Kupie zmodowany C64 DTV

W tym miejscu możemy do woli sprzedawać, kupować, oddawać przedmioty związane z Commodore oraz inne rzeczy kwalifikujące się do kategorii retro.
Wiadomość
Autor
comankh
Posty: 1623
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

#21 Post autor: comankh »

kisiel pisze:czy to mutacja loda szmato?
raczej parafraza "weź nie pierdol".

k.

#22 Post autor: k. »

jak zrobisz połączenie ultimate z dtv za np. 500PLN to kupuje od razu.

comankh
Posty: 1623
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

#23 Post autor: comankh »

czy kolega snerg wogole wspomnial o ultimate?

wiec DTV + SD2IEC w zupełności mu wystarczy ... łącznie 300pln max?

ale nie o to chodzi, przychodzi 'noob', zadaje konkretne (jak na nooba) pytanie. nie chce ci się nawet dokladnie przeczytac pytania, gosc dostaje buta. zalosne.

kisiel, jak nie chcesz pomoc to po prostu stfu.

k.

#24 Post autor: k. »

Kolega chcial dema ogladac pograc w gry d64. Sam poczytaj a potem sie wypowiadaj.

snerg
Posty: 32
Rejestracja: 17 mar 2009, 20:00

#25 Post autor: snerg »

kisiel pisze:Kolega chcial dema ogladac pograc w gry d64. Sam poczytaj a potem sie wypowiadaj.
Wlasciwie to chcialem dekodowac polsat ale chyba ponizej kilku tysiecy nie zejde...

Nitro wez prosze zablokuj ten temat juz albo jesli laska usun to w calosci. Pytanie bylo proste i napisane w jezyku Polskim wiec zakladalem podobna odpowiedz. Jesli ktos mysli ze w dzisiejszych czasach porozumiewanie sie przeroznymi skrotami pseudotechnicznymi dopomaga elitarnosci hobby ktorym sie zajmujemy(!) to jest w bledzie. Moglem zapytac wprost "o to" w "tym i tym" podajac konkretnie co chce jak pieprzona maszyna! Ale nie, wpadlo mi do glowy zapytanie jak czlowiek czlowieka jezykiem normalnym gdyz zalozylem sobie ze ktos rozsadny zaproponuje np. uIEC. bo miejsca malo. Poza tym pytalem o zmodowanie wiec odnosilo sie to nie tylko do zamontowania nosnika ale tez np. o dodatkowe porty, wyjscia AV itd.
Potem ktos chcial odpowiedziec ale za to spierdzial sie przy tym smierdzaco i na tyle glosno ze wiekszosc(?) zalapala o co chodzilo dopiero po ponownym wielokrotnym przeczytaniu. (To przynajmniej ja bo nie moglem uwierzyc ze tak aktywny i wydawalo by sie kumaty gosc od hardware'u wytoczy takie baki).

Kisiel jesli chcesz cos na koniec napisac bo taka Twoja maniera ze nie odpuscisz to ok :) Zdania wielokrotnie zlozone Twoja mocna strona nie sa (moja tez nie) wiec zakladajac dlugosc tych wypocin i ilosc liter to najpozniej jutro w poludnie wypierdzisz kolejny stek bzdur.

Jak dla mnie temat skonczyl sie wieki temu bo wszystko zrobie sam i pytac uwazam warto nie bylo niestety i ponawiac bledu nie bede. Tak spozniona madrosc.. W ogole dzis zapytac nie wolno, google prawde powie, wszelkie odpowiedzi sa gdzies na necie itd. Tak tylko malo kto z nas jest dzis dzieckiem spedzajacym na necie setki godzin "dziennie" wiec zakladamy ze jak ktos cos wie na "elitarnym" forum to podpowie. Ale.. Eeeee nawet tu nie, bo inny ktos gra dzieciaka z adhd pomimo ze o tym kiedy skonczyl trzydziestke juz zapomnial! Natomiast inni go czasami kopiuja a sa jeszcze starsi (to inny watek byl) i tylko pseudo lacina zaciagaja nie wiedzac nawet co dane slowa znacza - za to mieli zabawe.

Skonczylem dopierdywac swoje wiec czekam na nieuniknione Twoje kisiel. Poczytam dla zabawy :) ale juz mi sie odpowiadac nie zechce wiec pisz co chcesz jesli chcesz.
C64 bylo ok lecz jest "milion" spraw wazniejszych ponad to... a zycie za krotkie.

k.

#26 Post autor: k. »

ale masz chłopie problemy. mnie szkoda wypierdzielić dwa wersy na tym forum a ty tu litanie po pijaku piszesz. Żałosne :) Wystarczy porównać to czego chciałeś na początku a to co chcesz teraz.
Poczytaj jeszcze raz:

Chetnie kupie urzadzenie ktore bede mogl latwo podpiac do cyfrowego TV (ew. przejsciowki). Takie gdzie bedzie mozliwosc zapodania sobie gier/dem np. w formacie D64 lub innym rozpoznawalnym poprzez karte pamieci SD/CP/XD etc.

Teraz tak. Nie wiem czy taki mod istnieje do DTV i szukal nie bede. Jesli tak to moze znajdzie sie ktos kto kupi ostatnia wersje DTV (wplace zaliczke a nawet zamowie na dojazd do wykonawcy) i dokona potrzebnych zmian. Dam zarobic chociaz przeplacac jak za zboze tez nie bede ale sie dogadamy.

Jesli jest to niemozliwe do zrobienia to prosze mnie uswiadomic. Moj sprzet jest w roznych miejscach w Polsce i pozbieranie tego zajmie sporo czasu jak i oplacalne nie bedzie stad polsrodek!

PS> Wiem ze na PS3 sa retro gry z 8-mio bitowcow i innych. Ja jednak chce zeby to byla osobna konsolka dla urozmaicenia imprez np.

Dzieki z gory i ozdrawiam.

comankh
Posty: 1623
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

#27 Post autor: comankh »

kisiel pisze:ale masz chłopie problemy. mnie szkoda wypierdzielić dwa wersy na tym forum a ty tu litanie po pijaku piszesz.
kisiel, jak nie chcesz pomoc to po prostu stfu.

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#28 Post autor: Nitro »

Zgodnie z życzeniem zamykam

Zablokowany