UK1541

Tutaj możemy porozmawiać o sprzęcie i modyfikacjach C64.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
nes
Posty: 509
Rejestracja: 21 maja 2010, 22:03
Grupa: Impact

#221 Post autor: nes »

Oj podlega, bo może z założenia to miało być spotkanie o jakim piszesz, ale w efekcie moim zdaniem nie było. Nie wiem czy nawet tam padło słowo "c64power". I nie jestem pewny, czy większość osób która brała udział, ma z c64power coś wspólnego. Co do szukania na tamtym forum - raz na miesiąc coś tam przeczytam jak usłyszę że coś tam ciekawego piszą, zarejestrowany jestem dopiero od powrotu ze spotkania (ale chyba nic tam nie pisałem, przynajmniej nie pamiętam), a w czytanie tego typu dyskusji o jakiej piszesz się nie angażuję. Jak dla mnie to to było luźne spotkanie z kilkoma osobami ze Sceny, połączone z prezentacją UK1541, i nic więcej. Żadnych toastów za Redaktora, ani gadania co kto tam ostatnio na tamtym portalu napisał.

Bardziej bym był za wykasowaniem Starego Piernika z CSDb - przynajmniej pierwszych edycji, jako że to z początku była z tego co słyszałem jakaś zamknięta impreza dla wybranych w celu alkoholizowania się, a nie spotkanie scenowe. A już na pewno ma wpisany niewłaściwy typ spotkania "meeting" zamiast "internal meeting", co wprowadza w błąd.
"A ile zrobisz pompek ?" (c) 2o11 eLban
http://apt.hopto.org/nes/impact/

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#222 Post autor: wackee »

nes pisze:Oj podlega, bo może z założenia to miało być spotkanie o jakim piszesz, ale w efekcie moim zdaniem nie było. Nie wiem czy nawet tam padło słowo "c64power".
Nesu, wiesz że cię lubię, ale pieprzysz. Mam zacytować Odyna?
"Spotkanie c64power udane, hejterów nie było".
że to z początku była z tego co słyszałem jakaś zamknięta impreza dla wybranych w celu alkoholizowania się, a nie spotkanie scenowe.
Znowu - gadasz bzdury.
Stary Piernik zawsze był spotkaniem scenowym, od pierwszej edycji, a to co napisałeś powyżej to ktoś ci powiedział.
Na 1 edycji odliczyło się 14 osób:
Barman, Bimber, Black Light, eLBAN, Fenek, Gorzalek Ochlalek, Grabba, Kisiel, Kordiaukis, Luke, Pozmen, Prezes, Provocator, Wacek
Pomóc ci policzyć ilość osób spoza grupy Arise? Podpowiem Ci, że możesz zacząć od kisiela.
I nie była to nigdy ani impreza zamknięta, ani celem nie było alkoholizowanie się. Pisząc bzdury które usłyszałeś od kogo robisz z siebie wsiowego pajaca, którym wiem że nie jesteś. Więc się opanuj.
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#223 Post autor: wackee »

The entry was deleted by Nemezis on 2015-02-14 02:04:49+01 for reason: This was not "meeting", but "Internal ARISE members meeting", Noone except Arise members was invited. Please correct it.

Nes, umiesz czytać? Ręce mi opadły.
Na 14 osobowym meetingu osób które nigdy nie były w Arise było 6 (Black Light, Grabba, Kisiel, Pozmen, Prezes i Provocator). Prawie połowa.
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

bimber
Posty: 813
Rejestracja: 16 wrz 2008, 10:16
Grupa: arise

#224 Post autor: bimber »

co za typ :?

Awatar użytkownika
nes
Posty: 509
Rejestracja: 21 maja 2010, 22:03
Grupa: Impact

#225 Post autor: nes »

Wcaek - poświęcę się, i znajdę Ci teksty ze starych magów, gdzie było jak byk napisane, że na Starym Pierniku nikt spoza Arise nie jest mile widziany. Więc nie wprowadzajcie w błąd ludzi że to był "meeting" a nie "internal meeting". Dodatkowo, Arise wystawiło w Oświęcimiu demo poza compo, czyli poza sceną - dlaczego? Nie utożsamiało się ze Sceną? To dlaczego tamta Biba jest na CSDb ?

Jak coś kasujesz, to mógłbyś podać chociaż link gdzie Raf napisał że to nie jest spotkanie dla osób ze sceny C64 i że scenowcy nie są mile widziani. Tymczasem chyba jasno napisałem, że związku spotkania z C64power poza nazwą będąc tam nie zauważyłem, puszczane były dema, ktoś wypuścił swoje wektory w ZOOM4, rozmowy były o kodowaniu albo o scenie, a nie o tym co jeden czesiek z drugim cześkiem napisali na C64power, pojechałem się spotkać z osobami które znam ze sceny a nie z C64power czy innego portalu. To że organizatorem był ktoś z C64power nie znaczy że uczestnicy byli z tego portalu, i że twierdzili że nie są ze sceny, a wykasowałeś to jak zjazd jakichś fanatyków opowieści-dziwnych-treści z tamtego forum.
"A ile zrobisz pompek ?" (c) 2o11 eLban
http://apt.hopto.org/nes/impact/

bimber
Posty: 813
Rejestracja: 16 wrz 2008, 10:16
Grupa: arise

#226 Post autor: bimber »

nes pisze:Wcaek - poświęcę się, i znajdę Ci teksty ze starych magów, gdzie było jak byk napisane, że na Starym Pierniku nikt spoza Arise nie jest mile widziany.
czekam z utęsknieniem.
nie idę spać - czekam.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#227 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Wacek ostatnio przechodzi samego siebie, czyste zło :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#228 Post autor: wackee »

