Silesia party 5 aka Sile5ia

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#321 Post autor: elban »

co do promocji - to nie dziwie sie, ze jest jak jest. wszyscy chca promocji - malo kto chce cos realnie zrobic. pamietam, ze North (edycje w Wawie) nie mial zadnej promocji na serio bo energii nam starczylo na kilka glupawych plakatow, zakodowanie od zera strony, prowadzenie jej i ogarniecie wynajmu sali i tym podobnych. Nikomu innemu tez sie nie chcialo i bylo jak bylo. Potencjal party po kosztach, w dobrym miejscu w srodku Polski zostal zmarnowany.

chcecie promocji to ja zrobcie - kazdy chetny mogl wydrukowac sobie plakat A4 i wieszac na X, LCP czy BreakPoint czy robic trolling na ircu (ktory kiedys - chyba dzieki ESM - sprawil, ze mielismy zajebisty poziom na music compo na ktorym z North w Bartoszycach).
was twenty, is five, my friend...

brush
Posty: 254
Rejestracja: 20 kwie 2009, 10:32
Grupa: Elysium

#322 Post autor: brush »

Co do promocji North to tak właśnie było jak Elban piszę.
Mała porada: trzeba załatwić paru "opinion leaders". A potem jedziecie:
"Hej, XX, wystawiasz muze na Silesii?"
"Nie"
"OO.. A Drax wystawia"
"Hm.. To chyba jednak coś zrobię"

:)

To samo było z demami. Skoro w którymś tam momencie powiedzieliśmy otwarcie, że wystawimy demo no to Arise się też zmobilizowało no i można było zachęcać pozostałych wg. schematu jak wyżej :)

Awatar użytkownika
Raf
Posty: 584
Rejestracja: 14 wrz 2008, 23:30
Grupa: Vulture Design

#323 Post autor: Raf »

a ja akcji nigdzie nie mam ;)

k.

#324 Post autor: k. »

@ Raf chyba czas już na akcje, informacyjną na temat SP5.

Awatar użytkownika
Raf
Posty: 584
Rejestracja: 14 wrz 2008, 23:30
Grupa: Vulture Design

#325 Post autor: Raf »

Volcano i ja jestesmy mocno zajeci ostatnimi czasy ;)

Krzysztof w sobote zmienil stan cywilny, ja zaczalem prace na pelen etat. na domiar zlego sa perturbacje z lokalem ;) w kwietniu mi pokzano pobojowisko po kawiarni ktora mozna bylo w najgorszym wypadku zdemolowac i nic zlego by sie nie stalo. W miedzyczasie pomieszczenie odremontowano i okazalo sie, ze nie jestesmy juz tam tak mile widziani ;)

do 19.08 mamy okreslic finalnie czy bierzemy ta ex-kawiarene. zaproponowana cena to 1300zl + zaproponowano niemoznosc spania w obrebie lokalu i prohibicje ;)

jesli ktos w okolicy zna pewny lokal gdzie SP moglo by sie odbyc w lepszych warunkach.... niech szybko da znac :)

kotrobot
Posty: 2366
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#326 Post autor: kotrobot »

Gratulacje dla Volcano i wybranki! :)

Ale informacja o party place chujowa...


To co, może imprezy nie być?!

A ta stara miejscówka - ten skejtpark - spalona?
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

DJ Gruby

#327 Post autor: DJ Gruby »

Dawajcie znać szybko, co i jak z tym party, bo trzeba samolot zarezerwować odpowiednio wcześniej. ;]

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 591
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

#328 Post autor: Cobra »

Raf pisze:Krzysztof w sobote zmienil stan cywilny,
zaproponowana cena to 1300zl + zaproponowano niemoznosc spania w obrebie lokalu i prohibicje ;)
1. GRATULACJE DLA KRZYŚKA

2. Party place bez mozliwości wypicia nawet dwóch piwek i brak noclegów to nie party.
Rozumiem, że niektórzy wynajmują pokoje tu i ówdzie, ale nocleg na party place to podstawa. Mogę obyć się bez picia tam :lol: , ale bez snu nie
8 bit rulez:)

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3950
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#329 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

invitke zrobilismy, Cactus przylatuje z zachodu, party musi byc :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 591
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

#330 Post autor: Cobra »

Sebaloz/Lepsi.De pisze: ...party musi byc :)
INNEJ OPCJI TEŻ NIE WIDZĘ
Ostatnio mój krótki przyjazd nie wymagał snu :D ,
ale tym razem nocleg na party place obowiązkowy, wiec nie wyobrażam sobie braku tej opcji ....najwyżej zwalimy się do Raf'a :lol: :lol:
8 bit rulez:)

Awatar użytkownika
Raf
Posty: 584
Rejestracja: 14 wrz 2008, 23:30
Grupa: Vulture Design

#331 Post autor: Raf »

CJ Warlock stanal na wysokosci zadania, uruchomil kontakty.... i w najblizszych dniach udam sie do lokalu:

http://galeria.parapetbum.nazwa.pl/Jaktosizaczo/

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 0335_n.jpg

http://www.youtube.com/user/PARAPETBUMBUM

adres: będzin, ulica czeladzka 7 (4km od traffica)

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 591
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

#332 Post autor: Cobra »

Jakaś alternatywa, czekam na rozój wydarzeń w sprawie partyplace.
8 bit rulez:)

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#333 Post autor: wackee »

Trzymamy kciuki.
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

k.

