym sie zabral tam i z powrotem.

@Carrion: Moglbys zrobic jakis warsztat o grafice, cos jak w zeszlym roku? Moze by to pobudzilo ludzi do pixelowania:) Sam z checia bym polsuchal takiego warsztatu.

k.

#398 Post autor: k. »

no właśnie zobaczenie Carriona z joy'em w ręku bezcenne.
Ja mogę zrobić pokaz kręcenia demek i gierek, jakby to kogoś interesowało.

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1393
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#399 Post autor: SUDi »

Przecież Palcerek to źródło niekończących się pomysłów na crazy-compo, a widzę że jedzie na party. Niech nakręci nam jakieś zabawy na imprezce :)

Awatar użytkownika
nes
Posty: 509
Rejestracja: 21 maja 2010, 22:03
Grupa: Impact

#400 Post autor: nes »

Dzięki za info na NK o zmianie terminu :-) Inaczej bym pewnie nie wiedział. Można jeszcze poprosić o mail potwierdzający/przypominający na 2 tygodnie przed party?

ODPOWIEDZ