Elektronika w górę

Tutaj możemy porozmawiać o sprzęcie i modyfikacjach C64.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
wegi
Posty: 839
Rejestracja: 14 lip 2009, 01:17

Elektronika w górę

#1 Post autor: wegi »

Jak donosi poczta pantoflowa wykupiono fszyskie condensatory - proszę sobie teraz wyobrazić jak ktoś ma do poskładania sprzęt na który czekają ludzie i brakuje mu tylko gupich kondensatorów. Może trochę żartobliwie, ale mniej więcej dokładnie tak jest. Znaczy się 10-30% ceny w górę.
2021.06.16 "U mnie w okolicy też nikt nie umarł - ale nie będę na tej podstawie twierdził, że Covid nie istnieje ani że nie jest żadnym zagrożeniem"

2023.09.09 U mnie też nikt nie umarł włącznie z ciotką chorą na białaczkę. Dwukrotnie zaszczepiona dostała covida w szpitalu - żyje. Ta plandemia to już jak Bóg - wszędzie jest i nikt go nie widział.

starymarabut
Posty: 361
Rejestracja: 05 lip 2010, 22:25

Re: RE: Elektronika w górę

#2 Post autor: starymarabut »

wegi pisze:Jak donosi poczta pantoflowa wykupiono fszyskie condensatory - proszę sobie teraz wyobrazić jak ktoś ma do poskładania sprzęt na który czekają ludzie i brakuje mu tylko gupich kondensatorów. Może trochę żartobliwie, ale mniej więcej dokładnie tak jest. Znaczy się 10-30% ceny w górę.
Dlatego wpierw kupujesz czesci na cala serie, a później skadasz z tego co posiadasz :)
C64II+SD2IEC+JiffyDOS+SwinSid88

Awatar użytkownika
wegi
Posty: 839
Rejestracja: 14 lip 2009, 01:17

Re: Elektronika w górę

#3 Post autor: wegi »

Powiedz to dzisiejszym odpowiednikom Radmor, Eltra, Kasprzak...
2021.06.16 "U mnie w okolicy też nikt nie umarł - ale nie będę na tej podstawie twierdził, że Covid nie istnieje ani że nie jest żadnym zagrożeniem"

2023.09.09 U mnie też nikt nie umarł włącznie z ciotką chorą na białaczkę. Dwukrotnie zaszczepiona dostała covida w szpitalu - żyje. Ta plandemia to już jak Bóg - wszędzie jest i nikt go nie widział.

starymarabut
Posty: 361
Rejestracja: 05 lip 2010, 22:25

Re: RE: Re: Elektronika w górę

#4 Post autor: starymarabut »

wegi pisze:Powiedz to dzisiejszym odpowiednikom Radmor, Eltra, Kasprzak...
To robisz w tej branży?
Fajnie by było popracować z rok czy dwa.
C64II+SD2IEC+JiffyDOS+SwinSid88

KB777
Posty: 250
Rejestracja: 03 wrz 2009, 11:21

Re: Elektronika w górę

#5 Post autor: KB777 »

Ojej, wszyscy amigowcy się rzucili do "re-cappowania" ? ;)
- konto nieaktywne -

ODPOWIEDZ