#334 Post autor: k. »

ale wyczes to miejsce :)

kotrobot
Posty: 2366
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#335 Post autor: kotrobot »

BUM! BUM!

Czekamy na dobre info.
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#336 Post autor: booker »

Fajna miejscówa :)
Ostatnio zmieniony 16 sie 2011, 12:53 przez booker, łącznie zmieniany 1 raz.
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#337 Post autor: leming »

powim tak, bedzie wkurw bo pare osob sobie bilety pobookowalo, jak nie bedzie party place to sie zamelinujemy u kogos z okolic. wypada ze najblizej bedzie do rafa... mozesz juz starych ostrzec...lepiej zeby gdzies sobie pojechali :D
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#338 Post autor: booker »

Obrazek
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Volcano
Posty: 72
Rejestracja: 09 gru 2008, 08:39
Grupa: EXON
Kontakt:

Nowe miejsce dla Silesia Party 5

#339 Post autor: Volcano »

Dzisiaj rozmawialiśmy z właścicielami Parapetu. Wstępnie uzgodniliśmy, że party odbędzie się w tym lokalu.

Uwaga! Termin party został przesunięty na 21-23 października 2011 r. Dotychczasowy, zakładany przez nas termin, tj. 30 września - 2 października, jest nieaktualny. W zasadzie nie mieliśmy za dużego wyboru przy wyborze terminu, ponieważ najbliższe weekendy w tym lokalu są już od dawna zarezerwowane dla zespołów, które chcą tam zagrać. Pierwszy wolny weekend wypadał dopiero 21-23 października.

Jako że właściciele klubu będą musieli zamknąć go na cały weekend, oczekują, że napoje % będą kupowane u nich na miejscu. Wiadomo, biznes is biznes. Padła deklaracja, że ceny piwa będą na rozsądnym poziomie. Myślę, że będzie to dotyczyć również innych trunków. Tak więc apelujemy już teraz, żeby nie było sytuacji, że ktoś będzie wnosić alkohol z zewnątrz.

Będzie można spać na miejscu. Natomiast niedaleko od lokalu jest możliwość przenocowania w bazie noclegowej przyległej do ośrodka sportowego w Będzinie.

Na miejscu są dwie dosyć duże sale, 4 kible, 2 umywalki (nie ma pryszniców). Do zaplecza klubu nie będziemy mieć wstępu. W pierwszej sali jest bar, który ma być otwarty przez cały czas trwania imprezy (tak więc nie powinno być sytuacji, jak w Trafficu, gdzie bar był otwarty tylko w określonych godzinach). Mamy też zastanowić się, jakie żarcie miałoby być serwowanie w tym barze podczas trwania party. Z tą pierwszą salą sąsiaduje także mini sala VIP, która ma oddzielny barek. Druga sala to typowe pomieszczenie audiowizualne. W niej rozlokujemy się wszyscy ze sprzętem, będą się tam odbywać kompoty, itd.

Szczegóły będziemy jeszcze dogadywać. Na razie mamy trochę czasu, żeby określić się, czy decydujemy się na to miejsce. Jeśli nie, mamy dać znać odpowiednio wcześnie, że rezygnujemy, a oni będą mieć czas, żeby znaleźć kogoś innego na nasze miejsce.

Raczej nie ma co wybrzydzać, bo lepszego miejsca raczej już nie znajdziemy. Nie ma już na to czasu, a my nie mamy za bardzo ani możliwości, ani znajomości, żeby szukać czegoś innego.

Podsumowując to wszystko...

Silesia Party 5 jest planowane na 21-23 października 2011 r. w Galerii Muzycznej "Parapet Bum Bum" przy ul. Czeladzkiej 7 w Będzinie.

Na tę chwilę najistotniejsze jest dla nas to, jaki będzie odzew z Waszej strony. Mam nadzieję, że nas nie zawiedziecie.
Załączniki
Sala audiowizualna
Sala audiowizualna
parapet_02.jpg (88.79 KiB) Przejrzano 6530 razy
Sala audiowizualna
Sala audiowizualna
parapet_01.jpg (93.32 KiB) Przejrzano 6530 razy

Volcano
Posty: 72
Rejestracja: 09 gru 2008, 08:39
Grupa: EXON
Kontakt:

Zdjęcia nowego partyplace

#340 Post autor: Volcano »

Kolejne zdjęcia nowego party place.
Załączniki
Sala z barem
Sala z barem
parapet_05.jpg (84.88 KiB) Przejrzano 6529 razy
Sala z barem
Sala z barem
parapet_04.jpg (91.43 KiB) Przejrzano 6529 razy
Sala z barem
Sala z barem
parapet_03.jpg (92.03 KiB) Przejrzano 6529 razy

ODPOWIEDZ