Nes, kolego z byłej grupy, błagam - nie rób z siebie idioty.
nes pisze:Wcaek - poświęcę się, i znajdę Ci teksty ze starych magów, gdzie było jak byk napisane, że na Starym Pierniku nikt spoza Arise nie jest mile widziany.
Znajdź. Na początek znajdź stare magi po 2007 roku. Wtedy odbył się pierwszy Piernik. Zresztą - pomogę Ci. Jedynym miejscem gdzie to było napisane jest c64power i są to wypowiedzi kisiela po kłótni o arise#$10.
Dodatkowo, Arise wystawiło w Oświęcimiu demo poza compo, czyli poza sceną - dlaczego? Nie utożsamiało się ze Sceną? To dlaczego tamta Biba jest na CSDb ?
1). nie bardzo kojarzę o czym mówisz
2). Pierniki są w Toruniu, a nie w Oświęcimiu
3). Prace poza kompo różne grupy wystawiają cały czas. Na przykład dwa Xy wstecz dema poza kompo wystawiał Crest. Czy w/g Ciebie ta grupa jest poza sceną?
4). Prace wystawiane poza compo są podlinkowane do danego party. Nigdzie w csbd rules nie ma napisane, że prace wystawiane poza compo nie powinny być umieszczane w bazie - a wręcz przeciwnie.
5). Nie wiem o której Bibie mówisz, bo oprócz pierwszej która była wypuszczona poza party, to wszystkie pozostałe uczestniczyły normalnie w demo compo.
6). Jeżeli mówisz że któraś Biba 2 była POKAZYWANA gdzieś poza kompo to też nie bardzo kumam o co ci chodzi, bo pierwsze slyszę że to miałby być przyczynek do kasowania releasów w csdb
7). Jeżeli masz na myśli może jakimś cudem Pro Memorię 3 (już nie wiem, zgaduję), to tego dema nie ma w csdb.

Generalnie - przeczytaj csdb rules i jak skończysz to wróć, bo gadasz straszne bzdury.
Jak coś kasujesz, to mógłbyś podać chociaż link gdzie Raf napisał że to nie jest spotkanie dla osób ze sceny C64 i że scenowcy nie są mile widziani.
Nie musiałem podawać linka, ponieważ jest to w nazwie eventu: "C64Power.com meeting - 15 years in WWW". Jest to oficjalna nazwa, więc czemu chcesz mi udowadniać że to było coś innego
Tymczasem chyba jasno napisałem, że związku spotkania z C64power poza nazwą będąc tam nie zauważyłem, puszczane były dema, ktoś wypuścił swoje wektory w ZOOM4, rozmowy były o kodowaniu albo o scenie, a nie o tym co jeden czesiek z drugim cześkiem napisali na C64power, pojechałem się spotkać z osobami które znam ze sceny a nie z C64power czy innego portalu. To że organizatorem był ktoś z C64power nie znaczy że uczestnicy byli z tego portalu, i że twierdzili że nie są ze sceny, a wykasowałeś to jak zjazd jakichś fanatyków opowieści-dziwnych-treści z tamtego forum.
Znowu nie rozumiesz.
Zastanów się dlaczego na csdb nie ma eventów takich jak Stare Komputery cośtam, pomimo że na tych eventach spotykają się również ludzie ze sceny i również rozmawiają o scenie. Powiem ci więcej - na csdb moderatorzy skasowali trzy edycje silly venture, chociaż były to czysto scenowe party - ale party atarowskie.
Event nie jest scenowy tylko dlatego, że pojawiło się na nim kilka osób ze sceny i rozmawiało o demach. Event musi być zorganizowany pod tym kątem.
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

bimber
Posty: 813
Rejestracja: 16 wrz 2008, 10:16
Grupa: arise

#229 Post autor: bimber »

nes pisze: Dodatkowo, Arise wystawiło w Oświęcimiu demo poza compo, czyli poza sceną - dlaczego? Nie utożsamiało się ze Sceną? To dlaczego tamta Biba jest na CSDb ?
bo nie wystawia się 2 razy tego samego dema na compo
http://csdb.dk/event/?id=129 - komentarz na samym dole

