Dance Dance Revolution~!

Tutaj możemy porozmawiać o sprzęcie i modyfikacjach C64.
Wiadomość
Autor
Ryan_Furrier
Posty: 3
Rejestracja: 12 lut 2010, 19:53

Dance Dance Revolution~!

#1 Post autor: Ryan_Furrier »

Witam~
Od razu mówię że nie jestem super programistą, ani też nie jestem super elektronikiem, ale mam kilka ciekawych pomysłów, którymi chciałbym się podzielić z forumowiczami :D Oto jeden z nich:

Mata DDR [dance dance revolution] na naszym wspaniałym C64 :) Sam projekt wykonania takiej maty od podstaw i podłączenia jej pod jeden z portów joystick'ów już posiadam, jest to najłatwiejsza część tego projektu :P Gorzej jest już ze stworzeniem odpowiedniego oprogramowania, na razie nad tym pracuję samemu, ale jak już wcześniej napisałem nie jestem super programistą :? Znam assemblera [trochę go liznąłem] ale tylko na układach PIC i mikroprocesorze Z80 :( A Commodore to dla mnie tylko Basic 2.0 :? Dlatego:

Poszukuję osób z Warszawy lub okolic Skarżyska-Kamiennej, które były by zainteresowane pomocą w stworzeniu maty DDR i oprogramowania do niej :)

Mamy już Guitar Hero, to dlaczego nie możemy sobie stworzyć DDR'a i tańczyć do muzyki z naszego Commodore ;)

Pozdrawiam~!
Ryan Furrier
Czy C=64 może naprawdę mieć nawet do 8MB RAM~?

Awatar użytkownika
veiner
Posty: 20
Rejestracja: 13 kwie 2010, 23:23

#2 Post autor: veiner »

A propos Guitar Hero... Wiecie co to za kawałek leci w czasie trwania tego filmiku? http://www.youtube.com/watch?v=O31TdjKdXcU Całkiem niezły :D

ODPOWIEDZ