Sprzedam C64 + magnet + worek gier

W tym miejscu możemy do woli sprzedawać, kupować, oddawać przedmioty związane z Commodore oraz inne rzeczy kwalifikujące się do kategorii retro.
Wiadomość
Autor
AZ
Posty: 1
Rejestracja: 09 gru 2011, 20:31

Sprzedam C64 + magnet + worek gier

#1 Post autor: AZ »

Okazja wytargana parę dni temu z piwnicy teściowej. Serio. :) Jako, że jestem byłym zaprzysięgłym Amigowcem, pamiętam ten pot na rękach, kiedy dotykałem kremowej klawy po raz pierwszy. Tym bardziej się spociłem, gdy na regale znalazłem w pudle C64 z magnetofonem i zasilaczem, w następnym pudle 3 joysticki (zwane też onegdaj tajemniczo manipulatorami drążkowymi), kartridż BLACK BOX version X (dumnie brzmi) i 16 kaset (niektóre chyba nigdy nawet nie otwierane - stan iście muzealny). Dodatkowo dwa gustownie wydane podręczniki z pamiętnego roku 1991.
Prawda jest taka, że sprzęt ów widziałem w akcji jakieś 3 lata temu. Był podłączony do TV i sprawny jak cholera.
Teraz jestem już żonaty i dzieciaty i nie mam głowy do podłączania stuffu jeszcze raz, (zresztą gdzie ja teraz jakiegoś Neptuna/Jowisz/Rubina znajdę), więc wpadłem na pomysł, żeby uszczęśliwić nim jakiegoś zapalonego komodoroffca. Jestem z Poznania (to tak w kwestii ewentualnego odbioru), chętni proszę info na priv, na maila mogę przesłać foty tego cuda.
BTW: teściowa przy świadkach zrzekła się wszelkich praw do znaleziska.

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

#2 Post autor: kenji »

Jak za darmo to biorę.
. : dream : .
Boom!

levarek
Posty: 2
Rejestracja: 10 gru 2011, 12:15

Re: Sprzedam C64 + magnet + worek gier

#3 Post autor: levarek »

a jakieś zdjęcia sprzętu możesz podesłać, skoro nie testowany to może wizualnie będzie ładnie wyglądał :)

franc
Posty: 2
Rejestracja: 12 gru 2011, 20:18

#4 Post autor: franc »

ja chętnie kupie ten sprzęcik za jakieś rozsądne pieniądze
Franc of Dark Team działałem na scenie amigowej ale pierwszy komputerek to od 1990 C-64

ODPOWIEDZ