Ciotki, Ujce bebechy na bok. Czyli rozmowy o bebechach C64.

Tutaj możemy porozmawiać o sprzęcie i modyfikacjach C64.

Czy uwarzasz że taki temat ma sens?

Czas głosowania minął 18 paź 2009, 21:16

TAK
3
30%
NIE
2
20%
MTV (Mnie To Wali) ;-)
5
50%
 
Liczba głosów: 10

Wiadomość
Autor
k.

#41 Post autor: k. »

xxx
Ostatnio zmieniony 10 lip 2010, 14:24 przez k., łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#42 Post autor: Nitro »

Specyfikacja D64 jest, kody emulatorów są, kody filesystemów dla AVR są, nic tylko to do kupy poskładać.

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#43 Post autor: booker »

kisiel pisze:"A w ogóle masz chyba coś z prądem w kompie, bo się 1541U zawiesza na nim. Nie mogliśmy przekopiować dyskietek Warlocka bez zawieszania się softu co chwile." to nie prąd to stacja zjebana na poprzedniej silesi przez volcano. Ona mi się wypierdla na wszystkiem... ale działa :) Co wzbudzało ostatnio salwy uśmiechów ramosa. Jak wróciłem z party myślałem że zdechła do końca. Mam nadzieje że zdążę poprzerabiać soft zanim mi padnie całkiem.
Działała dobrze ino te zawiechy. Aha, no ok ale my odpalaliśmy softa z kartridza AR6 i jakiegoś tam Turbo Snapshot. No, w sumie nie wpadło mi do głowy, że stacja może tak paskudzić. Ciekawe. nom.

ps. wolne to, z dyskietki na stacje w ultimejcie :P RRnet+warpcopy to miód. :) Ktoś chce kupić Ultimejta bez sieciówki? :)
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Awatar użytkownika
V-12
Posty: 351
Rejestracja: 18 lut 2009, 13:51
Grupa: Tropyx
Kontakt:

#44 Post autor: V-12 »

Hehe widzę Booker, że przekonałeś się do Warpcopy :D oczywiście że wymiata :D Odkąd używam Warpcopy to zapomniałem, co to jest kabelek XM1541 i zwiechy Star Commandera :P
http://www.riversedge.pl/ - Zapraszam na nową odsłonę mojej strony z artykułami i galerią! Scena C64, wywiady, relacje z koncertów etc.

Jacek31
Posty: 230
Rejestracja: 02 maja 2009, 21:33

#45 Post autor: Jacek31 »

He. :D widzę temat wreszcie się rozkręcił i pojawiły się także dyskusje o innych pomysłach Hw do C64. Ale to dobrze taki był cel jego założenia, wymiana pomysłów i idei oraz swobodna dyskusja o nich. Spoko.

k.

#46 Post autor: k. »

xxx
Ostatnio zmieniony 10 lip 2010, 14:25 przez k., łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#47 Post autor: booker »

V-12 pisze:Hehe widzę Booker, że przekonałeś się do Warpcopy :D oczywiście że wymiata :D Odkąd używam Warpcopy to zapomniałem, co to jest kabelek XM1541 i zwiechy Star Commandera :P
No do tego wystarczy sama karta nawez bez eth. Jeno wolne.
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

ODPOWIEDZ