GeoAction - lista chętnych

Tutaj możemy porozmawiać o sprzęcie i modyfikacjach C64.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#41 Post autor: Nitro »

Cały czas były teksty o sprzedaży carta przez allegro z jakąś marżą, co zresztą było iskrą tego konfliktu. Skoro ankieta kisiela nie przekonała, to cóż, jego wola jako twórcy.

k.

#42 Post autor: k. »

do msele części dojdą w poniedziałek (podobno) więc kolejny termin dostawy jest .... kurwa firma troskliwa, bo dzwonią. Jak dojdą to dam znać.

spc
Posty: 71
Rejestracja: 13 maja 2010, 16:55

#43 Post autor: spc »

Kisiel, mi sie nie spieszy. Pierwsze 2 tygodnie sierpnia i tak bede uropie i nie odbiore przesylki (gory rulez), takze jakbys planowal jakies dostawy to mozesz mnie przesunac na jakas dalsza pozycje.
...bo byle menda dziś świruje producenta, dziś się to robi na sprzętach - kiedyś na patentach...

DJ Gruby

#44 Post autor: DJ Gruby »

Yup, mnie również można przesunąć na koniec kolejki...

k.

#45 Post autor: k. »

ok, przed wysyłką będę prosił o potwierdzenie odbioru na PW. Części i tak będą pewnie w okolicach 22-23 lipca.

k.

#46 Post autor: k. »

mam awizo.. ale martwi mnie że suma się nie zgadza a to oznacza, że nie mam wszystkich części.

k.

#47 Post autor: k. »

odebrałem przesyłkę min. dostałem tylko dwa flashromy więc jest zajebiście.
Jutro dzwonie do tej jebanej firemki.

k.

#48 Post autor: k. »

status na dziś teoretycznie mam zmontowane 4 karty, jeden kart leci jutro do Lee Davsona UK. trzy karty nie maja dip switchy więc nie mogę nikomu wysłać. Teoretycznie mogę kupić je w sklepie na osiedlu ale cena 5,8/szt to przegina.
Zobaczę jutro co powiedzą, jak będzie kicha to zamawiam w TME tam mają wszystko z tą różnicą że ceny są dwa razy wyższe, więc zostaje z problemem. W weekend kończę lutowanie tego co się da, i czekam na dalsze części.

k.

#49 Post autor: k. »

MSELE przewiduje dostawę brakujących elementów na przyszły rok. Kupuje gdzieś indziej. Zmiana, każdy z listy dostanie 256K flash, a to oznacza że stawiacie piwo na party ;P ;)

spc
Posty: 71
Rejestracja: 13 maja 2010, 16:55

#50 Post autor: spc »

Kisiel, jezeli koszty wzrosly to daj znac ile poprostu, sie przeleje - z jakiej racji masz doplacac?
...bo byle menda dziś świruje producenta, dziś się to robi na sprzętach - kiedyś na patentach...

k.

#51 Post autor: k. »

okaże się jak będę wysłał paczki jaki rachunek dostanę. Powinno styknąć jak nie, ja już się przyzwyczaiłem do dopłacania do hobby.

spc
Posty: 71
Rejestracja: 13 maja 2010, 16:55

#52 Post autor: spc »

Alepoco?
...bo byle menda dziś świruje producenta, dziś się to robi na sprzętach - kiedyś na patentach...

k.

#53 Post autor: k. »

a co mam prosić o przelew na dwa złote? tyle to ja mam ;) zresztą nie wiem ile wyjdą przesyłki polecone, powinno styknąć.

spc
Posty: 71
Rejestracja: 13 maja 2010, 16:55

#54 Post autor: spc »

Jak prosic? Nevermind, napisz ile kosztowalo na koniec.
...bo byle menda dziś świruje producenta, dziś się to robi na sprzętach - kiedyś na patentach...

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#55 Post autor: wackee »

kisiel pisze:nie wiem ile wyjdą przesyłki polecone
Weź wagę kuchenną (ew. allegro 10zł) i zważ karta, a potem sprawdź na stronie poczty - mają całkiem dobry kalkulator przesyłek.
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

k.

#56 Post autor: k. »

z kalkulatora wynika że muszę się zmieścić w pół kilo. Wackee jak wrzucę Ci karta do koperty bąbelkowej i wyślę to będziesz klnął (min. uszkodzeniu ulegną mikrostyki) Mam już zabudowę przygotowaną do kartów jedna opcja to karton, druga to styropian.
PS. nie ma kłopotu przecież mogę sprzedać jeszcze karta na allegro ;)

spc
Posty: 71
Rejestracja: 13 maja 2010, 16:55

#57 Post autor: spc »

Nie marudzic, moze si spodkac? Potkac?
(kurwa to przez te narkotyki)
...bo byle menda dziś świruje producenta, dziś się to robi na sprzętach - kiedyś na patentach...

k.

#58 Post autor: k. »

status na dzień dzisiejszy... który kart jest dla olo?
Trzy karty są uruchomione i sprawdzone (action i ramcard)
Załączniki
więcej was matka nie miała.jpg
więcej was matka nie miała.jpg (234.96 KiB) Przejrzano 8913 razy

Jacek31
Posty: 230
Rejestracja: 02 maja 2009, 21:33

#59 Post autor: Jacek31 »

Gdybyś je jeszcze tak ponumerował to by było łatwiej :wink: Ale trójkę (V), trójkę (V) wybierz panie. :lol:
A szóstego dnia Bóg stworzył człowieka ... Aby mógł się napić.

k.

#60 Post autor: k. »

można tak jak w statki;)
A tak bardziej na poważnie to ten z kropką jest uszkodzony, niestety dałem ciała przy lutowaniu tego vqf64.
Kart dla Lee Davsona wysłałem do UK (koszt wysyłki koło 8PLN)

Zablokowany