Awatar użytkownika
nes
Posty: 509
Rejestracja: 21 maja 2010, 22:03
Grupa: Impact

#230 Post autor: nes »

wackee pisze:Event musi być zorganizowany pod tym kątem.
OK, w takim razie jako osoba która przywiozła i odwiozła połowę uczestników na party, w celu pogadania o scenie, pooglądania dem, tudzież posłuchaniu SIDów po drodze, pogadania o Menhir Party, o innych dawnych party, o kodowaniu, i o produkcjach, a wszystko to w 100% związane ze sceną C64, uważam się za organizatora równolegle odbywającego się w CyberMachinie spotkania, nie odbywającego się pod patronatem C64Power, i nie związanego z C64Power. Jednocześnie oświadczam, że jadąc tam nie byłem zarejestrowany na C64Power, więc nie mogłem mieć z tym portalem nic wspólnego, poza tym że znam jego twórcę.
"A ile zrobisz pompek ?" (c) 2o11 eLban
http://apt.hopto.org/nes/impact/

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#231 Post autor: wackee »

Widzę że event c64power już powstał z martwych pod zgrabną nazwą "Scene Meeting in CyberMachina (parallel with C64Power meeting)" :)

Jak już się Nes uspokoisz, to czekamy z Bimbrem na te cytaty z magów. Wierzymy bowiem, że jesteś człowiekiem honorowym, który dotrzymuje danego słowa, a jeżeli się pomyli - to przeprasza ;)

EDIT.
Odnośnie posta powyżej którego przeczytałem dopiero po napisaniu swojego - spoko. Whatever makes you happy.
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

Awatar użytkownika
nes
Posty: 509
Rejestracja: 21 maja 2010, 22:03
Grupa: Impact

#232 Post autor: nes »

Wiesz Wacku, jestem tego na 99% pewny, bo pamiętam jak chciałem się wybrać, a w którymś magu przeczytałem że jak ktoś nie jest w Arise albo nie ma zaproszenia to może się pocałować w .. Z sufitu tego nie wziąłem. Jakby było inaczej, to bym tam był.
"A ile zrobisz pompek ?" (c) 2o11 eLban
http://apt.hopto.org/nes/impact/

bimber
Posty: 813
Rejestracja: 16 wrz 2008, 10:16
Grupa: arise

#233 Post autor: bimber »

niedobory snu to moja specjalność. czekam. nie zawiedź mnie.

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#234 Post autor: wackee »

Luz, tylko poproszę jakieś fakty, zamiast 99% pewności że coś ci się wydaje.

I jeszcze dobrze się 3x zastanów, czy ta wypowiedź którą cytujesz to wyszła z ust jednego z trzech organizatorów - Bimbra, Elbana lub mnie. Bo jeżeli nie, to wiesz, jest to gówno warta opinia kogoś postronnego o wartości równej pomówieniu, a nie oficjalne stanowisko organizatorów.

A chciałbym jeszcze żebyś może jak już jesteś taki skrupulatny znalazł chociaż jedną edycję, na której bawili się tylko członkowie grupy Arise. Masz ich 9 do wyboru. Powodzenia!
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#235 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Tato nie pij pójdź już spać,
Zostaw mamę zostaw nas,
Wyproś gości późno już, niech idą
Chciałabym mieć kiedyś psa,
Który będzie bronił nas,
chciałabym pójść kiedyś spać, w ciszy.

Ślepcze, za poczciwym sercem stań
W nocy przeprowadzę Cię przez las
Założę ci maskę nie pozna Cie nikt
Uśmiech się schował, mów prawdę. Bóg z nim.

Tato przytul nas choć raz
Powiedz nam że Kochasz nas
Chciałabym pójść kiedyś spać, w ciszy
czy to ja wam niszczę świat?
Ja mam swój gdy nie ma was
Tato ja mam osiem lat
Kocham
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#236 Post autor: SUDi »

o dżizas, z samego rana takie wierszyki czytać, daj żyć!

Awatar użytkownika
wegi
Posty: 839
Rejestracja: 14 lip 2009, 01:17

#237 Post autor: wegi »

wackee pisze:Przepraszam bo się chyba zgubiłem, ale kto w tym kabarecie gra rolę antagonisty kiśla? :)
Poczytaj stare posty z siesdibi i dzisiejszą lemoniadę

bimber
Posty: 813
Rejestracja: 16 wrz 2008, 10:16
Grupa: arise

#238 Post autor: bimber »

@nes jak tam poszukiwania? robię się lekko senny... http://web.archive.org/web/200708130203 ... e.lapy.pl/

comankh
Posty: 1622
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

#239 Post autor: comankh »

nes pisze:bo wywaliłeś na CSDb z imprez meeting w Cybermachinie
hahaha z osób przy jednym stoliku robić meeting to chyba przesada. chyba że jesteś za tym żebym robił event za każdym razem jak się spotykam z druidem?

comankh
Posty: 1622
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

#240 Post autor: comankh »

nes pisze:Co do braku relacji userów, to trzeba było przyjechać parę tygodni temu na meeting do Katowic
nes, nie żartuj sobie. mówimy o temacie - mam/kupilem/uzywam - czekam na pierwszego szczęściarza z tego forum.

wacek no wiem wiem, tylko twoje bylo przeciez zepsute i jeszcze bardziej niedostawalne :D CHANDRARZU

ODPOWIEDZ