LCP 2011 (5 - 7 Sierpnia 2011)

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3953
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#101 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

wrocilem z party
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 591
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

#102 Post autor: Cobra »

Super grafiki i fajne produkcje.
A jak samo party?
Sebaloz kiedy realacja?
8 bit rulez:)

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3953
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#103 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

relacja moze sie pojawic w kazdej chwili :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#104 Post autor: wackee »

Duże rozczarowanie jeżeli chodzi o poziom dem.
Spodziewałem się wysypu wysokiej jakości, a poza kilkoma efektami u Booze i w demie Camelot nie bardzo jest na czym oko zawiesić.
Effect recykling na całego.
I ta żenująca podnieta ile która grupa ma lat w każdym demie (LOL, Arise w tym roku 20 i co z tego? :D).

Edit.
O, i jeszcze coś.
Straszna jakaś moda na infantylizm jest widzę: serduszka, sprajty z postaciami z gier :)
Wszyscy po 20 lat na scenie, więc to chyba już pod zdziecinnienie starcze podpada :)
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3953
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#105 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Jak bylem na revision to resource i plush zapowiadali wystawienie swietnych dem na lcp, a teraz edhellon powiedzial ze demo wypuszcza na x, a plush wogole nie przyjechali. Fairlight juz dawno zapowiedzieli ze na lcp wystawia tylko zeby cos wystawic, a szykuja sie na x. Podobnie chyba reszta zrobila. Jedynie Offence nie zawiedli przywozac 10 dem odpalanych jedno po drugim z actiona.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2339
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#106 Post autor: carrion »

Niestety musze zgodzic sie z wackiem.
Dema takie sobie i grafika nie zachwyca. Sorry ale joe zaczyna mi sie przejadac. Chyba jako jedyny dalem mu 7 na csdb. :twisted: milo zaskoczyl mnie za to yazoo. Reszta zgodnie z oczekiwaniami.

X'12 to bedzie target wiekszosci scenowiczow.
c64portal.pl, retronavigator.com

randall
Posty: 292
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37
Grupa: msl/esm

#107 Post autor: randall »

kurwa, a dema akurat mi się bardzo podobają. wyższy poziom niż na ostatnim X, najlepsze booze i arsenic. zauważony infantylizm zupełnie mi nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, chcę więcej serduszek, misiaczków i ciepełka hehe.
grafiki niezłe (ale na choćby silesii 2 lata temu poziom był znacznie wyższy), zaki - w sumie niewiele szczególnego, ale pamiętajmy że jednak na mało którym szwedzkim party było lepiej jakościowo i ilościowo.
ogólnie żal że nie byłem, ale na Off Festiwalu też nie byłem i nie widziałem ani Junior Boys, ani Meshuggah :)
raport?

kotrobot
Posty: 2370
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#108 Post autor: kotrobot »

Oj, odezwali się smęciarze...

A to osobistego zaproszenia nie było, a to się organizatorowi większego miejsca na party szukać nie chciało, a na końcu - produkcje chujowe.

Chyba zapomnieliście, że w zasadzie wszystkie te grupy zrobiły grube dema jesienią zeszłego roku. Halo?

W grafice zabrakło mi chyba tylko grafiki Arch. (rysował na party do dema).

Poza tym, to lokalne, szwedzkie party. Mają swoje klimaty.

Bardzo mi się podobało!

To tyle z rana. :)
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#109 Post autor: wackee »

Creshu, a umiesz odróźnić krytykę dem z party od krytyki party? Dziękuję :)

Moja ocena dem nie ma nic wspólnego z faktem że nie było mnie na tym party tylko dlatego że miałem czas i możliwość dojechać tylko po to żeby stać pod wejściem :)

Nie mam nic do szwedzkich klimatów. Znam je aż za dobrze ;) Różnica jest taka, że jestem po prostu obiektywny. Nie oceniam jakie było party, bo pewnie było zajebiste. Produkcje w mojej ocenie rozczarowywują, bo nie lubię powtarzania efektów (a tego jest obiektywnie dużo w produkcjach z LCP).
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

kotrobot
Posty: 2370
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#110 Post autor: kotrobot »

Nie bronię party (bo impreza tego nie potrzebuje).

Ocena party releases - ok, racja, każdemu wedle uznania.

Ale jak już wspomniałem - weź chociaż pod uwagę częstotliwość wystawiania produkcji.

Właśnie skończyłem oglądać produkcje ponownie - nie jestem zawiedziony.
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2339
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#111 Post autor: carrion »

Znowu dolaczam sie do wacka...
Obiektywna krytyka -tak!

Poprzdnie lcp przynioslo duzo lepsze releasy...
Swoja droga chcialbym. Chociaz tyle zobaczyc na silesii.
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#112 Post autor: wackee »

carrion pisze:Swoja droga chcialbym. Chociaz tyle zobaczyc na silesii.
Nikt tego nie zrobi za nas.
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3953
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#113 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Co limitu partyzantow, to zawsze na x jest limit chyba 250 osob a reszta trafia na liste rezerwowa i nikt nie robi szumu ze organizatorzy nie chca zalatwic sali z noclegami na 300 osob. Nie slyszalem zeby ktos nie zostal wpuszczony na x czy lcp.

