POMOCY!!! POTRZEBNY KTOŚ ZE ŚLĄSKA DO ODEBRANIA SPRZĘTU!!

W tym miejscu możemy do woli sprzedawać, kupować, oddawać przedmioty związane z Commodore oraz inne rzeczy kwalifikujące się do kategorii retro.
Wiadomość
Autor
jericho
Posty: 229
Rejestracja: 12 sie 2010, 18:52
Grupa: Draco Tropyx WST

POMOCY!!! POTRZEBNY KTOŚ ZE ŚLĄSKA DO ODEBRANIA SPRZĘTU!!

#1 Post autor: jericho »

siemka. jak w temacie. wylicytowalem na alledrogo amige 500 i amige 2000 i komodę. tylko dlatego że sprzet podobno zadbany skusilem sie na te amigi. glownym powodem byla komoda ze stacja i monitorem kolorowym! dla mnie gratka hehe tylko jest problem taki ze ja na silesii bede ale sprzedajacy nie chce czekac az odbiore sprzet do 17 wrzesnia a jak wiadomo z warszawy na slunsk kawalek jest. nie oplaca mi sie nawet jechac pociagiem bo na plecach tego nie zatargam przeciez. :( benzyna wyjdzie mnie 300 w obie strony i jestem w stanie odebrac to dopiero jak pojade na silesie. STAWIAM WIELKĄ FLASZKĘ KOMUŚ KTO BY SIĘ PODJĄŁ ODEBRANIA TEGO SPRZĘTU DLA MNIE I PRZEKAZANIA W TERMINIE PARTY W CZELADZI. dzieki z gory and greetz 4 all! Koles mieszka w miejscowosci Żory.

ps.a moze ma ktos kontakt do Mini Cata? on mieszka w Zarach to moze by sie podjal tego zadania, w koncu kiedys swappowalismy itd.
Pozdro!
Bee boozed together in Comaland!!!

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 591
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

#2 Post autor: Cobra »

Mini Cat czyli Vegeta odpada. na PW masz wiadomośc w tej sprawie.
8 bit rulez:)

ODPOWIEDZ