Mój C64 poległ :/

Tutaj możemy porozmawiać o sprzęcie i modyfikacjach C64.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

Mój C64 poległ :/

#1 Post autor: Nitro »

Nie minął miesiąc od skompletowania przeze mnie zestawu C64+1541 i niestety nie mogę się nim od wczoraj cieszyć, coś uległo uszkodzeniu.
Po prostu chciałem włączyć go, i ok, uruchamia się, ale nie reaguje na klawiaturę. Odpinam cart, uruchamia się, ale nie mryga kursor i nie reaguje na klawiaturę, nawet run/stop+restore co powinno dać NMI.
Z ekranem wszystko perfekcyjnie w porządku.
Spotkał się ktoś z podobnym przypadkiem?

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#2 Post autor: leming »

CIA, ten prawy do wymiany :)
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

k.

#3 Post autor: k. »

no to chyba lepiej kupić nówkę z allegro a ten sprzedać jako zwalony. Jak masz otwieraną na zaczepy obudowę to kupuję, mam klienta na C64+

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#4 Post autor: Nitro »

Tak, obudowa jest na zaczepy, to jakaś rzadkość? :wink: Pisz na PW cenę, adres i ubijemy interes.

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#5 Post autor: leming »

ee tak mysle drugi raz, skoro kursor nie mryga, to moze poprostu w zasilaczu 5v sie popsulo?
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

k.

#6 Post autor: k. »

leming qrwa przecież oczywiste jest że zawisł dlatego nie myrga. Co Ty pierdolony amator sprzętu? :P

Takie obrazki przy uruchamianiu sprzętu mam non stoper.

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#7 Post autor: leming »

taaa kisiel ty tak pierdolisz bo chcesz kupic dobrego komodorka :)
Nitro jak na zaczepy to ja biore, na forever odbiore :)
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

k.

#8 Post autor: k. »

huj nie kolega :P

Awatar użytkownika
prezes
Posty: 213
Rejestracja: 15 wrz 2008, 17:40

#9 Post autor: prezes »

Kisiel napisz PW do Luka - ponoc ma wersje z zaczepami, jeszcze gwarancje dostaniesz

k.

#10 Post autor: k. »

już dogadałem się z nitro, dzięki za pomoc :)

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#11 Post autor: leming »

kurde Nitro, dobrego komodorka sprzedajesz? Ja wezme, ile chcesz? :)
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#12 Post autor: Nitro »

Kto pierwszy ten lepszy, taką przyjmę opcję, dostanę wzamian sprawnego C64 i to mi w zupełności odpowiada.

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#13 Post autor: leming »

sprawnego za sprawnego? po co tak? :> nie prosciej nie wymieniac sie wcale?
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#14 Post autor: Nitro »

sprawnego inaczej za sprawnego :D

Awatar użytkownika
V-12
Posty: 351
Rejestracja: 18 lut 2009, 13:51
Grupa: Tropyx
Kontakt:

#15 Post autor: V-12 »

Nitro, co Cię tak wzięło na real sprzęt? xD
http://www.riversedge.pl/ - Zapraszam na nową odsłonę mojej strony z artykułami i galerią! Scena C64, wywiady, relacje z koncertów etc.

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#16 Post autor: Nitro »

Dzięki uprzejmości Fei'a/Brygada RR dostałem za flaszkę zestaw C64+stacja, kupiłem od bimbra osprzęt, więc żal, aby uszkodzony sprzęcik leżał.

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#17 Post autor: leming »

no to gratulujemy zdobyczy. Zazdrosc zzera mnie od srodka.
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

ODPOWIEDZ