Co do powtarzania efektów to bylo sporo firstow, w samym demie camelotu byly trzy, booze przynajmniej jeden, offence scroll z wezem i samochodziki z gory. Chyba tylko Fenek potrafilby sam ogarnac co bylo firstem a co nie, ja nie umiem wiec czytam csdb.

Wiec chyba troche to żal.pl z powodu opuszczenia takiej imprezy :)

Co do gorszych releasow to 2 lata temu byly 3 swietne dema, booze dalej robia na poziomie 2 dema na rok, z oxyronu graham przeszedl na atari, a resource wystawia demo na x-a. Od tego czasu pojawily sie nowe ekipy fairlight, arsenic czy offence, ale nie sa w stanie takich dem robic co kilka miesiecy. No i Camelot sie przebudzil, na razie Slammer tylko siedzial na party i kodowal nowa wersje kick assa, ale mam nadzieje ze wroci do robienia efektow.

Co do lokalnego szwedzkiego party to sie nie zgadzam, tak bylo do 2008 roku, a od 2009 zjezdza sie pol europy z demami. Z poza Szwecji chodzi mi o grupy norwerskie, dunskie, niemieckie i czasami wystawi cos wegierska czy polska grupa.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#114 Post autor: wackee »

Generalnie to możemy tak dyskutować jeszcze tydzień :)

Mam inne zdanie, swój gust w demach, get over it.

Róbmy swoje.
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

Awatar użytkownika
skull
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2008, 08:18
Grupa: samar

#115 Post autor: skull »

Też mi się zdaje, że za dużo marudzicie - poziom dem jest przynajmniej dobry i jest dużo świeżynek - no jest ich wcale nie mało.
Bo pecet to zwykły banan...

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#116 Post autor: booker »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:
Co do lokalnego szwedzkiego party to sie nie zgadzam, tak bylo do 2008 roku, a od 2009 zjezdza sie pol europy z demami. Z poza Szwecji chodzi mi o grupy norwerskie, dunskie, niemieckie i czasami wystawi cos wegierska czy polska grupa.
Nie martw sie, nastepne LCP bedzie sala na 50 osob :)
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 591
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

#117 Post autor: Cobra »

Przez te narzekania na jakość produkcji to czekam na lepszy poziom dem na Silesii;)
8 bit rulez:)

brush
Posty: 254
Rejestracja: 20 kwie 2009, 10:32
Grupa: Elysium

#118 Post autor: brush »

Geez..

Co za czasy, że na takie dema się narzeka.

W Camelocie Cruzer pojechał na prawde ostro:

1. Kefrensy - first + rekord
2. bobsy - super efektowne (choć w sumie w miarę proste). Prawie tak fajne jak flood vectory z produkt handler (tez można oglądać długo)
3. Zoomer oko-muchy - nawet nie wiem jak to nazwać - first + bardzo efektowny
4. ploty

Tylko zdupił że grafika jakiegoś nie zatrudnił (np. z Polski :) ) i słuchając świetnego Draxa z the end'u trzeba katowac oczy tym szajsem Bizkida :)

Booze:

1. Wektory "nie wypukłe" z ukrywaniem ścian
2. FPP 2 warstwowe (to z logo "Magic" gdzie każda warstwa oddzielnie jest animowana).
3. rekord z ilością plotów w starfieldzie na początku
4. Obracany mega-dypp
5. Ten fajny efekt z kolorami na obrazku Dane'a

I chyba nawet więcej ale nie chce mi się odpalać z głowy piszę.

Chciałbym na prawdę, żeby zawsze było tyle firstów i rekordów.

A jak czytałem, że "When we were young, this is how the demos looked like" to mnie nostalgia chwyciła bo faktycznie dziadki stare z nas.

Od czasu poprzedniego X mam takie dziwne wrażenie, ze ludzie mają dość supremacji Booze i w dobrym tonie jest grymaszenie i wybrzydzanie (albo głosowanie wyżej na Offence jak na X.. Ze tak powiem no offence ale to jakiś żarcik).

brush
Posty: 254
Rejestracja: 20 kwie 2009, 10:32
Grupa: Elysium

#119 Post autor: brush »

"Mam inne zdanie, swój gust w demach, get over it."

"Różnica jest taka, że jestem po prostu obiektywny."

Wacek. Zdecyduj się :) Nie możesz być obiektywny i subiektywny jednoczesnie :)

zielok
Posty: 438
Rejestracja: 07 lis 2008, 21:23
Kontakt:

#120 Post autor: zielok »

brush pisze: Tylko zdupił że grafika jakiegoś nie zatrudnił (np. z Polski :) ) i słuchając świetnego Draxa z the end'u trzeba katowac oczy tym szajsem Bizkida :)
Najlepszą grafikę w tym demie zrobił Cruzer bo boby wyglądają prześlicznie.

I dodam także, że demka mi się bardzo podobają (czyli dema Booze, Camelotu, Arsenicu, Fairlightu, Pandy, Hoaxersu). To co robi Mahoney może jest ciekawe od strony technicznej (kompresja) ale jego produkcje mnie kompletnie nie ruszają. Demo Offence - hmm nie wiem, dużo grafiki i prawie nic więcej. Musze jeszcze raz obejrzeć bo je tylko na szybko obejrzałem ale chyba bardziej podobało mi się to niż ich demo z X2010 (bo to dla mnie kompletnie nie zrozumiała produkcja)

ODPOWIEDZ